Network Marketing

Ya hiç başlamayın, yada hiç vazgeçmeyin! Network Marketing

Ya hiç başlamayın, yada hiç vazgeçmeyin!

  • 74

Network Marketing sektöründe çalışanların %95 i ya çok az paralar kazanıyor yada başarısız oluyor!

%95 lik kesimi incelediğinizde 2 şeyle karşılaşırsınız.

Bir kısmı bir süre çalışmış işini ilerletmeye başladığı sırada kazancını hala çok düşük göründüğünden vazgeçmiştir.

Bir kısmı ise yanlış stratejilerle hem enerjilerini hem de zamanlarını boşa harcayarak çok düşük miktarlarda paralar kazanırlar.

Network Marketing işine henüz başlamadıysanız şu konuyu iyice anlamanız gerekiyor!

Bu iş deneme yada bir şans işi değildir. Hem kendiniz hem de başarınız için bu işe ya hiç başlamayın, yada hiç vazgeçmeyin!

Network Marketing kolay ve hızlı para kazanma işi değildir. Bu nedenle zaten bir işiniz var ise o işi bırakıp Network Marketing yapmayı aklınıza bile getirmeyin.

Network Marketing işini ağaç yetiştirmeye benzetebilirsiniz. Küçücük fidanları alıp dikerseniz, sonra sabırla ve heyecanla fidanları sularsınız, bir süre sonra büyümeye başladığını gözlemlersiniz, sonrasında bir de bakmışsınız kocaman bir ağaç olmuş meyve vermeye başlamış bile. İşte artık başka bir işiniz varsa özgür bir hayat için işinizi terkedebilirsiniz.

Koşulsuz sabır ve vazgeçmek nedir bilmeyen bir tavır ile işinizi sürdürdüğünüzde mutlaka sonuçlarını alırsınız. 1 yıl boyunca işiniz var mı ? yok mu ? belirsiz olabilir. Uğruna günde 1 saat bile ayırmaya değmeyecek kadar kazanıyor olabilirsiniz. Tüm bunlara ilave olarak ailenizden olumsuz tepkiler de alabilirsiniz. Ama tüm ısrarcılığınızla işinizi yapmaya devam ettiğinizde inanılmaz bir kazanç ve inanılmaz bir hayat sizi karşılayacaktır.

Network Marketing sektöründe ciddi paralar kazanan insanları incelediğinizde hepsinin ortak bir özelliği olduğunu göreceksiniz. Yaşadıkları tüm olumsuzluklara rağmen VAZGEÇMEMİŞLERDİR! Hepsinde göreceğiniz ortak özellik bu dur. Her birinin farklı yetenekleri vardır. Her biri farklı zorluklar yaşamışlardır. Fakat hepsi aynı şekilde vazgeçmemişlerdir.

Sektöre yeni girdiyseniz ve hemen zengin olmak ve kolayca başarıya ulaşmayı düşünüyorsanız, bu iş sizin için uygun bir iş değil! Ya beklentilerinizi değiştirin yada işinizi!

Ya hiç başlamayın, yada hiç vazgeçmeyin!

Yorum yazmayı unutmayın!!

+1500 Blog Abonesi Arasına Katılın.Yazılar Haftalık Mail Adresinize Gelsin?


Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Kararsızlık Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Limit Siz’siniz Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?