0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yarı Zamanlı Ek iş Veren Firmalar

18 Eylül 2017
12 kez görüntülendi
Yarı Zamanlı Ek iş Veren Firmalar

İnsanlar kendi maddi gücüyle ihtiyaçlarını karşılarlar almak istediklerini alırlar. Kişinin gelirine göre değişen bu durum bazı kişileri strese sokmaz iken bazı kişileri sokabilir. Bu durum gelir seviyesi ile ilgilidir. Gelir seviyesini yükseltmek için birçok yatırım yapılabilir veya ek iş para kazanmak için tercih edilebilir.

Yapılacak Olan Ek İşler

Bir internet kafe de oranın yönetimi ile ilgili bir işe girebilirsiniz. Temizlik şirketlerini araştırıp size yakın olan temizlik şirketlerinde çalışabilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde birçok mağazada ilgi alanınıza göre garsonluk, mağaza yöneticiliği, mağaza elemanı, kırtasiyede eleman olarak çalışabilirsiniz. Bayanların daha çok makyaj malzemeleri satan mağazalarda çalışması onlar için ideal bir ek iş imkânı. Aynı zaman da internet üzerinden bu işleri yayınlayan sayfalarda iş bulabilirsiniz. Örnek verecek olursak ek iş para kazanmak için satış danışmanlığı adı altında bir ilana girip müracaat edebilirsiniz.

Eğer öğretmenlik yapıyor iseniz branşınıza dair ek dersler verebilirsiniz günümüzde birçok öğretmenin ek gelir kaynağı bu sayede sağlanabiliyor. Halka ilişkiler asistanlığı yarı zamanlı yapılabilir. Herhangi bir alanda uzmanlaşmışsanız kendi kliniğinizi veya kendi iş yerinizi açabilir kendi iş yerinizde çalışabilirsiniz. Birçok insan bu şekilde kendi geçimine ek olarak gelir sağlamaktadır. Eğer iş olanaklarını evinize taşımak istiyorsanız eve işveren firmalarla anlaşma yaparak evinizde iş yapabilirsiniz. Evde ek iş ücretleri işe göre değişme göstermektedir.

Örneğin evinizde tütün firmasıyla anlaşma yaptıysanız ve firma sizden belirli sayılarda paketleme verir ve siz paketlediğiniz kutu kadar ücret alabilirsiniz bu ücretler ise en az 40 TL den başlayıp 50 TL ye kadar çıkabilmektedir. Bu iş imkânı öğrencilerin kendi ücretlerine ek iş olarak çok yararlıdır çünkü kendi arkadaş grubuyla bu işleri yaptığında daha çok verim ve daha çok üretim sağlamakta ücretinizi katlamakta faydalı bir olaydır. Evde ek iş ücretleri diğer ek iş ücretlerine göre daha uygundur.

Diğer Ek İş Ücretleri Neden Farklıdır?

Sosyal çevrede çalışan iş ortamında insan uğrama kapasitesi fazla olduğu için iş yoğunluğu daha fazla olmaktadır. İş yerinde ki elemanlar evde ki çalışma seviyesinden daha fazla efor sarf ettiği için daha fazla para almakta ancak fiziksel ve psikolojik olarak yıpranmaktadır. Bu yüzden evde ki çalışma koşulları daha rahattır.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 3 Ortalama: 4.3]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?