Detay Maxinet Genel Bilgiler !!!

Detay Maxinet Hakkında tüm sorularınızın yanında; detay maxinet yorumları, detay maxinet şikayet, detay maxinet dolandırıcılığı, detay maxinet güvenilir mi, detay maxinet yasal mı, detay maxinet kazanç planı, detay maxinet paketleri, detay maxinet üye olma, detay maxinet üyelik, maxinet tüm cevaplar burada.

Detay Maxinet Nedir

Detay maxinet nedir sorusunu bir çok defa duymuşsunuzdur. Müşterilerine seo, ve dijital reklam pazarında faaliyet gösteren bir Türk firmasıdır. Detay maxinet çalıştığı firmalar ile kapsamlı çalışmalr yapmakta, Türkiye genelindeki farklı IP ve lokasyonlardaki üyelerin bilgisayarlarındaki yazılımı sayesinde, firmanın kurumsal müşterilerine, ‘Sosyal Medya’, ‘Google SEO’, ‘Digital Reklam’ gibi ürünlerin pazarlanmasını sağlamak ve bu gelirin büyük bir kısmını üyelerimizle paylaşmaktır.

2002 Yılında; 550,000 tl yatırım ile mobil teknolojileri alanında hizmet vermek için kurulmuştur.

2005 Yılında; Siemens işbirliği ile 2M2 (cihazlar arası iletişim) ve telemetri çözümleri. Ayrıca 2003-2009 yılları arasında topplu sms yazılım satışı.

2009 Yılında; Gsm operatörlüğü çözüm ortaklığı. Mobil ödeme alanına odaklanarak, Detay maxinet Turkcell mobil ödeme iş ortağı olmuştur.

2016 Yılında; AR-GE yazılım ekibi ile ürün geliştirmede daima son telnolojiye yakın durarak pazara düşük maliyetli ve kullanımı kolay ürünler sunmuştur.

2017 Yılında; 8 aylık ar-ge çalışması ile detay maxinet projesi, maxishop ve maxiworld projeleri ile dünyaya açılmayı planlamaktadır.

Detay Maxinet Güvenilir mi

Sahip olunan ticari unvan, detay maxinet vergi numarası ya da sicil numarası araştırıldığında bu soruya aslında yanıt verilebilir. Bu bilgiler firmadan yada bireysel temsilcilerden alınabilir. Genellikle İnternet dünyasındaki kullanıcılar Detay Maxinet güvenilir mi şeklinde araştırma içerisindedirler. Son zamanlarda İnternet dünyasında birbirinden fazla binlerce site meydana gelmiştir. Ancak bunların birçoğu müşterilerine söz verdikleri kazançları ödememekte veya şirketi kapatarak son vermektedir. Detay maxinet kurucusu kimdir insanların merak ettiği diğer soruda budur. Alper Tetiker şirketin kurucusudur.  Detay maxinet müşteri hizmetleri yada çağrı merkezi için sabah sekiz ile akşam altı arasında (hafta içi) çalışma saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. 

Detay Maxinet Yasal mı

Kişiler yaptıkları işlerden para kazanırlar ve eğer çalıştıkları şirketler yasal ise de belirli dönemlerde denetime ve vergiye tabi olurlar. Bu durum da kazancın kaynağını belirlediğinden herhangi bir yasa dışı durum konu olmaz. Son derece basit bir para kazanma yöntemi olan detay Maxinet’te katılmak isteyen ve bu sistemi araştıran kimseler tarafından sistem hakkında birçok soru yöneltiliyor. Bunlardan en çok sorulanı da detay maxinet yasal mı yahut detay maxinet legal mi sorusudur. Şirket sistemine üye olduktan sonra size hediye olarak gönderilen bilgisayarların dahi faturaları ve garanti belgeleri size teslim edilmektedir. Bu durum da şirketin yasal ve güvenilir bir şirket olduğunu ifade etmektedir. Gün geçtikte daha da artan bir ilgi ile karşılanan Detay Maxinet üzerinden bu şartlar altında yani tamamen yasal biçimde para kazanabilirsiniz.

