Doktorem Kazanç Planı ve Kariyer Basamakları

Doktorem Kazanç Planı Nedir

Doktorem, istediğiniz her yerde her saatte yapılabilecek bir iş fırsatı sunmaktadır.
Önce sermayeye bir bakmak gerekmektedir. Doktorem kazanç planı beş farklı seçenekten oluşmaktadır.

  1. İyisi Kolay Paket: En düşük sermaye gerektiren planı içermektedir. 50 puan değerinde puan sağlamaktadır. 280 Türk Lirası sermayeden oluşmaktadır. İki paket ürün teslim alınmaktadır. Cep harçlıklarının büyük bir sermayeye dönüşebileceğini unutmayın.
  2. Standart Paket: Düşük sermayeye daha yakın ancak orta derecede sermaye gerektiren paketlerden birisidir denile bilmektedir. 100 puana karşılık gelmektedir. Toplam 500 Türk Lirası sermaye gerektirmektedir.
  3. Bronz Paket: Yine orta sermayeli paketler arasındadır. Fazla bir yatırım gerektirmeyen paketlerdendir. 250 puan içermektedir. Bu plan paketinde 16 paket ürüne, 1920 Türk Lirası sermaye karşılığı sahip olunabilmektedir.
  4. Silver Paket: Yüksek sermaye içeren paketlerden birisidir. 3681 Türk Lirası sermaye ödenerek 32 paket ürün elde edile bilmektedir. Bu paket 600 puan getirisi sağlamaktadır. Adım adım yükselerek kazancınızı daima artıracaksınız.
  5. Her ne kadar yüksek denilmiş olsa da üç bin gibi düşük bir rakamla kazanç sağlamak mümkündür. Unutmayın bu bir sermayedir. Yatırıma dönüşmektedir. Yani getirisi olacaktır. Büyük fırsatlar sağlaya bilmektedir.
  6. Kol Paket: En yüksek puan getirisi olan pakettir. Tam 1000 puan getiri sağlamaktadır. En yüksek sermayeden oluşmaktadır. 5720 Türk Lirası sermaye gerektirmektedir. Buna karşılık paket sayısı da artmaktadır. 52 adet üründen oluşmaktadır.

Doktorem Kariyer Basamakları Nasıldır

Öncelikli olarak yatırılan miktarın yüzdelik getirisi anında müşteri hesabında gözükmektedir. Sizin önerdiğiniz müşteriler sisteme kayıt olur ise onun yüzdelik girişi yine size getiri sağlamaktadır. Bu zincir uzadıkça ilk önerme yapan kişi de kazanç sağlanmaktadır.

Normalde önerme ve anlatımlara kimse kazanç sağlamamaktadır. Ancak doktorem kariyer basamakları için bu iş farklı işlemektedir. Örneğin ilk önerilen kişilere 50 puanlık giriş yaptırmış olun karşılığında 56.25 Türk Lira’yı anında hesaba göndermektedir.

Kaç puanlık giriş gerçekleşir ise o kadar yüzdelik kazanç hesaba geçmektedir. Kariyer basamakları yatırılan sermaye ve kazanılan puan getirisine göre yüzdelik hesaplarla gerçekleştirilmektedir. Başlanılan plan seviyesinden itibaren doktorem kariyer basamaklarında yükselmeye devam edilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir