Detay Maxinet Hakkında Tüm Cevaplar Burada !!!

Ana sayfa » Detay Maxinet Hakkında Tüm Cevaplar Burada !!!
Detay Maxinet Hakkında Tüm Cevaplar Burada !!! 2018-01-17T02:24:05+00:00
Detay Maxinet Hakkında tüm sorularınızın yanında; detay maxinet yorumları, detay maxinet şikayet, detay maxinet dolandırıcılığı, detay maxinet güvenilir mi, detay maxinet yasal mı, detay maxinet kazanç planı, detay maxinet paketleri, detay maxinet üye olma, detay maxinet üyelik, maxinet tüm cevaplar burada
detay-maxinet
Kayıt Olmak için TIKLAYIN !!!
İletişim 0545 736 6371

Detay Maxinet Nedir?

Detay maxinet müşterilerine seo, ve dijital reklam pazarında faaliyet gösteren bir Türk firmasıdır.

Detay Maxinet Ne Yapıyor?

Detay-Maxinet-Ne-YapıyorTürkiye genelindeki farklı IP ve lokasyonlardaki üyelerin bilgisayarlarındaki yazılımı sayesinde, firmanın kurumsal müşterilerine, ‘Sosyal Medya’, ‘Google SEO’, ‘Digital Reklam’ gibi ürünlerin pazarlanmasını sağlamak ve bu gelirin büyük bir kısmını üyelerimizle paylaşmaktır.

Detay Maxinet Kazanç Planı Nasıldır?

detay-maxinet-unilevel

Organizasyon kazancının dağılımında; network marketing sistemleri içerisinde bulunan unilevel sistemi kullanıyor. Sizin haricinizde yedi alt derinliğinizden referans kazancı almanızı sağlıyor.

Detay Maxinet Paketleri Nelerdir?

detay-maxinet-paketleriŞuanda tercihinize bağlı olarak iki aktif paket seçeneği bulunuyor. Gümüş paket (590 dolar) ve altın paket (1534 dolar) seçenekleri. Platin paketi yakında açacaklarını düşünüyorum.

Detay Maxinet Üye Olma Adımları

detay-maxinet-kayıt-olmaSponsor seçimi çok önemli. İstediğiniz herkes ile bu projede çalışabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken en iyi ve bilgili sponsorun sahip olduğu kayıt linkini kullanarak projeye adım atabilirsiniz.

Detay Maxinet Yorumları Nasıldır?

detay-maxinet-yorumlarıBen ocak 2017 tarihinde bu projeye başladım. Sistem kendini zamanla büyütmeye başladı, şuanda ciddi bir network ağına, müşteri portföyüne ve sağlıklı adımlar attığını görüyorum.

Detay Maxinet Dolandırıcılığı var mı?

detay-maxinet-dolandırıcılığıHer alanda dolandırıcılık faaliyetleri olsa da, 2017 ocak ayında start verilen proje hakkında sonuçlara bakıldığında bu konu ile ilgili herhangi bir olay yaşanmadığı açık bir şekilde görülmektedir.

Detay Maxinet Şikayet var mı?

detay-maxinet-şikayet-varKişiler arasındaki yanlış anlaşılmalardan kaynaklı olarak ya da sitede yapılan işlemler sırasında oluşabilecek bazı teknik problemlere bağlı olarak her zaman için kişilerin olumsuz yorumları olabilir. Önemli olan ve bu site ile ilgili yorumlarda dikkat edilecek olan içerik ve niteliktir.

Detay Maxinet Güvenilir mi?

detay-maxinet-güvenilir-miKurumun sahip olduğu ticari unvan, vergi numarası ya da sicil numarası araştırıldığında bu soruya aslında yanıt verilebilir. Bu bilgiler firmadan yada bireysel temsilcilerden alınabilir.

