%100 Online Sizin için Çalışan DESTEK SİSTEMİ

Network marketing sektörü gerçekten çok kolay ve basit bir sektör. Çünkü burada sadece tavsiye pazarlaması yapılarak ticaret kurulur. Dünyanın en büyük sektörleri arasına yerini alan network marketing’de bir çok kişi başarılı olmak için adım atıyor.

Fakat bu sektörün çok basit ve kolay olması, toplumun her kesiminden insana, her algı seviyesinde ki kişilere hitap etmesi ile birlikte bazı zorluklar ortaya çıkıyor. Bu zorlukların başında 2 (iki) nokta geliyor.

  1. Takip
  2. Kopyalama

Kyani ticaretinizi kurarken 2 (iki) farklı destek sistemi 7/24 sizin yanınızda. Hem sizin kişisel gelişiminiz, işinizi geliştirmeniz, işinizi geliştirmeniz için hangi adımları atmanız gerektiğini size ve ekibinizde ki bireylere rehberlik eden oto kontrol sistemi mevcuttur.

Field Master Nedir? Nasıl Çalışır? Faydaları Nelerdir?

Aşağıda ki 3 (üç) adet video da detayları ile 7/24 sizinle beraber hem sizi hem ekibinizi geliştiren aynı zamanda ekibinizde ki en küçük hareketleri adım adım izleyebileceğiniz Field Master destek sistemini google play yada ios marketten indirebilirsiniz.

Field Master – VİDEO 1-

 

Field Master – VİDEO 2-

 

Field Master – VİDEO 3-

Kyani Pro 2 Nedir? Nasıl Kullanılır? Detayları Nelerdir?

Kyani şirketinin her bir Distribütörü için otomatik olarak açılan Kyani Pro 2 mobil uygulamasını da kullanarak işinizi büyütmek sizin ellerinizde. Google play yada ios marketten indirebilirsiniz.


Ürünler S.S.S için TIKLAYIN
Ticaret S.S.S için TIKLAYIN
Başarı Hikayeleri için TIKLAYIN
Kullanıcı Yorumları için TIKLAYIN

İndirimli Alışveriş Fırsatını Kaçırma !!!


Online mağazamı şimdi ziyaret ederek; Sizde Kyani ürünlerini %8 ile %21 arasında indirimli satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz. >>> ŞİMDİ Alışverişe Başla

65 Ülkede EVİNDEN KYANİ Ticaretini Organize Et !!!


Milyarlarca TL vermeden kolay ve basit bir kaç adım ile ağ pazarlama yolunu kullanarak 65 ülkede organizasyon ağı kurup, devasa bir ticarete adım atabilirsiniz. >>> Ticaretini ŞİMDİ Kur

100% Online Destek Sistemi


İş ağınızı sizin yerinize takip edip büyüten, Kyani ticaretiniz hakkında tüm ayrıntıları içeren ayrıca ÖĞREN-ÖĞRET mantığı ile 7/24 sizin için çalışan, adaylarınızı ve organizasyonunuzda ki tüm hareketleri takip etmenize yarayan destek sistemi ile başarınız kaçınılmaz olacaktır. >>> Destek Sistemini Keşfet


%100 Online Sizin için Çalışan DESTEK SİSTEMİ

10:00 ile 21:00 arasında +905457366371 kişisel whatsapp numaramdan bana yazabilirsiniz.

%100 Online Sizin için Çalışan DESTEK SİSTEMİ

10:00 ile 21:00 arasında emredalcomtr kişisel telegram hesabım aracılığı ile mesaj atabilirsiniz

%100 Online Sizin için Çalışan DESTEK SİSTEMİ

7/24 bilgi@emredal.com.tr mail adresi yada iletişim formunu kullanarak mail yazabilirsiniz.