Yeni Nesil Tavsiye Pazarlaması

Network marketing sektörü kısa vadeli bir iş modeli olmamakla beraber uzun soluklu bir iş modelidir. Hali ile çalışmak için tercih yapacağımız firmayı uzun soluklu bir proje olarak değerlendirip ona göre karar vermek, hem zamanımızı hem de elde edeceğimiz kazanımları doğru orantılı olarak etkileyecektir. Aşağıda 4 (dört) ana maddede doğru network marketing firması nasıl seçilir bunu anlatmaya çalıştım;

Vizyon

Çalıştığımız emek verdiğimiz şirketin gelecek planlarının olması aslında tüm çalışmaların bir tık önünde bulunur. Çünkü hedefleri olmayan bir firma gerilemeye mahkumdur. Buda bizlerin emek ve kazançlarını negatif yönde etkiler.

Ürünler

Çalıştığımız firma ne ürünü sunarsa sunsun kullandıktan sonra müşteri memnuniyetini maksimum seviyede yaşatmalı, yaşatmalı ki ürünler kendi kendine arz talep edilmeli. Aslında burada ürünün fiyatından ziyade kaliteli ve sürdürülebilir olması çok ama çok önemlidir.

Kazanç

Herkesin zamanı çok değerli ve kıymetli. Tercih edeceğimiz firmanın bunu bilerek, bizim eforlarımız karşılığında adil bir kazanç planı ile bayilerin maksimum gelir elde etmelerini sağlayabiliyor olması firmaların tercih sebebi olabilir.

Çalışma Şekli

Genel anlamı ile tercih edeceğimiz firmanın vizyonu, ürün kalitesi, ürün sürekliliği, kazanç planı gibi temel unsurlarla beraber Türkiye’de kabul gören ürünlerle toplumun alım gücüne hitap edip, insanlara gelir elde etmeleri için bir araç olmaları tercih sebepleridir.

Doctorem Bant – Doctorem İnternational

Günümüzde; Doctorem bant firması uzun süredir birçok kişi tarafından ürünleri tercih edilen; müşteri memnuniyeti kapsamında kaliteli ürünlerin satışını yapan gelişmiş bir firmadır. Ürünlerinde daima doğal ve kaliteli içerik kullanan firma, kendi markasını oluşturmuş hem yurtiçinde hem dünya pazarında büyük bir yere sahip, ürünlerini welness sektörüne sunmaktadır.

Doctorem İnternational 2020 yılında Ankara merkezde kurulmuş güçlü bir firmadır. Doctorem firması hem teknolojik gelişmelerden faydalanan hem de ürünlerinde transdermal teknoloji sistemini üreten bir firmadır. Genel olarak, bayilik sistemi ile çalışan firma, ürünlerini naturel ve kaliteli özelliklerde üreten gelişmiş bir firmadır.

Doctorem İnternational Nedir

Günümüz teknolojisini kullanarak ilerleyen Doctorem international nedir? Çok fazla kişinin ürünlerini büyük bir memnuniyetle kullandığı Doctorem International son günlerde oldukça popüler bir firma haline gelmiştir. Özellikle transdermal medikal sağlık bantları firmanın en çok ilgi gören ve müşterilerine fayda sağlayan ürünleridir. TTS yani trandermal nedir?

TTS genel olarak, insan vücudunun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri, ağız yolu veya iğne yolu ile değil; deri dış yüzeyinden vücuda alınması işlemidir. Yani bu teknoloji medikal bantlar sayesinde kana doğrudan karışarak vücudunuzun vitamin ve minerallerden kolayca faydalanmasını sağlamaktadır.

Gıda takviyesi olarak bilinen doctorem ürünleri, insan vücudunun gün içerisinde alması gereken vitamin, mineral gibi elementleri hap şeklinde sunmaktansa, medikal bant olarak kolayca kullanabileceğimiz şekilde sunmaktadır. Doctorem firması bayilerine ve ürünlerini kullanan müşterilerine çok büyük fırsatlar sunmaktadır. Ürünlerini daima müşteri memnuniyeti odaklı üretmektedir.

Doctorem Bant Kurucusu Kimdir

Doctorem firması, satış sistemi olarak online olarak satış yapan birçok farklı kişiden oluşmaktadır. Doctorem kurucusu ve sahibi ise; Dr. Veysel Taner Budak ‘dır.konusunda genel olarak hizmet veren kişileri baz alarak düşünmeliyiz. Bu hizmeti veren kişiler birçok farklı katalog ve ürün çeşitleri ile müşteri memnuniyetini hedef alarak firmanın gelişmesine katkı sağlarlar.

Kuruluş olarak Ankara merkezli kurulan firma bayilik sistemi ile çalışan bir firma olduğu için web sitemdeki iletişim bilgilerini kullanarak benimle iletişim kurabilirsiniz.

Doctorem Bant Ürünleri

Doctorem firmasının en önemli ürünleri medikal bantlardır. TTS teknolojisine göre üretilen bantlar oldukça popüler ve fayda sağlayan ürünlerdir. Bu ürünlerin her birinin ayrı ayrı faydaları bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerde kimyasal hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Genel olarak, doğada yetişen insan sağlığı için faydalı ürünlerden oluşan medikal bantlar firmanın tanımasında çok büyük rol oynamıştır. Bu 6 ürün firmanın en gelişmiş ve fayda sağlamış ürünleridir. Bu ürünler;

Girişimci Liderler

Organizasyonumda bulunan arkadaşlarım için yılların deneyim ve tecrübeleri ile harmanladığım onların iş gücünü %99 oranında hafifletip, organizasyonlarını katlamak en önemlisi de 7/24 kesintisiz onlar için çalışmalar yapacak online destek sistemi.

%33 - %60 İNDİRİM

Extra ücret ödemeden üye olup ürünleri seçtiğiniz pakete göre %33 ile %60 arasında indirimli satın alabilirsiniz. Şimdi sipariş vermek için butona tıklayın.

İletişim

Doctorem ile uluslararası bir iş ağı oluşturuyorum eğer bana katılmak isterseniz buradan ilk adımı atabilir yada Doctorem hakkında doğru ve net bilgiler için +90 545 736 6371 ‘den benimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 545 736 6371

Uluslararası iş ağınızı kurmak için şimdi; Doctorem kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Daha zinde bir yaşam sürmek için şimdi benzersiz ürünleri satın alabilirsiniz.

WhatsApp & Telegram

WhatsApp grubumda ve telegram kanalımda; 7/24 güncel bilgiler ve anlık duyuruları ilk siz öğrenebilirsiniz.

DOCTOREM DOĞRU BAŞLANGIÇ REHBERİ
Tüm ürünleri %33 ile %60 indirimli satın almak için

Şimdi Başlat
Hemen Yardımcı Olalım !!!
Merhaba...👋
DOCTOREM ve GİRİŞİMCİLİK hakkında sorularınız mı var?
Hemen GİRİŞİMCİ LİDERLER sisteminde size özel misafir paneli oluşturulmasını isteyin!!! 👍
Girişimci Liderler destek sistemimizde size 360° bilgiler aktarıyoruz.