Detay Maxinet Yasal mı?

detay-maxinet-yasal-mı-1Kişiler yaptıkları işlerden para kazanırlar ve eğer çalıştıkları şirketler yasal ise de belirli dönemlerde denetime ve vergiye tabi olurlar. Bu durum da kazancın kaynağını belirlediğinden herhangi bir yasa dışı durum konu olmaz.

Detay Maxinet Nedir?

Detay Telekom SIEMENS iş birliği yaparak 2M2 (Cihazlar arası iletişim) ve Telemetri çözümleri ile donanımları alanında faaliyet gösterdi.

Detay Telekom Mobil ödeme alanında odaklanarak TURKCELL Mobil Ödeme iş ortağı olmuştur.2015 Aralık ayına kadar Türkiye pazarında 12.000’den fazla kurumsal müşterilerine hizmet vermiştir.

Detay Telekom kendi bünyesinde bulunan AR-GE ve Yazılım ekibi ile ürün geliştirmede daima son teknolojiye yakın durarak pazara düşük maliyetli ve kullanımı kolay çözümler sunmaktadır.

Detay Telekom 8 aylık AR-GE çalışması ile Ocak ayı itibari ile Detay MaxiNet projesini hayata geçirmiştir. MaxiShop ve MaxiWorld projeleri ile Dünyaya açılmayı planlamaktadır.

Ticaret ile uğraşan insanlar pazar sayılarını arttırmak, reklam faliyetlerini profesyonel bir kurum tarafından yaptırmak ister. Böylece kişilerin ve firmaların satışı artar. Bu durumlarda insanlara yardımcı olabiliyor. Peki nedir? Hangi alanlarda kişilere yardımcı olabilir?

Firma Hakkında Bilgi

Firmaya üye olan kişiler satmak istedikleri ürünleri firma üzerinden daha kolay bir şekilde satabilir. Firma bu durumu gerçekleştirebilmek için müşterilerine sosyal medya, google seo ve dijital reklam gibi konularda profesyonelce hizmet vererek kişilerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlar. Ayrıca sisteme üye olan kişiler çeşitli avantajlardan yararlanır ve kişilerin güvenliği için sisteme üye olan kişiden referans alabilen yeni kişiler sisteme dahil edilir.

Firmadan paket satın alarak bu işten para kazanmak mümkündür. Kişiler kazanç planı için firmanın paketlerini incelemesi gerekir. Çünkü her pakette müşterileri farklı kazanç planları ve avantajları beklemektedir. Bu yüzden net bir fikir elde etmek için firmanın müşterilere sunduğu paketler incelenmelidir.

Müşteriler için hazırlanan paketler arasında gümüş, altın ve platin paketler bulunmaktadır. Kişiler bu paketlerden bir tanesine yatırım yaparak uzun vadede bu işten ciddi gelirler elde edebilir. Paketler içinde yer alan avantajlar ve paket fiyatları farklılık gösteriyor. Paket alma işlemleri için firma ile bizzat iletişime geçmek gerekmektedir. Benimle en kısa şekilde whatsapp hattı üzerinden iletişime geçilebilir.

Temelinde bir affilate marketing oluşumu olan bu üyelik modeli ile büyüyen online iş ağıdır. Belirlenen bir hedef doğrultusunda bütün üyelerle eş zamanlı olarak hareket edilmektedir. Google üzerinde seo optimizasyonu yapılmaktadır. Bilgisayarlardaki yazılım sayesinde, firmanın kurumsal müşterilerine, sosyal medya, Google SEO, digital reklam gibi ürünlerin pazarlanması sağlanmakta ve bu gelirin büyük bir kısmı üyelerle paylaşılmaktadır. Üye olmadan önce kayıt aşamasında üyelik sözleşmesi sizin tarafınıza sunulur. Kabul edildikten sonra üyelik işlemleri tamamlanır.

Gümüş, altın ve platin üyelik çeşitleri bulunan sistemde bir sorun ile karşılaşırsanız; müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz. Sistemde firmalar görüntüleme oranı kadar para öderken; aldığı bu ödemelerin bir parçasını üyelerine günlük dağıtmaktadır.