Detay Maxinet Paketleri

Genel olarak detay maxinet paketleri satım alma işlemleriniz için şirketin papara veya banka hesabı numarasına ödemeyi havale yoluyla göndermeniz gerekmektedir. Hangi banka yoluyla ödeme yapacağınızı sistem içerisinde görebilirsiniz. İstediğiniz banka seçeneğiyle ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonraki adımda ise ödemenin hesabınıza yansıma sürecidir. Ve bu adımdan sonra detay maxinet paket almadetay maxinet üye olma yada detay maxinet üyelik işlemleri adımını tamamlamış olursunuz. Artık; detay maxinet gümüş paket yada detay maxinet altın paket sahibisiniz. Firmaya bir defa gönderimde altın paket alamazsınız bunu için detay maxinet gümüş paketten altın pakete geçiş (gümüş paketi altın pakete yükseltme)işlemi yapmanız gereklidir.

Ayrıca bir modem ile 6 adet bilgisayar çalıştırılabilir. Paket almış bir kişi isterse kendisinde detay maxinet ek paket de alabilir. Detay maxinet ek paket nedir sorusunun en doğru cevabı, kendi hesabınız içerisinde yeni bir paket almak olacaktır. Detay maxinet ek paket nasıl alınır sorusunu da burada yanıtlamış olduk. Peki detay maxinet ek paket primi konusu hakkında yazımıza devam etmek istersek, ana hesabınızın günlük kazancı yanında aldığınız ek hesapların kazançları kadar hesabınıza bakiye yüklenmesidir.

Yukarıda ki paketlerden bütçenize uygun birisini aldığınız anda detay maxinet üyelik işlemi bitmiş olur. Peki detay maxinet üyelik iptali nasıl yapılır iade hakkınız 14 gündür. İptal dilekçesini doldurduktan sonra mail yolu ve kargo yolu ile size gönderilen bilgisayarla birlikte iadesini gerçekleştirerek üyelik iptali işlemi yapmış olursunuz. Paranız sizin belirlediğiniz iban numarasına on gün içerisinde iade edilir.

Detay Maxinet Kazanç Planı

Detay maxinet kazanç planı yada detay maxinet kazanç tablosu network marketing sistemleri içerisinde unilevel sistem ile çalışarak, bir yandan adil kazanç dağılımı bir yandan paranın emek harcanarak kazanıldığı bir sistemdir.

Aşağıda ki tabloda ise detay maxinet derinlik kazançlarını görebiliriz.

detay maxinet kariyer planı

Eğer Herkes 3 Kişiye işi Sunarsa;

3 Kişi : 1. Siranizdan %12
9 Kişi : 2. Siranizdan %8
27 Kişi : 3. Siranizdan %5
81 Kişi : 4. Siranizdan %3
243 Kişi : 5. Siranizdan %2
729 Kişi : 6. Siranizdan %1
2,187 Kişi : 7. Siranizdan %1
Eğer Herkes 5 Kişiye işi Sunarsa;

5 Kİşi : 1. Siranizdan %12
25 Kİşi : 2. Siranizdan %8
125 Kİşi : 3. Siranizdan %5
625 Kİşi : 4. Siranizdan %3
3,125 Kİşi : 5. Siranizdan %2
15,625 Kişi : 6. Siranizdan %1
78,125 Kişi : 7. Siranizdan %1

Detay Maxinet Kariyer Planı

Detay maxinet kariyer planı sizin oluşturmuş olduğunuz takıma liderlik yaptığınız için size emeğinizin karşılığında verilir. Şuanda detay maxinet kariyer nasıl yapılır sorusunu sorar gibisiniz. Aşağıda tüm kariyer basamaklarını adım adım anlatmaya çalıştım.

