Doctorem bant içeriğinde mineral, vitamin gibi çok sayıda besin maddesi bulunduran bir bant çeşididir. Bu transdermal bant deriye yapıştırılır ve içeriğindeki vitamin ve minerallerin deri tarafından emilmesi beklenir.

Doctorem Bant Ne İçin Kullanılır

Doctorem Bant birçok amaç için kullanılabilir. Çeşitleri olan bu bant en çok kas ve eklem ağrılarının azaltılması amacıyla kullanılır. Ağrıların azaltılması dışında kilo verme, toksinleri atma, uykuyu düzenleme, enerji kazanma gibi amaçları da karşılar.

Doctorem Bant Nereye Yapıştırılır

Doctorem Bant deriye yapıştırılarak kullanılır. Uygulanacak alanın temiz ve tüysüz olması gerekir. Bandın içeriğindeki besin maddeleri deri tarafından emilip vücuda geçer. Bu bant iltihaplı, hassas cilde, yaralı kısımlara, dudak, burun gibi alanlara yapıştırılmamalıdır.

Girişimci Liderler

Organizasyonumda bulunan arkadaşlarım için yılların deneyim ve tecrübeleri ile harmanladığım onların iş gücünü %99 oranında hafifletip, organizasyonlarını katlamak en önemlisi de 7/24 kesintisiz onlar için çalışmalar yapacak online destek sistemi.

%33 - %60 İNDİRİM

Extra ücret ödemeden üye olup ürünleri seçtiğiniz pakete göre %33 ile %60 arasında indirimli satın alabilirsiniz. Şimdi sipariş vermek için butona tıklayın.

İletişim

Doctorem ile uluslararası bir iş ağı oluşturuyorum eğer bana katılmak isterseniz buradan ilk adımı atabilir yada Doctorem hakkında doğru ve net bilgiler için +90 545 736 6371 ‘den benimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 545 736 6371

Uluslararası iş ağınızı kurmak için şimdi; Doctorem kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Daha zinde bir yaşam sürmek için şimdi benzersiz ürünleri satın alabilirsiniz.

WhatsApp & Telegram

WhatsApp grubumda ve telegram kanalımda; 7/24 güncel bilgiler ve anlık duyuruları ilk siz öğrenebilirsiniz.

DOCTOREM DOĞRU BAŞLANGIÇ REHBERİ
Tüm ürünleri %33 ile %60 indirimli satın almak için

Şimdi Başlat
Hemen Yardımcı Olalım !!!
Merhaba...👋
DOCTOREM ve GİRİŞİMCİLİK hakkında sorularınız mı var?
Hemen GİRİŞİMCİ LİDERLER sisteminde size özel misafir paneli oluşturulmasını isteyin!!! 👍
Girişimci Liderler destek sistemimizde size 360° bilgiler aktarıyoruz.