Hipper | Turcoin | Gbc Holding

Hipper | Turcoin | Gbc Holding Hakkında Tüm Bilgiler Burada… #hipper #turcoin #gbcholding NET bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçin. Hipper Holding, Turcoin, Gbc Holding hakkında çarpıcı detaylar burada.

hipper turcoin gbc

Hipper | Turcoin | Gbc Holding Nedir

Hipper Holding Nedir : Yaklaşık 8 ay süren yazılım geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarından sonra HİPPER A.Ş. ünvanıyla 2017 şubat ayında 1.000.000 TL resmi sermayeyle kurulan şirket, bu gün Smart Solution Ltd., GBC Digital Games Ltd. ve Anafis A.Ş. gibi 80 ülkede faaliyet gösteren 22 firmasıyla yıllık 5 milyar doların üzerinde cirolara ulaşan GBC Holding yatırım ortaklığı ile gücüne güç katarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Turcoin Nedir : Turcoin (TURCO)  eşsiz algoritma CryptoNight’ı kullanan Bytecoin (BCN) Blockchain altyapısı temel alınarak Türk yazılımcıları tarafından kodlanan  yeni bir Kripto Paradır. Toplam 120 Milyon üretilecek olan Turcoin ilk etapta 24 Milyon adet olarak dolaşıma çıkacak. Turcoin’i de yerli-yabancı birçok borsada işlem gören, bankalarla anlaşmalı, on binlerce işletmede geçerli, sürekli değer artışı göstererek yatırımcısına kazandıran bir crypto para haline dönüştürmek hedeflenmektedir..

Gbc Holding Nedir : Hipper A.Ş.’nin yatırım ortağı olan GBC Holding; 2009 yılından bu yana Türkiye’de ve Dünya’nın 80 ülkesinde 25 milyon kişi tarafından kullanılan, pin tabanlı küresel bir ödeme sistemi ve platformu olan #Gscash ürünüyle birlikte milyarlarca dolarlık cirolara ulaşan dev bir holdingtir.

GsCash Nedir : #GSCASH, pin tabanlı bir küresel ödeme sistemi ve platformudur. GSCASH 1000’den fazla oyunda geçerlidir. #GSCASH, güvenilir, incelenmiş ve Global Rooted Payment Service sağlayan 7 ayrı uluslararası şirket tarafından belgelenmiş olarak bilinen birçok güvenilir şirket tarafından onaylanmıştır. Uluslararası standartlara ve geçerli yasalara uygundur. Tamamen Türk mühendis ve işçileri tarafından  yapılmıştır.


Hipper Card | Hippara

Hipper Card | Hippara


Hipper Paketleri

Hipper | Turcoin Paketleri


Hipper Kazanç Planı, Tablosu ve Hesaplama

Hipper Kazanç Planı, Tablosu ve Hesaplama , derinlik

 


Hipper Kariyer Planı ve Promosyonlar

Takımınıza liderlik yaptığınız için size çalışmalarınız sonucunda verilen kariyer basamakları ile 6 farklı seviyede Hipper kariyer planı özetini aşağıda bulabilirsiniz. Hipper kariyer nasıl yapılır sorunuzun cevabını da bulacağınız bu bölümde kariyer basamaklarını adım adım anlatmaya çalıştık.

BP- İş Ortağı : 1 paket alan üyelerin kariyeridir.

SE- Serbest girişimci : 1 hafta içerisinde 5 farklı kişi kayıt eden kiş SE – Serbest Girişimci kariyerine geçer ve ekstra 500 TL kazanır.

ID – Uluslararası direktör : 1 ay içinde 5 koldan SE – Serbest Girişimci kariyerine ulaşan yatırımcılar ID – Uluslararası direktör kariyerine geçer ve ekstra 1.500 TL kazanır.

IP- Uluslararası başkan : 3 ay içinde 5 farklı koldan ID kariyeri çıkaran yatırımcılar IP kariyerine ulaşır ve 5.000 TL ekstra bonus ve 3 ay boyunca 2.000 TL araç desteği alır.

IDP- Uluslararası elmas başkan : Bu kariyere ulaşan tüm iş ortakları tüm prim ve kazançların haricinde 12 ay boyunca 7.500 TL prim kazanırlar.

IWP- Uluslararası dünya başkanı : 2018 yılında bu kariyere ulaşan tüm iş ortakları kazandıkları tüm prim ve bonusların haricinde 2018 model Range Rover araba almaya hak kazanırlar.


Hipper-Üye Kayıt Olma

Sizde artık büyüyen ailemize katılmak istiyorsanız; sitemde bulunan hipper kayıt olma yada hipper üye olma adımlarını kullanarak, en doğru bilgileri #NET ve açık bir anlatım ile hipper kayıt onaylatma adımlarını beraber yapabiliriz. Ayrıca üyelik işlemi yapıldıktan sonra 3 gün içerisinde iletişime geçmezseniz hipper üyelik iptali otomatik olarak gerçekleşir.


Hipper | Turcoin-Üretim Tesisleri

Turcoin Üretim Tesisleri içerisinde bulunan üretim cihazlarında 19’ar tane ekran kartı ile dijital para madenciliği yapılıyor. 3 farklı bölgede ortalama 1700 m2 lik üretim tesisleri bulunuyor. Yeniköy civarında bulunan üretim tesisinin bitmesi ile beraber toplam üretim hacminin 50.000 m2’lik bir alana yerleşmesi planlanıyor. Ardından şirket İzlanda‘da bir üretim tesisi daha kurmayı planlıyor. Sebebi ise iklim şartları ve üretim maliyeninin çok daha ucuz olmasından dolayı kar marjını maksimum seviyeye yükseltmeyi planlıyorlar.

Son teknoloji özel üretim cihazlarla donatılan tesiste 3 ayrı güvenlik sistemi ve donanımlar mevcut

1- İklimlendirme sistemi.
2- Havalandırma sistemi.
3- Hava soğutma sistemi.
4- Cihazlara ekstra entegre hava soğutma sistemi
5- Tüm bunlarla organize çalışan, cihazlara entegre, üretimin en verimli seviyede gerçekleştirilmesi adına anlık çalışan tersine mühendislik ile geliştirilen Hipper’e özel yazılım sistemi.


Turcoin Avantajları ve Özellikleri

Turcoin Avantajları ve Özellikleri


Hipper | Turcoin Güvenilir Mi

Hipper | Turcoin Güvenilir Mi


Hipper iletişim ve Destek

Hipper | Turcoin | Gbc Holding iletişim


Hipper Yorumları – Soruları ve Cevapları

Hipper | Turcoin | Gbc Holding Yorumları – Soruları ve Cevapları


Hipper Dolandırıcılığı, Mağdurları

Hipper | Turcoin | Gbc Holding Dolandırıcılığı, Mağdurları


Hipper Nasıl Yapılır ve Teknik işlemler