Detay Maxinet Standart Kariyer : Bu seviyeye paket aldığınızda başlamış olursunuz. Puan aralığı sıfır ile yirmi dört puan aralığındadır. Yedi derinliğinize kadar referans kazançları alabilirsiniz

 

Detay maxinet Expert Kariyer : Bu seviyeye ulaşmak için birinci basamağınız da en az on kişi ikinci basamağınız da ise en az elli kişi olması gerekmektedir. Puan aralığı yirmi beş ile kırk dokuz puan aralığındadır. Yedi derinliğinizin haricinde sonsuz derinlikten yüzde bir referans kazancı almaya hak kazanırsınız.

Detay maxinet Professional Kariyer : Bu seviyeye ulaşmak için birinci basamağınız da en az on kişi ikinci basamağınız da ise en az elli kişi olması gerekmektedir. Puan aralığı elli ile doksan dokuz puan aralığındadır. Yedi derinliğinizin haricinde sonsuz derinlikten yüzde iki referans kazancı almaya hak kazanırsınız.

Detay maxinet Diamond Kariyer : Bu seviyeye ulaşmak için birinci basamağınız da en az on kişi ikinci basamağınız da ise en az elli kişi olması gerekmektedir. Puan aralığı yüz puan ile iki yüz dokuz puan aralığındadır. Yedi derinliğinizin haricinde sonsuz derinlikten yüzde üç referans kazancı almaya hak kazanırsınız.

Detay maxinet Black Diamond Kariyer : Bu seviyeye ulaşmak için birinci basamağınız da en az on kişi ikinci basamağınız da ise en az elli kişi olması gerekmektedir. İki yüz elli ve üstü puandır. Yedi derinliğinizin haricinde sonsuz derinlikten yüzde beş referans kazancı almaya hak kazanırsınız.

Detay Maxinet Teknik İşlemler

Burada adımda bulunan bilgiler Detay maxinet verdiği bilgisayar hakkında kısa başlıklardır. detay maxinet hometech markası ile çalışmaktadır. Gönderdiği bilgisayar o an elinde bulunan bilgisayarları paket alan kişilere kargo yolu ile gönderimini yapar. Detay maxinet bilgisayar özellikleri ise orta seviyeli kullanıcılara hitap etmektedir.

Sorularınız yorum alanına yazabilirsiniz. Sadece sizin daha fazla bilgi almanız için yazılmıştır. Mutlaka tecrübeli birisi ile Detay maxinet'e başlamanızı öneririm.

Detay maxinet Para çekme : Detay Maxinet A.Ş. den hak etmiş olduğunuz dolarları TL cinsinden çekebilmeniz için ilk olarak kazancınızın 100$ üzerinde olması gerekmektedir.

Detay maxinet Gönderdiği Bilgisayar : Sözleşme belgesinde sizlere almış olduğunuz her farklı T.C. ve telefon numarası için bir bilgisayar gönderilmektedir. Ek paket alımları için ne yazık ki şuan için ilave bir bilgisayar gönderimi yoktur!

Detay maxinet Güncelleme Yapma : Genellik ile Windows 10 sistemleri üzerinden kurulan programın güncellenmesini basit bir kaç adımda yapabilirsiniz.

Detay maxinet Şifre Değiştirme : İnternet sitesine sağlıklı bir şekilde giriş sağladıktan sonra back oficce de sol tarafta karşınıza bir çok menü çıkacaktır. Hesabım bölümünden şifre değişikliği yapabilrirsiniz.

Detay maxinet Program Kurma : Detay maxinet bilgisayar kurulumu Programını Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarınıza kuracaksanız PROGRAMI İNDİR (V3)‘ü seçmelisiniz. Detay Maxinet Programını Android 4.4 ve üzeri güncellemeye sahip tabletinize kuracaksanız ANDROİD SÜRÜMÜ İNDİR‘i seçmelisiniz.