Sitesinden çeşitli hizmetler alan kişiler herhangi bir sorun durumunda iletişim numaraları üzerinden firma ile iletişime geçebilir. Üyeler firma ile e posta yolu ile hafta içi mesai saatleri arasında İstanbul’daki ofisine giderek veya telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirler.

Firmanın hizmetlerinden memnun olmayan kişiler sözleşmesi detayları hakkında bilgi sahibi olarak sözleşmeyi iptal edebilir ve firma ile ilişkilerini kesebilir. Bu anlamda mağdurlar haklarını hukuki yollarla arama hakkına sahiptir. Çünkü firma kurumsal bir firmadır ve Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde aktif distirbütörü bulunan ve 16 yıldır çeşitli sektörlere hizmet etmiş yasal bir firmadır.

Seo ile dijital reklam pazarlarında faaliyet göstermekte olan Detay Maxinet, kurumsal müşterilere sosyal medya ve dijital reklam benzeri ürün pazarlaması gerçekleştirmektedir. Detay Maxinet, iki ayrı paket seçeneğine sahiptir.

Dolandırıcık sorusu birçok kişinin aklını kurcalayan konuların başında yer almaktadır. Ancak bu proje ile ilgili herhangi bir olay yaşanmadığı görülmektedir.

Şikayet herhangi bir nedenden dolayı ortaya çıkabilmektedir. Bazı teknik aksaklıklar ya da yanlış anlaşılmalar, olumsuz düşüncelerin ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir.

Yapılan işlerden kazanılan paralar yasal mı diye düşünülmesine de yol açmaktadır. Çalışılan şirketlerin yasal olması vergi ve denetime tabi olmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle herhangi bir yasa dışı durum söz konusu değildir.

Kayıt Olmak için TIKLAYIN !!!
İletişim 0545 736 6371

Detay Maxinet Kazanç Planı

%100 Yerli Sermaye ile Start Verilen Aktif Bir Ticaret Modeli

Network Marketing Sektöründe Ne kadar Kazanacağına SAYILAR KARAR VERİR !!!

DetayMaxiNet Kazanç Planı ile Ne Kadar Kazanmak İstediğinize Siz Karar Verin.. Aşağıda ki Tablolarda Ortalama Ne Kadar Kazanabilirsiniz Sorusunun Cevabını Bulabilirsiniz…

Eğer Herkes 3 Kişiye işi Sunarsa;

3 Kişi : 1. Siranizdan %12
9 Kişi : 2. Siranizdan %8
27 Kişi : 3. Siranizdan %5
81 Kişi : 4. Siranizdan %3
243 Kişi : 5. Siranizdan %2
729 Kişi : 6. Siranizdan %1
2,187 Kişi : 7. Siranizdan %1

Eğer Herkes 5 Kişiye işi Sunarsa;

5 Kİşi : 1. Siranizdan %12
25 Kİşi : 2. Siranizdan %8
125 Kİşi : 3. Siranizdan %5
625 Kİşi : 4. Siranizdan %3
3,125 Kİşi : 5. Siranizdan %2
15,625 Kişi : 6. Siranizdan %1
78,125 Kişi : 7. Siranizdan %1

detay-maxinet-kazanç-tablosu

Detay Maxinet Paketleri

Gümüş Paket

$590Yıllık
 • Geçerlilik 12 Ay
 • Günlük 8 Saat Online
 • Günlük Gelir 5$
 • Aylık Gelir 150$
 • Yıllık Gelir 1.825$
 • 1 Adet Notebook / Tablet (İlk Paket Alımında Geçerlidir)
 • Alınan paket karşılığında Notebook ve yazılım bedeli olarak fatura kesilir.

