Doctorem Bant Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri ve Faydaları Nelerdir

Günümüzde artık sıkça tercih edilmekte olan transdermal sağlık bantları Doctorem İnternational tarafından daha fazla duyulmaya başlamıştır. Alışıla gelmiş gıda takviyelerinin yanı sıra Doctorem sayesinde artık gıda takviyesi alabilmek daha çok pratikleşmiştir.

Vücudumuza her gün almamız gereken belirli bir mineral ve vitaminler bulunmaktadır. İşte bu vitaminleri günlük hap olarak almak yerine TTS (Transdermal Terepötik Sistem) yöntemi ile alınmasını sağlamaktadır.

Doctorem Bant Nasıl Kullanılır

Doctorem Bant Nasıl Kullanılır

Öncelik olarak TTS yani Transdermal sistem, mineral ve vitaminlerin vücudunuza iğne ya da hap kullanarak değil, tamamen deri üzerinden kullanılarak kana karışması sistemidir.

Doctorem international bantları ilaç değildir. Tamamen takviye edici vitamin ve minerallerdir. Peki, Doctorem bant nasıl kullanılır? Bu transdermal bantlar dış kullanım için uygun bantlardır.

Bu bantları kullanım şekliniz değişebilmektedir. İlk olarak yapıştıracağınız bölgeyi iyi bir şekilde temizleyip kurulamanız gerekmektedir. Ardından bel bölgenize, ayak tabanınıza ya da sağ omuz küreği kısmına yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Bant çeşitlerine göre takviye edilen gıdalar ya da ağrı, sızı gibi durumların iyileşmesi sonucu değiştirmektedir. Özellikle alerjik ciltlerde, yara ya da tahriş görmüş ciltler üzerinde kullanılmaması tavsiye edilmektedir.

Doctorem Bant Yan Etkileri Nelerdir

İlk olarak Doctorem bantlarının bir ilaç olmadığı ve herhangi bir hastalığının tedavi etmediği bilinmesi gerekmektedir. Herhangi bir kronik rahatsızlığı olan hastaların uzmanlarımıza ya da doktora danışarak kullanması tavsiye edilmektedir.

Bantları kullanmaya başladıktan sonra herhangi bir cilt kızarıklığı, kaşıntı ya da kabarıklık gibi yan etkiler görülürse uzmanlarımıza ya da konu ile alakalı doktora başvurmanız tavsiye edilmektedir.

Daha önceden bu tarz vitamin bantları kullanımında bir sorun yaşadıysanız bunu belirtmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde Doctorem bant yan etkileri diğer bantlarda olduğu gibi görülebilmektedir. Göz, burun ya da yaralar üzerinde kullanımı durumunda olası yan etkilere sebep olabilmektedir. Bu yüzden bu bölgelerde kullanılmamalıdır.

Doctorem Bant Faydaları Var mı

Doctorem bantlarının her birinin ayrı bir faydası ve ayrı bir özelliği bulunmaktadır. Doctorem bant faydaları, doğru ve düzenli kullanımları ile istenildiği gibi fayda sağlayabilmektedir.

Bantların vitamin ve mineral içeriklerine göre değişiklik göstermesi, faydalarının da değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Bantların çeşit ve faydalarını sıralayacak olursak;

  1. Doctorem Vita Plus, sıklıkla yaşanan ağrı, sızı ya da eklem gibi problemlerinize,
  2. Doctorem Body Plus, gün içerisinde alınması gereken vitaminlerin karşılanmasına,
  3. Doctorem Omega Plus, Vücudun gün içerisinde daha kuvvetli ve dirençli durmasına,
  4. Doctorem Epifiz Plus, uyku düzenlenmesine,
  5. Doctorem Thin Plus, yeme düzeninizi kontrol ederek metabolizmanın sağlıklı çalışmasına da yardımcı olmaktadır.

Girişimci Liderler

Organizasyonumda bulunan arkadaşlarım için yılların deneyim ve tecrübeleri ile harmanladığım onların iş gücünü %99 oranında hafifletip, organizasyonlarını katlamak en önemlisi de 7/24 kesintisiz onlar için çalışmalar yapacak online destek sistemi.

%33 - %60 İNDİRİM

Extra ücret ödemeden üye olup ürünleri seçtiğiniz pakete göre %33 ile %60 arasında indirimli satın alabilirsiniz. Şimdi sipariş vermek için butona tıklayın.

İletişim

Doctorem ile uluslararası bir iş ağı oluşturuyorum eğer bana katılmak isterseniz buradan ilk adımı atabilir yada Doctorem hakkında doğru ve net bilgiler için +90 545 736 6371 ‘den benimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 545 736 6371

Uluslararası iş ağınızı kurmak için şimdi; Doctorem kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Daha zinde bir yaşam sürmek için şimdi benzersiz ürünleri satın alabilirsiniz.

WhatsApp & Telegram

WhatsApp grubumda ve telegram kanalımda; 7/24 güncel bilgiler ve anlık duyuruları ilk siz öğrenebilirsiniz.

DOCTOREM DOĞRU BAŞLANGIÇ REHBERİ
Tüm ürünleri %33 ile %60 indirimli satın almak için

Şimdi Başlat
Hemen Yardımcı Olalım !!!
Merhaba...👋
DOCTOREM ve GİRİŞİMCİLİK hakkında sorularınız mı var?
Hemen GİRİŞİMCİ LİDERLER sisteminde size özel misafir paneli oluşturulmasını isteyin!!! 👍
Girişimci Liderler destek sistemimizde size 360° bilgiler aktarıyoruz.