Detay maxinet Programı Başka Bilgisayara Kurma : Gün geldi bu programı başka ( ikinci bir ) bilgisayarda çalıştırmak istediğinizde hesabınızdan programı sıfırlamalısınız. Bilgisayarınızda hiçbir şekilde extra donanım olmamalı.

Detay maxinet Prim Hesaplama : Verilen prim tamamen almış olduğunuz pakete göre referans kodunuz ile yaptığınız kayıtlı satışlarınız için verilmektedir. 

Detay maxinet Maxicüzdan : Cüzdan sayfasında neler yapılabilir. Maxi Cüzdan yeni paket satın alırken kullanılır. Gümüş Paket ‘i ilk alacaklar Maxi cüzdan ’nı kullanamazlar. 

Detay maxinet referans kodu nasıl alınır ?

Bu işe başlamanız için bir kişinin referansı ile başlamalısınız. Hesabınızı açtıktan sonra sol menü seçenekleri içerisinde ''hesabım'' bölümüne tıkladığınız da size özel oluşturulan linkinizi görebilirsiniz. Bu aşamadan sonra sizde detay maxinet referans kodu ile başkasına referans olma veya detay maxinet alt üye ekleme ( yapma ) adımlarını kullanarak başkalarını sizin linkiniz ile davet edip günlük kazancınızın yanında yedi derinliğinize kadar yüzde on iki ile yüzde bir arasında referans kazancı almaya başlayabilirsiniz. Referans kazançlarını kazanç planı bölümünde detaylı anlattım.

maxi cüzdan

Detay maxinet - Maxi cüzdan Nasıl Kullanılır

Maxi cüzdan Detay maxinet içerisinde kazançlarınızı paket yükseltme işlemi, maxishop'tan online alış veriş yada farklı bir kullanıcıya mevcut kazancınızı transfer etmeye yarar. Maxi Cüzdan para transferi için; sol menüde Maxicüzdan'a tıklıyoruz> Aktarmak istediğimiz rakamı yazıyoruz. Artık paranız maxi cüzdanda. Aşağıda ki adımlarda para transferi ve maxishop alış veriş yapma işlemini anlattık.

Detay maxinet  Maxi Shop AlışVeriş

Maxi cüzdana aktardığımız paramız ile maxi shop ürünlerinden istediklerimizi satın alabiliriz. Sol menüde bulunan Maxi Shop alışveriş sekmesine tıklıyoruz> Satın almak istediğimiz ürünü seçiyoruz. Son adımda ürün seçeneğinin altında alıcı bilgileri ve kargo bilgilerini düzenleyip satın al butonu ile ürün alma işlemi bitmiş oluyor. Sizin belirlediğiniz bilgiler doğrultusunda kargo ile 3-5 iş gününde ürün teslim ediliyor.

Detay maxinet  Dijital Reklam Satış İşlemleri : 

Detay maxinet dijital reklam satış işlemleri için, herhangi bir bireysel temsilci ile iletişime geçip yardım alabilirsiniz. Bu basamakta dijital reklam nasıl satılır, dijital reklam satış işlemleri, dijital reklam ile ilgili tüm ayrıntıları en kısa sürede burada bulabileceksiniz. Adım adım sizinle paylaşıyor olacağız.

