Elite Global Network Hakkında Tüm Detaylar Burada

Ülkemizde gelişen bitkisel kozmetik sanayisinde doğrudan satış organizasyonu ile birçok kurumu geride bırakan bir teknik geliştirilerek hizmet verilmektedir. Hizmet kapsamında hem bitkisel kozmetik ürünleri, hem de bitkisel gıda takviyeleri yer almaktadır. Network marketing sektörüne Antalya’dan başlayan yolculuğa yerli network marketing şirketleri arasında yer alarak başlamıştır.

Bu hizmet hem bire bir olarak hem de e-ticaret platformundan yararlanılarak yapılmaktadır. Bu sayede yaptığı ticaretin güvenilirliğini doğrudan sunan elite global verdiği hizmeti güven standartlarının da üstüne çıkartmış bulunmaktadır.

Bu güveni hem ürünleriyle, hem de ürünlerinin kullanıcısı ve satışçısı olan müşterileri ile 2017 yılında beri Antalya’daki kurulduğu an itibariyle gelişim sağlamış ve bu gelişimler ülkemizin seksen bir ilinde hizmet alanını geliştirmiştir.

Bu seksen bir ilinde her geçen gün artan sayısıyla ürünlerinin güvenirliğini elite temsilcileri ile sağlamaktadır. Eğer network marketing nedir merak ediyorsanız bu yazımızda ilginizi çekebilir.

Elite Global Nedir
Elite Global Nedir

Elite Global Nedir

Bitkisel kozmetik ve takviye gıdaları içinde barındıran ürünleri ile elite global ile iletişime geçmek isteyen kişiler çevrelerinde ki referanslar ile kişiler üzerinden ya da doğrudan firma ile bağlantıya geçmektedir. Bağlantıya geçmeden önce elite global nedir sorusunu merak eden kişiler, firmanın network marketing anlayışı ile hem ürünleri ile para kazandığını, hem de müşterilere bire bir satış ile para kazandırdığını bilmesi gerekmektedir.

Bu sayede ürünlerin güvenirliğinden kaynaklı kendileri kullanarak test eden ve farkını gören müşteriler, elite global ile ihtiyaçlarını karşıladıkları için, bu durumun ayrıcalığından yararlanmaktadır. Bu ayrıcalık kapsamında, deneyip farkını gördükleri ürünleri, detaylı sahip oldukları pratik bilgi ile çevrelerine de önerip, satabilmektedir.

Elite Global Ürünleri Nelerdir

Günümüz teknolojisinin araştırmaları ile bugün tıpkı eski zamanlarda olduğu gibi bitkisel karışımların sunduğu faydalardan yararlanmaktadır. Bu doğrultuda bilimin de araştırmacı ve sentezleme özelliğinden kaynaklı teknolojik olarak hangi kökün insan sağlığında ne işe yaradığı bilinmektedir.

Bu bilgi yeterliliğinden kaynaklı uzmanlarca araştırılıp bir araya doğru oranda getirilen bitkisel kökler, insan yaşamına büyük ölçüde yarar sağlamaktadır. Bu yararın insan için olduğu bilinci elite global ürünlerinin doğal çözümlerle, doğru sonucu olmak adına oluşturmuştur.

Bu kapsamda elite global ürünleri , elite global gıda takviyeleri , elite global fido kozmetik , elite global fido medikal son bilimsel noktada doğanın özünü insanların ihtiyaçları doğrultusunda sunmaktadır.

Elite global WAKEN, bir gıda takviyesidir. İçeriğindeki bitkisel katkılar doğrudan çözüm odaklı olarak doğada ki bitkilerin içerisinde elde edilmiş gerekli vitamin ve minerallerdir.

Etki alanı doğrudan vücudun içerisinde ince bağırsakla kana karışma ile metabolizmanın hızlanması ve gün içinde kaybolmuş enerjinin en üst seviye çıkmasını sağlayan gıda takviyesidir.

Yine vücutta anlık tüketilen C vitaminin de etkisiyle enerji maksimumda kalmaktadır. Ürünün tüketildiği beslenme referans değeri olmamaktadır. Çünkü doğrudan enerjinin maksimuma çıkmasını sağlayan bitkisel besin takviyesidir. 25 derecenin altında oda sıcaklığında korunması gerekmektedir.

Elite global MAX PANTHENOL SPREY
Elite global MAX PANTHENOL SPREY

Elite global MAX PANTHENOL SPREY, fido kozmetik ürünleri arasında yer almaktadır. Cildin    nemlenmesini sağlayarak, ciltte yaşanmış sorunların ve tahrişlerin onarılmasını hızlandırmaktadır.

Ciltte beyaz bir tabakanın oluşması evresine kadar iki ve ya üç kez sıkılması gerekmektedir. Sıkılma evresinde doğrudan cilde 1-on, on beş santimetre mesafeden sıkılması gerekmektedir.

Sprey formunda olup, sıkıldığında doğrudan ciltte yer alan gözeneklerle temas kurması hedeflenmektedir. Kesinlikle oral yolda kullanılmamakla beraber çocuklardan uzak noktalarda oda sıcaklığında saklanması gerekmektedir.