Altın Paket

$1534Yıllık
 • Geçerlilik 12 Ay
 • Günlük 14 Saat Online
 • Günlük Gelir 14$
 • Aylık Gelir 420$
 • Yıllık Gelir 5.110$
 • 1 Adet Notebook / Tablet (İlk Paket Alımında Geçerlidir)
 • Alınan paket karşılığında Notebook ve yazılım bedeli olarak fatura kesilir.

Platin Paket

2242Yıllık
 • Geçerlilik 12 Ay
 • Günlük — Saat Online
 • Günlük Gelir 20$
 • Aylık Geliri 600$
 • Yıllık Geliri 7.300$
 • 1 Adet Notebook / Tablet (İlk Paket Alımında Geçerlidir)
 • Alınan paket karşılığında Notebook ve yazılım bedeli olarak fatura kesilir.

Detay Maxinet Güvenilir mi?

 • detay-maxinet-para-kazananlar-3
 • detay-maxinet-para-kazananlar-2
 • detay-sertifika-1
 • detay-sertifika-2
 • detay-sertifika-3
 • detay-sertifika-4
 • detay-maxinet-kazanç-planı

Detay Maxinet Kayıt olma ve Paket Alma

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl

Cep No

İlgilendiğiniz

Emre DalDetay Maxinet Bireysel Temsilci
2017 ocak ayında Detay maxinet ile tanıştım. Bilgi almak yada iş fırsatından yararlanmak için benimle iletişim formunu kullanarak yada 05457366371 numaramdan bana ulaşabilirsiniz.
Kayıt Olmak için TIKLAYIN !!!

Detay Maxinet Yorumları

Eğer soru – görüş ve önerilerinizi yorum alanından bana iletirseniz,

Sizden sonra Detay Maxinet ile ilgili araştırma yapan insanların daha sağlıklı bilgi alabilmelerini sağlayabiliriz.

13 Comments

 1. hasan avcı 6 Ocak 2018 at 15:57 - Reply

  merhaba detay maxinet e ne zaman başladınız.

  • Emre DAL 7 Ocak 2018 at 00:27 - Reply

   Merhaba hasan bey 2017 ocak ayında başladım.

 2. Yalçın 6 Ocak 2018 at 16:22 - Reply

  Merhabalar herkese yaklaşık 5 aydır kayıtlı üyeyim ve bu sistem içerisindeyim tavsiye üzerine girdim ve şuan daha önce girmediğim için pişmanım güzel bir ekip kurduk ve büyüyoruz her gün daha çok kazanıyoruz eğer bu sistem ile ilgileniyorsanız BİZİM SİZE SUNDUĞUMUZ İMKANLARI GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN.!!! Bu işe girdikten sonra bize teşekkür edeceksiniz.. 7/24 WhatsApp DESTEK HATTIMIZ’da aklınızdaki bütün sorulara yanıt vermek için bekliyoruz.. ( 0….. ) Referans Url: (reklam içerdigi için silinmiştir)

 3. Ayşe Kurum 10 Ocak 2018 at 00:19 - Reply

  Programı bilgisayarımıza bir sefere mahsus indirebileceğimizi belirttiniz. Bilgisayarımıza format attığımızda veya bilgisayar değişikliği yapmamız durumunda programı yeniden indirmek için nasıl bir yol izlemeliyiz?

  • Emre DAL 10 Ocak 2018 at 00:24 - Reply

   Merhaba Ayşe hanım. Herhangi bir bilgisayar değişikliği ya da mevcut bilgisayarın format atılarak fabrika ayarlarına döndürülmesi durumunda, hesabınızı açıp paketler bölümünde programı indirip tekrar kurulum yapabilirsiniz. Eğer hata alırsanız yorum alanına tekrar yazabilirsiniz.

 4. Batuhan Yiğit 10 Ocak 2018 at 00:19 - Reply

  Bilgisayarların partnerlere gönderim süresi kaç gündür? Teslimat sadece partnerlerin kendisine mi yapılacak?