 

 

Detay Maxinet

Detay Maxinet Dolandırıcılığı 2018 ve Detay Maxinet Mağdurları

İnternet üzerinden ara kazanmak için sürekli yapılan araştırmalara bir yenisi de söz konusu sistem olarak eklendi. Her ne kadar Detay Maxinet dolandırıcılığı yada detay maxinet mağdurları şeklinde çarpıtmalar ve karalama kampanyaları meydana getirilse de kesinlikle tüm bu karalama kampanyaları gerçeği yansıtmamaktadır. (Detay Maxinet dolandırıcılığı 2018 gibi) Öncelikle şirketin resmi Detay maxinet sitesine giriş yaparak kayıt formunu doldurmanız gerekiyor. Kayıt olduktan sonra hesap aktivasyonu gerçekleştiriliyor. Tamamen üye olarak sisteme giriş sağlamanızın hemen arkasından size üç tip üyelik paketi sunuluyor. Bu paketler tamamen seo çalışmalarının yapılmasına yönelik olarak üyelere tahsis edilecek birer diz üstü bilgisayarlardan oluşmaktadır. Üye bu bilgisayarı alarak açık bırakması halinde üyelik paketi karşılığında günlük $ sistemiyle para kazanmaya başlıyor.

Detay Maxinet Yorumları - Soruları ve Cevapları

Detay Maxinet yorumları

Detay maxinet yorumları yada detay maxinet kullanıcı yorumları hakkında bilgi almak isteyen kişiler için eğer soru – görüş ve önerilerinizi yorum alanından bana iletirseniz, Sizden sonra Detay Maxinet ile ilgili araştırma yapan insanların daha sağlıklı bilgi alabilmelerini sağlayabiliriz. 

17 Comments

 1. Burak dedi ki:

  Paket alamıyorım kaç gündür gece tam 12 de giriyorum yine olmuyo saat kaçta açılıyo kota bilginiz var mı

  • Emre DAL dedi ki:

   Merhaba burak bey. iyi geceler. Geçmiş aylarda, aylık kotalı çalışmalar yürütülüyordu ve ay sonuna 3-4 gün kala aylık kotalar doluyordu. Fakat mart ayı itibari ile giriş limitleri günlük sınırlandırdılar. Ve 7 gündür gece yapılan güncellemelerde 15 dk içerisinde kota doluyordu. Fakat bugün itibari ile sabah 9’da kota açılacak. Sabah 9’u beklemenizi öneririm. iyi geceler.

 2. Mehmet Ali dedi ki:

  Merhabalar..Bu bilgisayarda ki yazılım nereyi tıklıyor? ne yapıyor? Yasa dışı sitelerede tıklama yapılabilirmi? yada farklı işlerde ? Senin Ip adresin üzerinden yasa dışı herşeyi yapabilir? Misal detayın iş aldığı bi şahıs kötü amaçlı ise web sitesini değiştirip (daha önce düzgün bir
  Site iken) sizin ipsiniz üzerinden yasa dışı bir işlem yapabilir? Firma bukadar milyarlarca tıklatacak siteyi nereden buluyor? İş alamasa ne olacak?? Teşekkürler

  • Emre DAL dedi ki:

   Merhaba Hakkı bey sorularınıza tek tek cevap vermeye çalışacağım.
   1: Bilgisayarlarımızda çalıştırdığımız yazılımlar, Detay maxinet’ten görüntülenme satınalmak için anlaşma yaptığı kişiler-kurumların sayfalarını bizi ıp adreslerimiz ve lokasyonumuz ile arama motorlarında üst sıralara çıkartıyor.
   2: 2002 yılında faal olarak çalışmaya başlayan, 2017 yılının ocak ayında start verilen Detay maxinet projesi ile yoluna devam eden bir firmanın geliri yada gelecekte yapacağı projelerini riske atacak kadar küçük bir işletme değil, müşterilerinin tüm bilgilerini anlık olarak görüntülediği için müşterilerinin siteleri değiştirme gibi bir şansı bulunmuyor.
   3: iş almazsa ne olacak sorunuzun cevabına verebileceğim tek yanıt şu olabilir, sonuçta Detay maxinet bir ticaret yapıyor ticaret döngüsü olmaz ise firma küçülmeye gidecektir.

