Doctorem Kazanç Planı Nedir

Doctorem, istediğiniz her yerde her saatte yapılabilecek bir iş fırsatı sunmaktadır. Önce sermayeye bir bakmak gerekmektedir. Doctorem kazanç planı on bir farklı seçenekten oluşmaktadır.

Doctorem Kariyer Basamakları Nasıldır

Öncelikli olarak yatırılan miktarın yüzdelik getirisi anında müşteri hesabında gözükmektedir. Sizin önerdiğiniz müşteriler sisteme kayıt olur ise onun yüzdelik girişi yine size getiri sağlamaktadır. Bu zincir uzadıkça ilk önerme yapan kişi de kazanç sağlanmaktadır.

Normalde önerme ve anlatımlara kimse kazanç sağlamamaktadır. Ancak doctorem kariyer basamakları için bu iş farklı işlemektedir. Kaç puanlık giriş gerçekleşir ise o kadar yüzdelik kazanç hesaba geçmektedir. Kariyer basamakları yatırılan sermaye ve kazanılan puan getirisine göre yüzdelik hesaplarla gerçekleştirilmektedir. Başlanılan plan seviyesinden itibaren doctorem kariyer basamaklarında yükselmeye devam edilmektedir.

Girişimci Liderler

Organizasyonumda bulunan arkadaşlarım için yılların deneyim ve tecrübeleri ile harmanladığım onların iş gücünü %99 oranında hafifletip, organizasyonlarını katlamak en önemlisi de 7/24 kesintisiz onlar için çalışmalar yapacak online destek sistemi.

%33 - %60 İNDİRİM

Extra ücret ödemeden üye olup ürünleri seçtiğiniz pakete göre %33 ile %60 arasında indirimli satın alabilirsiniz. Şimdi sipariş vermek için butona tıklayın.

İletişim

Doctorem ile uluslararası bir iş ağı oluşturuyorum eğer bana katılmak isterseniz buradan ilk adımı atabilir yada Doctorem hakkında doğru ve net bilgiler için +90 545 736 6371 ‘den benimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 545 736 6371

Uluslararası iş ağınızı kurmak için şimdi; Doctorem kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Daha zinde bir yaşam sürmek için şimdi benzersiz ürünleri satın alabilirsiniz.

WhatsApp & Telegram

WhatsApp grubumda ve telegram kanalımda; 7/24 güncel bilgiler ve anlık duyuruları ilk siz öğrenebilirsiniz.

DOCTOREM DOĞRU BAŞLANGIÇ REHBERİ
Tüm ürünleri %33 ile %60 indirimli satın almak için

Şimdi Başlat
Hemen Yardımcı Olalım !!!
Merhaba...👋
DOCTOREM ve GİRİŞİMCİLİK hakkında sorularınız mı var?
Hemen GİRİŞİMCİ LİDERLER sisteminde size özel misafir paneli oluşturulmasını isteyin!!! 👍
Girişimci Liderler destek sistemimizde size 360° bilgiler aktarıyoruz.