  • Emre DAL 10 Ocak 2018 at 00:25 - Reply

   Üyelik işlemleriniz tamamlanıp, sistemde kaydınız onaylandıktan sonra, bilgisayarı hazır hale getirilip 10 iş günü içerisinde faturası ile birlikte anlaşmalı olunan MNG KARGO şirketi aracılığı ile teslim alabilirsiniz. Teslimat işlemi imza gerektiği için teslimat sadece size yapılır.

 5. Hakkı 10 Ocak 2018 at 02:17 - Reply

  Merhabalar..Bu bilgisayarda ki yazılım nereyi tıklıyor? ne yapıyor? Yasa dışı sitelerede tıklama yapılabilirmi? yada farklı işlerde ? Senin Ip adresin üzerinden yasa dışı herşeyi yapabilir? Misal detayın iş aldığı bi şahıs kötü amaçlı ise web sitesini değiştirip (daha önce düzgün bir
  Site iken) sizin ipsiniz üzerinden yasa dışı bir işlem yapabilir? Firma bukadar milyarlarca tıklatacak siteyi nereden buluyor? İş alamasa ne olacak?? Teşekkürler

  • Emre DAL 10 Ocak 2018 at 03:22 - Reply

   Merhaba Hakkı bey sorularınıza tek tek cevap vermeye çalışacağım.
   1: Bilgisayarlarımızda çalıştırdığımız yazılımlar, Detay maxinet’ten görüntülenme satınalmak için anlaşma yaptığı kişiler-kurumların sayfalarını bizi ıp adreslerimiz ve lokasyonumuz ile arama motorlarında üst sıralara çıkartıyor.
   2: 2002 yılında faal olarak çalışmaya başlayan, 2017 yılının ocak ayında start verilen Detay maxinet projesi ile yoluna devam eden bir firmanın geliri yada gelecekte yapacağı projelerini riske atacak kadar küçük bir işletme değil, müşterilerinin tüm bilgilerini anlık olarak görüntülediği için müşterilerinin siteleri değiştirme gibi bir şansı bulunmuyor.
   3: iş almazsa ne olacak sorunuzun cevabına verebileceğim tek yanıt şu olabilir, sonuçta Detay maxinet bir ticaret yapıyor ticaret döngüsü olmaz ise firma küçülmeye gidecektir.

 6. Perihan Kurt 10 Ocak 2018 at 14:31 - Reply

  Kazançlar nasıl ödeniyor?

  • Emre DAL 10 Ocak 2018 at 17:48 - Reply

   Merhaba Perihan hanım iyi günler. Kazançları 2 farklı yol ile alabilirsiniz.
   1: Her ayın 20 sinde alt limit 100 dolar olmak şartı ile para çekim talimatı verebilirsiniz. ilk ayın 1-5’i arasında papara hesabınıza aktarılır. Oradan sizde kişisel banka hesaplarınıza aktarabilirsiniz.
   2: Sistem içinden her hangi bir kullanıcıya kazancınızı satabilirsiniz. Kazancınızı alan kişi sizin banka hesabınıza ödemeyi yapar.

 7. Alişan Çavdar 13 Ocak 2018 at 17:16 - Reply

  Merhaba mesela gümüş paket aldım. Bilgisayarı 8 saat açık tutmam lazım. 8 saatten fazla açık tuttuğumda extra para kazanabilir miyim?

  • Emre DAL 13 Ocak 2018 at 17:20 - Reply

   Merhaba Alişan bey. 8 saatten fazla açık tutarsanız extra ödeme alamazsınız. Fakat kazancınızı arttırmak için gümüş paket yerine altın pakete geçiş yapabilir yada çevrenizde ki arkadaşlarınıza bu işi sunar ve size verilen referans linki aracılığı ile onlarda iş fırsatından faydalanmak isterlerse; paket kazancınızın yanında tavsiye kazancı ile kazançlarınızı arttırabilirsiniz.
   Sorunuz için teşekkür ederim.

Leave A Comment