 3. Caner Kahraman dedi ki:

  Merhaba uzun suredir girmekle girmemek arasındayım. aklımda ki su sorulara cevap alamayınca vazgeçiyorum.
  1-Firma sanal tıklama yaptırıyor bunun reklam veren firmalara zararı olmuyor mu? Nasıl?
  2-Detay maksinet bir depo kiralayıp oraya doldurur bilgisayarlarıi yada farklı illerde farklı adreslerde depolar kiralayıp başlarına bir adam koysa daha çok kazanacakken neden gelin beraber kazanalım diyor?
  3-Denetleme geçirdiğinize dair bilgiler ve belgeler var mı?
  4-Reklam gelirleri varmı ? yoksa her giren bir önceki girenin parasının ödemek için mi var. Bir hizmet gerçekten söz konusumu
  4-Ben sisteme 5 bilgisayarlık para ile girdim. Kişi kotanız doldu diyelim.yeni alımlar yok sirkülasyon yok. reklam da alamıyorsunuz ve ben yeni girdim. küçülmeye gittiniz ya da şirkette bitti! ben ve benim gibi durum dakilier ?

  cevaplar için şimdiden teşekkürler.

  • Emre DAL dedi ki:

   Merhaba Caner bey sayfanın başında bulunan video da tüm detaylar anlatılmaktadır. Lütfen dikkatli izler misiniz?

   • Caner Kahraman dedi ki:

    Emre bey peki neden 20 sinde talep ettiğim para 15 gün kadar süre sonra hesaba yatıyor. neden hemen yatırılmıyor?

    • Emre DAL dedi ki:

     Merhaba Caner bey. Her ayın 20 sine kadar şirket talepleri topluyor. Yirmisi ile ay sonu arasında kişinin net rakam olarak ne kadar alacağı ve vergilendirmesi hesaplanıyor. Ayın biri ve beşi arasında (mesait günleri içerisinde) kişinin papara hesabı yahut belirttiği banka hesabına kazancı gönderiliyor. ilginiz için teşekkür ederim.

     • Caner Kahraman dedi ki:

      çok teşekkür ederim güzel bir iş sizi arayacağım. mantıklı

     • Emre DAL dedi ki:

      ilginiz için teşekkür ederim. Sayfamda numarasını ve iletişim bilgilerini paylaştığım arkadaşım ile iletişime geçerseniz. Size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Tekrar teşekkür ederim.

 4. Detay Maxinet dedi ki:

  aydınlatıcı bilgiler vermişsiniz teşekkürler

 5. Veli ali dedi ki:

  Reklam gelirleri nerde bir ss alsak güzel olur

 6. Kayhan dedi ki:

  Merhaba Emre bey emeğinize sağlık, bir sorum olacak Gümüş Paketten Altın pakete geçiş yapacağım Maxi Cüzdandan nasıl yapabilirim. Teşekkürler.

  • Emre DAL dedi ki:

   Merhaba Kayhan bey. İlk önce paketler kısmında altın pakete geçiş yapmak için gerekli olan rakamı görüyorsunuz. Sonra sol menüde maxicüzdana tıklıyorsunuz. Altın pakete geçiş yapmak için ne kadar ihtiyacınız var ise o kadar maxicüzdanınıza gönderiyorsunuz. Sonra paketler bölümünden altın paket alabilirsiniz. En son adımda bilgisayarınızı kapatıp açıyorsunuz. Bu kadar.
   iyi günler dilerim.

 7. Mustafa Koç dedi ki:

  Merhaba ben kayıt oldum fakat para yatırmadım yani şuan pasif üyeyim fakat bana referans olan kişiyi değiştirmek istiyorum bunun için nasıl bi yol izlemen gerekiyor

  • Emre DAL dedi ki:

   Merhaba Mustafa bey. Kayıt olduğunuz zaman sponsor değişikliği yapamıyorsunuz Detay maxinet buna izin vermiyor. Fakat başka bir kullanıcıdan farklı kimlik bilgileri kullanarak kayıt yapabilirsiniz. iyi günler dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir