Crypto Signal App – Csapp


%95 başarılı sinyal ile dünyada tek olan, kripto paralar ile ilgilenen birisinin mutlaka kullanması gereken bir ürün.
Bu ürün bitcoin yada kripto para ile ilgilenen birisine rehberlik yapacak nitelikte. A’dan Z’ye Crypto signal app hakkında tüm bilgiler bu sayfada.

Crypto Signal App

ile

Adım Adım Nasıl Para Kazanabilirsiniz


Sertifikalı ve Ücretsiz Eğitimler

T.C. Uzaktan Eğitim Konfederasyonu tarafından ÜCRETSİZ katılım belgeli Temel Eğitimleri.

Günde %1- %3 arası düzenli gelirin nasıl elde edebileceğinizi öğreten Trade Eğitimleri.

Bireysel gelişim ve işinizi büyütmenin en kolay yolu ve en önemli faktörü eğitimdir. Crypto Signal App başarılı bir trade uygulaması olmanın yanında kripto sektöründe herkesin para kazanması için temelden başlayıp son aşamaya kadar bireysel portföyünü en karlı şekilde değerlendirmesine imkan sağlamaktadır.

Crypto Signal App dijital para dünyasına kulaktan dolma bilgiler ile değil tamamen eğitim odaklı bilinçli bir topluluk oluşturmayı hedefler. Temel eğitimler ve trade eğitimleri 30 gün boyunca mail adresinize gelir. Hem yazılı ayrıca videolu anlatımlar barındırır. 

yorumlari-og

Temel Eğitimler

Para nedir, paranın tarihi, paranın geleceği, bitcoin, blockchain gibi kavramların tüm detaylarını bu eğitimde bulacaksınız.

Bu eğitime katılanlara T.C. Uzaktan Eğitim Konfederasyonu tarafından ÜCRETSİZ katılım belgesi verilecektir.

Temel eğitimler ile artık kripto paralar hakkında tüm bilgileri öğrenebileceksiniz.
Eğitimlere Katıl!
images

Trade Eğitimleri

Kripto para trade işlemleri ile günde %1- %3 arası düzenli gelir elde etmeyi öğrenmeye ne dersiniz?

Bu eğitimde trade yaparak düzenli gelir elde etme ve temel düzeyde trade yapmayı ÜCRETSİZ olarak öğrenebileceksiniz.

Kavranlar, Cüzdanlar, Temel ve Teknik Analiz gibi videolu ve yazılı eğitimler.

Eğitimlere Katıl!

Crypto Signal App Nedir

Sizde kripto para kazandıracak mobil uygulama hakkında bilgiler.

Crypto signal app nedir 2017 yılında Ukrayna’da kurulmuş olan Blockchain ve yapay zeka odaklı ürünler geliştiren bir yazılım şirketidir. 10 mayıs 2019'da Türkiye'de başlayıp, 6-7 aylık kısa bir zaman içerisinde 33 Ülkede 3000+ Kullanıcı, 6 Uzman Trader (ong Kong, Malaysia, Taiwan, Singapore, S.Korea'de bulunuyorlar) ayrıca yapay zeka ve makine öğrenim teknolojisi ile dünyada tek algoritmik trade yapan mobil uygulamadır.

Crypto signal app kullanırken profesyonel olmanıza asla gerek yoktur. Çünkü detaylı gelen sinyaller ile kolayca alım satım işlemlerinizi kendi borsanızda yapabilirsiniz. Aşağıda son 4 ayın kümülatif kar oranları hakkında resimler ekledim ve ilerleyen aylarda güncellemeye devam edeceğim !

 

Eylül Ayı Sinyal Raporu

Eylül Ayı Sinyal Raporu
Eylül Ayı içerisinde toplam 10 sinyal gelip 1 sinyal zarar işlemi olarak kapatılmıştır.

Ağustos Ayı Sinyal Raporu

Ağustos Ayı Sinyal Raporu
Ağustos Ayı içerisinde toplam 12 sinyal gelip 1 sinyal zarar işlemi olarak kapatılmıştır.
 

Crypto Signal App Modülleri ve özellikleri

Uygulamayı satın aldığınız anda artık kullanmaya başlayacağınız ve 2020 yılında yeni gelecek güncellemeler ile bizlere sunulan Crypto Signal App Modülleri hakkında detayları ile aşağıda bulacaksınız.

 • Sinyaller

  Dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan elit 6 trader tarafından manuel telefona bildirim olarak gelen sinyallerdir. Haziran 15 tarihinden itibaren 70 sinyal gönderilmiş ve %90'ın üzerinde başarılı satış işlemi gerçekleşmiştir.
 • Fiyatlar

  Anlık olarak tüm kripto paraların fiyatlarını kontrol edebilirsiniz. Son 1 gün içerisinde ne kadar düştüğünü yada çıktığını size % ifadesi olarak gösterir.
 • Traders

  Crypto signal app'in çalıştığı traderları görebileceğimiz bölümdür. Burada traderların kendi içerisinde başarı oranı ölçülür ve bizlere söylenir. Başarısına göre traderın gönderdiği sinyalin güvenilirliğini ölçebiliriz.
 • CSTrade

  Burada binance borsasında bulunan tüm altcoinleri Csapp 30+ indikatöre göre analiz eder. Analizler sonucunda yapay zeka her coinin zaman periyoduna göre %'sel olarak alış yada satışa gittiğini bizlere söyler. (ort. 2 haftada 5000+ coin yakalayabilirsiniz.)
 • CSTradeGame

  Artık borsanızda risk almanıza gerek yok. Çünkü Csapp içerisinde kendinizi denemek için size demo hesap verip alım-satım yapmayı öğrenmenizi sağlayacak bir bölüm bulunuyor. Size verilen 1 btc ile burada pratik yapabilirsiniz.
 • Haberler

  En güncel kripto para haberlerinin yayınlandığı bölümdür. Artık bir coin hakkında başka bir platformu araştırmanıza gerek yok. Bunun için Crypto signal app her zaman yanınızda.
 • Etkinlikler

  İleri zamanlarda tüm coinlerin etkinliklerinin yayınlandığı bölümdür. Artık coinlerin etkinlikleri cebinizde.
 • CSList

  Bu bölüm 2020 yılında ki versiyon 2 de kullanıcılara sunulacak.
 • CSSignals

  Bu bölüm 2020 yılında ki versiyon 2 de kullanıcılara sunulacak.
 • CSAlarm

  Bu bölüm 2020 yılında ki versiyon 2 de kullanıcılara sunulacak.
 • CSAcademy

  Bu bölüm 2020 yılında ki versiyon 2 de kullanıcılara sunulacak.
 • CSTracker

  Bu bölüm 2020 yılında ki versiyon 2 de kullanıcılara sunulacak.
 • CSAnalysis

  Bu bölüm 2020 yılında ki versiyon 2 de kullanıcılara sunulacak.
 • CSTraders

  Bu bölüm 2020 yılında ki versiyon 2 de kullanıcılara sunulacak.
 
 

Crypto Signal App Kazanç Planı

Bu kadar başarılı bir uygulamayı eşinize dostunuza tavsiye etmez misiniz?

Tabi ki EVET !!!

O zaman tavsiyeleriniz dende extra gelir elde edebilmeniz için Crypto Signal App Kazanç Planı hakkında size detaylı bilgiler vereceğim.

Crypto signal app sistemi içerisinde bilinen network marketing yapılanmasına aykırı olarak, diğer network sistemlerinde oluşabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırıp; kol dengesi, ciro eşleşme, kariyer kesme, puan silme vs. vs. gibi yaygın bilinen sorunların olmadığı genişlik ve derinlik kuralına göre hareket eden bir network sistemi ile tavsiye ettiğiniz anda para kazanmaya başlarsınız.

İki farklı yol ile para kazanabilirsiniz;

1: Referans Kazancı : Satın alınan her uygulama için 3 derinlikten unilevel kazancı dağıtılmaktadır. Uygulamanın ücreti 70 dolardır. 1. derinliğiniz den 10 dolar , 2. derinliğiniz den 5 dolar ve 3. derinliğiniz den ise 5 dolar referans kazancı alırsınız.

2 : Platform Kazancı : Sistem içerisinde 4 farklı platform bulunmaktadır. 2. platform ve üstü globaldir. Aşağıda platform atlamalarından size hediye edilecek hesaplarınız 1. platformda üstten alta soldan sağa doğru ilk boşlukları doldurarak yerleştirir. Ayrıca takımınızda ki kişilerinde platform atlamalarından extra gelir elde edersiniz. Resimlerde ve videolarda anlattık.

4. Platform

Crypto Signal App-Csapp-4

Burada toplam 25.000 dolar kazanırsınız.

1. platformda açılması için 100 yeni hesap verir.

3. Platform

Crypto Signal App-Csapp-3

Burada toplam 6.000 dolar kazanırsınız.

1. platformda açılması için 5 yeni hesap verir.

Üyelerinizin platform atlamalarından da size : 600 - 500 - 300 ve 250 dolar verilir.

2. Platform

Crypto Signal App-Csapp-2

Burada toplam 2.000 dolar kazanırsınız.

1. platformda açılması için 3 yeni hesap verir.

Üyelerinizin platform atlamalarından da size : 100 - 50 ve 40 dolar verilir.

1. Platform

Crypto Signal App-Csapp-1

Burada toplam 400 dolar kazanırsınız.

1. platformda açılması için 1 yeni hesap verir.

Üyelerinizin platform atlamalarından da size : 50 ve 30 dolar verilir.

Crypto signal app kazanç planının tüm detayları için videoyu izleyin !!!

 
 

 

Sizin için Topladığım Diğer Başlıklar

1Force Matrix sisteminin Özellikleri Nelerdir

*Sınırlı genişlik ve derinlikten dolayı insanlar motive olurlar.

*Kişisel sponsorluklar ekibinizin altına periyodik dağıtılır.

*Neredeyse her derinlikten kazanç sağlar.

*Sistem yöneticisi sisteme asla müdahale edemez.

*Bir süre sonra otomatik gelir kaynağına dönüşür.

*Kazanç sınırlaması yoktur.

Csapp Üyelik için TIKLAYIN
2Crypto Signal App üyelik ve Kayıt

Artık kripto para sektöründe bir çok aşamada para kazanmak mümkün bu basamakta size Crypto Signal App üyelik işleminin nasıl olduğunu anlatacağım. Videonun altında bulunan üyelik butonuna tıklıyoruz. Sizi şirketin ana sayfasına yönlendiriyor. Kayıt olma bölümüne tıklıyoruz sonra karşımıza çıkan formu dolduruyoruz. Burada unutmamız gereken konu şu lütfen isim soyisim doğru yazdığınıza emin olun çünkü hesap onayı yaparken zorlanırsınız.

Formu doldurduktan sonra karşımıza ödeme ekranı gelecek, kayıt olduğunuz anda ki bitcoin kuruna göre 70 dolarlık sizden ödeme isteyecek. Siz kurdan etkilenmemek için 71-72 dolar gönderdiğiniz anda ödemeniz blockchaine düşer düşmez sistem sizi otomatik olarak backofficenize yönlendirir. Artık mevcut mail adresiniz ve şifreniz ile mobilde uygulamayı kullanabilirsiniz.

Aslında bir kaç basit adımı yaparak Crypto Signal App kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Aşağıda bulunan video da da bir kaç basit adım ile size anlattık.

Csapp Üyelik için TIKLAYIN
3Crypto Signal App Hesap Onayı ve Kyc Doğrulaması

Bildiğiniz gibi artık tüm işletmeler müşterilerinin gerçek kişi olduğunu ispat etmek zorundalar. Bu durum Avrupa’da çok yaygın olarak kullanılıyor. Türkiye’de de yeni yeni yaygınlaşmaya başladı. Crypto signal app hesap onayı işlemi sırasında sizden aşağıda bulunan resimlere göre kimliğiniz ile selfi ve kimliğinizin resmini 1 ay içerisinde göndermeniz isteniz eğer 1 ay içerisinde göndermezseniz web üzerinden her hesabınızı açtığınızda sizden hesap onayı işlemini tamamlamanız istenir.

Crypto signal app kyc doğrulaması ile hesabınızı aslında mail adresinizi yada şifrenizi kaybetseniz dahi bir başka bir kullanıcının sahiplenmesinin önüne geçmiş olursunuz. Burada Türkiye’de yaşayanların dikkat etmesi gerekenler şunlardır:

*Hesap açılırken gerçek kişi İsim Soyisim kullanmalı.

*Hesap onayı esnasında belge no yazan bölüme T.C. kimlik numarası degil, onaya gönderdiğiniz kimlik belgesinin numarası yazılmalıdır.

4Crypto Signal App Güvenilir mi

Kripto para borsalarında size anlık olarak sinyal verecek ve verdiği sinyalin kalitesi çok önemli sonuçta ya size para kazandırıp yada size para kaybettirecek. Bunun için Crypto Signal App güvenilir mi sorusu ilk önce aklımıza geliyor.

Aşağıda size 2 adet resim paylaşıyorum 2 ay gibi kısa bir sürede uygulamanın kaçta kaç oranda karlılık sağladığı hakkında. Umarım sizin de aklınızda ki tüm soruları yanıtlamaya yardımcı olur. Ayrıca aşağıda ki iletişim formu yada iletişim numarasından bana ulaşabilirsiniz.

5Crypto Signal App Şikayet var mı

Diğer yandan aklımıza gelen soru ise Crypto Signal App şikayet var mı sorusu. Hepimizin yukarıda ki başlık gibi online platformalarda yada google gibi araçlarda temel aradığımız sorulardır.

Csapp uygulaması şuanda; 22 ülke ve +3000 kullanıcıya sahiptir. Eğer hakkında yorum yada düşünceleriniz var ise yorum alanına yazabilirsiniz.

 

Detaylı Sorularınız için Benimle iletişim Kurabilirsiniz

İLETİŞİM FORMU


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir