Bot – Robot & Sinyal

Kripto para sektöründe botlar hakkında bilgi vermek, bitcoin robot programları ile otomatik alım satım yapmak ve altcoin sinyal veren uygulama ve kanalların bilgilendirmesini yapmak için bu kategoriyi açtık. Ayrıca Kripto para telegram kanalları hakkında teferruatlı bilgileri aktardık.

İnternet ve teknolojinin hızla gelişmesi sonucunda kripto paralardan para kazanma yöntemleri dünyada çok popüler hale gelmiştir. Tarihin ilk dönemlerinde para ilk olarak mübadele aracı olarak kullanıldı. Para gelişen sanayi ve finansal ihtiyaçların artmasıyla birlikte evrilme gösterdi. Bu gelişim ve evrilme sonucunda ortaya sanal para kavramı çıktı.

Kripto paralar da sanal para grubunu oluşturan bir gelir kaynağı oldu. İnternet ve teknolojiyi gelişmiş düzeyde kullanabilen her birey kripto para kazanmaya başladı. Bu insanların finansal ihtiyacını karşılar hale geldi.

Kripto Para Pump-Dump Sinyal Grupları

Konunun iyice anlaşılması ve bu yöntemle para kazanmak amacıyla pump kelimesinin tanımının yapılması gereklidir. Öncelikle pump, internette yapılan alımların piyasa fiyatı altından alınmasıdır. Hedeflenen fiyatlar elde edilene kadar alım ve satım işlemi yapılır. Aslında bir ticaret yöntemidir. Bu ticaret fiyatın pompalanması yani yükseltilmesiyle gerçekleştirilir.

Parayı herkesten önce alan bireyler kurulan pump gurupları, dump grupları sayesinde parayı aldıkları fiyattan daha yükseğe satarak kar elde ederler. Böylece parayı çevirmiş olurlar ve ticaret yaparlar. Bu da en önemli gelir kaynağı olmuş olur. Bu konuyu araştıran bilen her birey bu işlemi yaparak para kazanabilir.

Çünkü sanal paralar, kripto paralar dünyada oldukça ilgi duymaktadır. Dump kelimesinin anlamı ise boşaltma anlamına gelmektedir. Pump ise yükseltme anlamındadır.

Örneğin bitcoin kripto paradan pump ve dump işlemlerini yapmak için gruplar oluşturulur. Bu işlemleri tek yapmak oldukça zordur. Bunun için yeterli miktarda bitcoine sahip olunması gerekir.

Birden fazla kişi birleşerek bir grup oluşturur. Bu grupta bir coin belirlenir. Bu belirlenen coine yüklenilir ve satın alınır. Grup halinde alınan bu coin hızla yükselme gösterecektir.

Grup olarak yükselmesi gereken belirli bir fiyat kararlaştırılır. Bu fiyata ulaşana kadar coin satın alınmaya devam edilir. Bu işlem yapılırken bir yandan da satıştan emirler çekilir. Böylece istenen fiyata coin ulaşmış olur. Bu aşamadan sonra emirler kaldırılarak grup üyeleri tarafından coin satılmaya başlanır.

Bu işlem sonuçlandığında ise coin fiyatı düşürülür ve böylece oluşturulan pump ve dump grupları kazanmış olur. Pump ve dump kelimeleri internet ticaretinde birbirini tamamlayan kelimelerdir. Türkiye’de ve dünyada bu şekilde oluşturulmuş gruplar vardır. Kripto para telegram pump ve dump grupları üzerinden oluşturulan bu guruplara ulaşılabilir.

Kripto Para Otomatik Al Sat Robotları ve Botları

Otomatik al sat işlemin ne olduğu bilinmelidir. Kripto para kazanmak için zamandan tasarruf edilmesi ve işlemin daha hızlı, kolay gerçekleşmesi için otomatik al sat işleminden fayda sağlanır.

Otomatik al sat sermaye piyasasında algoritmik işlem olarak geçer. Bu işlemde belirlenen stratejiler belirli ve ilgili olan programlarda yazılır yani formüle edilir. Bu işlemden sonra insan müdahalesine gerek kalmaz. Bilgisayar programları kullanılarak al sat işlemleri yapılır. Bu işlemler zaman, miktar, fiyat ve varsa diğer değişkenlerin kullanılmasıyla gerçekleştirilir.

Örneğin bu programlardan binance de kullanılan bitcoin al sat botları : Zenbot, 3Commas, Haasbot örnek olarak verilebilir. Dünyada bu örnekte olduğu gibi sanal para kazanmayı kolaylaştıran bitcoin al-sat botları ve altcoin al-sat programları mevcuttur.

Bu tarz otomatik sistemleri kullanmanın çok sayıda faydası vardır. Çünkü bütün grafikler takip edilmesi açısından zor olabilir. Programlar bu işlemleri daha hızlı ve daha aktif bir şekilde yapar.

Bu programlar sayesinden kısıtlı analizlere de bağlı kalınmaz. Al sat işlemleri daha geniş çerçevede yapılır. Al sat robotları ve botları aynı zamanda da bu açıdan oluşturulan tüm programlar kolayca sisteme adapte olur.

Kurulumu ve kullanımı da oldukça basit programlardır. Kullanım kılavuzunda adımlar yer almaktadır. Matriks ve veri terminali üzerinde bu sistemler çalışır.

Programların farklı lisans seçenekleri de mevcuttur. Satın alınan herhangi bir lisans içeriğinde çok sayıda işlem yapılır. Böylece tek platform üzerinden sınırlı kalınmamış olur. Sınırsız seviyede grafik ve işlemde kullanılabilir.

Kripto Para WhatsApp ve Telegram Grupları

Kripto para whatsApp grupları , kripto para kazanımları için oluşturulan gruplardır. Bu gruplara katılım sağlayan bireyler hem bilgi sahibi olurlar hem de iş yapabilirler. Bununla birlikte ortamı eğlenceli hale de getirebilirler.

Bu grupların bir araya geliş tarzı güvenilirlik açısından çok önemlidir. Whatsapp gruplarıyla birlikte bu sayede daha da gelişme göstermek amacıyla kripto para telegram grupları oluşturulmuş ve güvenlik düzeyi daha da artmıştır.

Bu yüksek güvenlik uygulaması ve kripto paralarla ilgili daha kaliteli bilgi sahibi olunması amacıyla her geçen gün bu gruplar daha da büyümektedir. Grupların kişi ve kapasite sayısı da oldukça yüksek sayıya kadar çıkabilmektedir. Bu da daha fazla kişinin gruplara dahil olmasını sağlar.

Sonuç olarak bütün konuyu özetlemek gerekirse kripto para kazanımı belirli yöntemlerle alım satım işlemlerinin yürütülmesi hem dijital programların yardımı hem de oluşturulan gruplar sayesinde kolayca yürütülmektedir. Dünyanın da gelişme göstermesiyle birlikte sanal paranın değeri insanlar açısından bilinmektedir.

Aktif olarak kullanılan teknoloji yöntemleri insanlara yeni gelir kapısı olan kripto para alım satımı, ticareti, oluşturulan gruplar her bölgeden insanları içine çeken bir konudur.

 • %93 Başarılı Bitcoin, Kripto Para ve Altcoin Sinyal Grupları

  93% Başarılı Bitcoin, Kripto Para ve Altcoin Sinyal Grupları

  Yakın zamanda ortaya çıkan tamamen dijital olarak sunulan şifrelenmiş para biri olarak bilinmektedir. Geleceğin para birimi olarak görülen Kripto para, birçok kişi tarafından kullanılan ve bazı devlet büyüklerinde, büyük şirketlere kadar herkesin ilgisine çekmiş durumda olan bu dijital paraların kullanımı…

 • %91 Başarılı Bitcoin ve Altcoin Sinyal Bulucu Programlar

  91% Başarılı Bitcoin ve Altcoin Sinyal Bulucu Programlar

  Kripto sektörü, bu sektöre uzak olanlar tarafından uzak olan ve bilinmeyen bir kelime gibi görünse de günümüzde aslında pek çok farklı kişi ve sektör tarafından tercih edilen bir para kazanma sektörüdür. Kelime anlamı olarak sektör içerisinde işlem güvenliğini sağlamak amacı…

 • %95 Başarılı Kripto Para, Bitcoin Al Sat ve Bot Programları

  95% Başarılı Kripto Para, Bitcoin Al Sat ve Bot Programları

  Kripto para son yıllarda oldukça kullanılmaktadır. Kripto para ile alım satım yaparak kazanç sağlamak mümkün olmaktadır. Kripto para bitcoin çok fazla kişi tarafından yatırım aracı olarak kullanılmaktadır. Yatırım ve kazanç söz konusu olduğunda borsada al sat sinyali veren programlar ile…

 • %90 Başarılı Bitcoin, Kripto ve Altcoin Pump Sinyal Grupları

  90% Başarılı Bitcoin, Kripto ve Altcoin Pump Sinyal Grupları

  Teknoloji İle sanal yöntemleri kanalı ile internet üzerinde ödeme veya yatırma işlemleri arasında yer almaya başladı. Bugün dünya üzerinde çok geniş kitleye ulaşan kullanıcı yapısına sahiptir. Teknolojinin alt yapı donanımları ile fiziksel ortamdan sanal ortama taşınan bir para birimi ortaya…

 • Kripto Para, Altcoin, Bitcoin Telegram Kanalları ve Grupları

  Kripto Para, Altcoin, Bitcoin Telegram Kanalları ve Grupları

  Kripto para kazanma yöntemlerini her birey merak etmiştir. Kripto para kazanma rehberinden başarı sağlamak için öncelikle teknolojiyi çok iyi bilip kullanımında aktif rol oynamak gerekir. Teknolojinin arkasındaki gücü anladığınız taktirde kripto para kazanma yöntemlerini de başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Kafa…

 • Kripto Para, Bitcoin Ve Altcoin Al Sat Taktikleri Nelerdir

  100% Başarılı Kripto Para, Bitcoin ve Altcoin Al Sat Taktikleri

  Her yatırım aracı gibi, kripto para birimlerinde orta ve uzun vadeli yatırımlar yerine kısa vadeli yatırımları tercih eden birçok yatırımcı var. Kısa vadeli yatırım, orta ve uzun vadeli yatırımdan daha büyük risklere sahip olsa da, daha fazla getiri de sağlayabilir.…

 • Coinlerde Arbitraj Nedir, Nasıl Yapılır

  Coinlerde Arbitraj Nedir, Nasıl Yapılır >REHBER İçerik<

  Kripto para arbitrajı, değişik piyasalarda işlem gören kripto para değerleri göz önünde bulundurularak eş zamanlı olarak değeri düşük piyasadan elde edilerek, değeri yüksek piyasaya satılıp kar elde edilmesidir. Daha farklı bir deyiş ile borsalar arasındaki kur farkından yararlanarak risksiz kazanç…

 • Kripto Para, Bitcoin ve Altcoin Yatırım Tavsiyeleri

  Kripto Para, Bitcoin ve Altcoin Yatırım Tavsiyeleri

  Kripto para birimi krigtografik şifreleme ile şifrelenen sanal ve dijital para birimidir. Kripto paralar sistem üzerinde şifreler oluşturulması ve çözülmesi ile transfer edilmektedir. Kripto paraları bir devlet bir otorite yönetmez bu yüzden dışarıdan bankalardan alınmaz. Yalnızca sanal ortamlardan para yatırılarak…

 • Kripto Para, Bitcoin ve Altcoin Alım Satım İşlemleri Nasıl Yapılır

  Kripto Para, Bitcoin ve Altcoin Alım Satım İşlemleri Nasıl Yapılır

  Bitcoin ve Altcoin Alım Satım İşlemleri Nasıl Yapılır Kripto para, dijital ve sanal olan bir para birimidir. Kripto paranın kendine özel bir şifreleme sistemi vardır. Bu şifreleme işlemini yaparken kriptoloji biliminden faydalanır. Bu şifreleme işleminde yazı, sayı veya herhangi bir…