Yabancı Firmalar

En iyi ağ pazarlama şirketleri hangileridir? Dünyanın 1 numaralı ağ pazarlama şirketi hangisidir?

Dünyadaki her ağ pazarlaması şirketi, müşteri tabanını genişletmeyi ve mümkün olan en yüksek geliri elde etmeyi amaçlıyor. Ancak, yalnızca belirli kişiler bu duruma erişmeyi başarır. Ağ pazarlaması dünyasında, bir işletmeyi veya ürünü tanıtmanın ilk aşamalarında başarı bulmak kolaydır. Uzun vadede başarılı olmak, tamamen farklı bir oyundur ve güçlü strateji kuranlar başarı sağlayabiliyor.

Dünyanın farklı yerlerinden binlerce MLM şirketi başarı öykülerini açıkladı. Ve bunların en iyilerini listeledik. En başarılı ağ pazarlama şirketlerinin birkaç ortak noktası var. Ancak, öncelikle ağ pazarlama işinde daha uzun süre kalmak için çabalarını sergiliyorlar.

Dünyanın En İyi 5 Ağ Pazarlama Şirketi

Küresel ağ pazarlamacılığındaki bu en iyi oyuncular, son on yıldır lider konumlarını koruyor. Bu ağ pazarlaması şirketleri, müşteri tabanını büyütmeye ve ağlarını kullanarak bağımsız girişimcilerin iş büyümesine izin vermeye odaklanmıştır.

Ağ pazarlaması her zaman işletmelere veya ürünlere ağ pazarlama satış gücü sağlamakla ilgilidir. Bu ilk 5 ağ pazarlama şirketi öncelikle ağlarını sağlık ve kişisel bakım işlerine sunmaya odaklanmıştır. Girişimcileri desteklediler, müşterilerin güvenini kazandılar ve yolculuklarında güvenilirliği sembolize ettiler.

  • Nu Skin

Nu Skin Enterprises, başta Kuzey Amerika ve Güney Amerika’da faaliyet gösteren lider bir ABD çok seviyeli pazarlama şirketidir. 1.2 milyon bağımsız pazarlamacı ağı ile diyet takviyeleri ve kişisel bakım ürünleri dağıtıyor ve satıyor. Pharmanex markası altında ürünler kurmuştur. Nu Skin ağ pazarlama ekosistemi, 54’den fazla pazara ve 500’den fazla pazara yayılmıştır.

  • Herbalife

İş dünyasının en eskilerinden biri olan Herbalife, ağ pazarlama endüstrisinde ikonik bir yer edinmiştir. Küresel ticaret tartışmalarına maruz kalmasına rağmen, ağ pazarlama şirketi beslenme ürünleri satışlarıyla rakipsiz kalıyor.

  • Avon

Avon, yıllık 5 milyar ABD Doları değerinin üzerinde satış gerçekleştirerek, dünyanın güzellik bakımında beşinci büyük şirketi haline geldi. Şu anda Avon, 6 milyondan fazla satış temsilcisiyle ağ pazarlaması cephesinde faaliyet göstermektedir. Agresif pazarlama stratejileri nedeniyle, Amway’den sonra satış büyümesi açısından dünyanın en hızlı ikinci doğrudan satış şirketi olarak adlandırılıyor.

  • Market Amerika

Son zamanlarda federal bir haraççılık davasıyla karşılaşmasına rağmen, Market America, işletme pazarlarının her birinden milyar dolarlık yıllık satış gelirleri getirerek MLM rekabetçi manzarasına liderlik ediyor. Avustralya, Singapur, Çin, Tayvan, Meksika, İspanya ve Kanada’da faaliyet göstermektedir.

  • Amway

Eller aşağı, Amway tüm zamanların en büyük MLM şirketidir! Son on beş yıldır network pazarlama sektörüne hakim oldu. Kardeş kaygısı ile birlikte, en fazla sayıda iş ortaklığı ve bağlı şirkete sahip tek ağ pazarlaması şirketi olarak öne çıkıyor. Sektörün liderin olmayı sürdürüyorlar. Sizde diğer yabancı firmalar hakkında bilgi almak için doğru kategoridesiniz!

Kapalı