Elite global KERATiN ŞAMPUAN, fido kozmetik ürünleri sınıfında incelenmektedir. Cilde temas ederek doğrudan vücutta kıl kökü oluşmasını güçlendirmektedir.

Bu yüzden saç bakımında ve saç dökülmelere karşı kullanılan bir şampuan olmaktadır. Daire şeklinde saça köklerine mesaj yapılarak iyice yayılması ve bu işlemin iki üç dakika sürmesinin ardından durulanması gerekmektedir.

Bu işlem yapılırken saç köklerine bastırılmamalı ve tırnaklarla kafa derisi tahriş edilmemelidir. Saç oluşumu ve güçlenmesine fayda sunan birçok mineral, doğanın içerisinde ki bitkilerde keşif edilerek bir araya getirilmiş ve keratin şampuan oluşturulmuştur.

Elite global ARGAN ŞAMPUAN, fido kozmetik ürünleri arasında saç dökülmesine karşı güçlendirilmiş bir şampuan olmaktadır. Bu doğrultuda, saç köklerine masaj yapılarak kullanılması gerekmektedir.

Mineral, protein ve vitamin ile güçlendirilmiştir. Bitkisel olmasından kaynaklı yan etkisi bulunmamakla beraber, gözlere temas etmemesi gerekmektedir.

Göze temas durumunda uzun süreli ağrı ve yanma durumu söz konusu olursa, doğrudan doktora gidilmesi gerekmektedir. Oda sıcaklığında korunmalıdır.

Elite global MASAJ KREMİ
Elite global MASAJ KREMİ

Elite global MASAJ KREMİ, masaj öncesi kullanılan bitkisel fido kozmetik ürünleri kapsamında yer almaktadır. Bu doğrultuda kullanımı masaj öncesi, cilde dairesel hareketlerle iki üç dakika boyunca elle sürülür. Ardından masaj yapılacak bölgede rahatlama ve nemlendirme sağladığından, sağlıklı bir sonuç elde edilmektedir.

Çatlak cilt yapısına ve göze temas edilmemesi gerekmektedir. Ciltte her hangi bir yanma ya da kızarıklık durumu söz konusu olduğunda büyük olasılıkla kremin içeriğine karşı, kişinin alerjisi olduğu durumu söz konusu olmaktadır. Bu tarz durumda doktora danışılması gerekmektedir.

Elite global DİYAMED – 2’li, fido medikal ürünleri arasında yer almaktadır. Besin takviyesi olarak gün içinde 1 adet tablet şeklinde kullanılmalıdır. Hamilelik ve emzirme dönümünde ki kadınlara önerilmemektedir.

İlaç değildir. İlaç olmamasının sebebi bitkisel, tarım ve gıda bakanlığı onaylı olmasından da kaynaklanmaktadır. Çocuklardan uzak yerlere saklanmalıdır.

Elite global ZEROMED, sağlıklı bir şekilde vücuttaki yağların yakılmasını sağlamaktadır. Metabolizmayı hızlandırarak bu işlemi sağlamaktadır. Sağlıklı, bitkisel zayıfla çözümlerinde kullanılmaktadır. Gün içerisinde 1 tablet halinde kullanılması gerekmektedir. Zeromed fido medikal ürünleri arasında yer almaktadır. Tablet halinde alındığı için çoğu kez ilaç ile karıştırılsa da doğrudan besin takviye ürünüdür.

Elite Global Paketleri

Doğrudan satış ile herkese açık olan bir platformda birçok kişi paket alarak buluşmaktadır. Hem ürünler kullanılmakta, hem de doğrudan network sayesinde para kazanma seçeneği elite global paketleri ile mümkün olmaktadır. Her hangi bir iş üzerine emek sermaye ve girişimci bir araya gelinerek kurulan işletmelerde kazanç genel olarak patrona kalmaktadır.

Bu doğrultuda kendi işinin patronu olmak isteyen kişiler doğrudan elite globalin iş imkanından yararlanmaktadır. Çünkü elite global paket alma girişiminde bulunmuş bir kişi, kullandığı ürünleri çevresine tanıtarak, hem çevresine kendi ürünlerinden kullanma imkanı sunuyor, hem de doğrudan onlarından bu işten para kazanması sağlanıyor. Bu sayede sermayeyi kullandığı ürünler için alan kişinin sermayesi kendi ürünleri oluyor.

Bu sayede girişimde bulunan kişinin kendi üzerinden sattığı ürünler ve satın alan kişilerin ürünleri üzerinden kazanç elde etme doğuyor. Buradan çıkan sonuçta, ilk aldığı ürünlerde elde ettiği kar miktarı doğrudan aldığı paket sayesinde, ürün sermayesi ile bir nevi kendi işine sahip olma durumunu neticelendiriyor.

Elite Global Kazanç Ve Kariyer Planı

Elite globalle kazanmak isteyen bir kişi planlı bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir. Çünkü bu aşamada hem müşteri olacak hem de takım arkadaşları olacak kişilerle sıkı bir çalışma anlayışı ile çok kısa sürede binlerce lira kazanabilir. Bu doğrultuda elite global kazanç planı kapsamında, perakende, referans, eşleşme ve alışveriş derinlik gelirleri bulunmaktadır. Planlamayı kavradıktan sonra izlenmesi ve öğrenilmesi gereken ikinci yol ise, elite global kazanç hesaplama olmalıdır.

Kazanç hesaplamak adına referans planından yola çıkılabilir. Bu durum içinde beş yüz, bin beş yüz ve iki bin beş yüz lira olan üç paketten birinin satın alınıp firma üyesi olmak gerekmektedir. Bu paketler satın alındığında aynı zamanda firma ürünlerine de sahip olunmaktadır. Network marketing nasıl yapılır yazımızdan da ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ardından kullanılan ürünlerle yeni müşteriler elde edilerek kazanç arttırılmaktadır. Son olarak elite global kariyer planı yapmak istikrarlı bir büyümenin yolunu açacaktır. Buda firma bünyesinde büyüyen bir ekip olma yolundan geçmektedir. Yüksek paket ile girişim yapan kişiler için kazançlı bir yolun başlangıcı büyük bir kariyer elde ederek mümkün olmaktadır. Her kariyer atlamanız size network marketing de başarılı olma yolunu aralayacaktır.

Elite Global Neden Tercih Edilmektedir

Büyüyen network ve marketing sektöründen pay almak isteyen kişiler elite globali tercih etmektedir. Sektöre girmesiyle her geçen gün büyüyen alt yapısı ve üretim sınırsızlığı kazanç ve kariyer elde etmek isteyen kişilerin tercihlerinde en üst sırada yer almaktadır. Sistemli büyüme grafiği ve her konumda ki kişiye ek iş imkanı sunması ve kaliteli ürünlerin piyasada yer almasını sağlaması ise tercih sırasını üst sıraya taşımaktadır.

Elite Global Kullanıcı Yorumları

On binlerce kişinin güncelik hayatta kullandığı ürünleri düşünerek elite global yorumları incelendiğinde, firma başarısı noktasında kaliteli ve güvenilir firmalar arasında önde geldiği görülmektedir. Hem doğrudan satış ile hem de network organizasyonu ile ürünlerine olan güvenini göstermektedir. Birçok kişi kullandığı ürünlerden memnun olduğunu ve tekrardan sipariş verdiğini belirtmektedir.

Bu da doğrudan sektörde ürünleri ile ön plana çıkmasına rağmen üye sayısının her geçen gün kolaylıkla artacağını göstermektedir. Firma yorumları ürün kalitesinden yüksek olduğu görüldüğü gibi, elite global kullanıcı yorumları da olumlu yönde bir grafikte seyir etmektedir. Kullanıcı yorumlarında ki başarı firmanın başarısını hem de satışta hem de ürün kalitesinde göstermektedir.

Elite Global İletişim Ve Destek

Elite global iletişim adresi doğrudan internet adresinden sağlanmaktadır. Çağrı merkezi ile iletişime geçerek ürünler kullanılabilir ya da paketler alınarak network iş alanından kısa sürede sistemli bir çalışmayla kariyer elde edilmektedir.

Hem network hem de marketin için bilgi almak adına mail yoluyla ya da telefon yoluyla iletişime geçildiğinde firma hakkında kurumsallığı ve yeterliliği noktasında ki tüm sorular yanıtlanmaktadır. Ayrıca ürünleri kullanmış kişiler elite global destek alabilir. Bu destek hizmeti içinde internet üzerinden ya da çağrı merkezi ile iletişime geçilebilir. Yaşanan en ufak problemlerde dahi müşteri temsilcileri tarafından network çalışma alanında yer alan ya da perakende olarak ürünleri kullanan herkese destek sunmaktadır.

Hem marketing ile hem de network ile geniş bir ticari ağa sahip olan elite global, bugün ülkemizde on binlerce kişiye ürünleri ile hizmet vermektedir. Bu kapsamda verdiği ürünlerin kalitesini, kullanıcılarının perakende olarak aldığı ürünlerin müşterisi konumundan, kısa sürece doğrudan satışçısı olmasından görülmektedir.

Bu büyüyen bir firmanın güvenilirliğini gözler önüne sermektedir. Aynı zamanda firma büyürken müşterilerinin de aynı hızda büyümesinin fırsatını vermektedir. Bu da iyi bir kariyer başarılı bir hayatın yolunu açmaktadır.

Bu durumdan yararlanmak isteyen kişiler, kaliteli doğal formüllerle, doğadan toplanan özlerden oluşturulmuş ürünlerle sağlanmaktadır. Ürünlerin başarısı ile kariyer sahibi olmak isteyen bireyleri ortak çalışması ile elite globalin kazançlı ve network marketing ile para kazanma yolundan yararlananlar hayatlarına yeni bir yön verecektir. Tabi bu aşamaya geçmeniz için network marketing eğitimleri bölümünde size daha fazla bilgiler aktardık.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir