0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıfır Sermayeyle internetten Para Kazanma Yolları

18 Eylül 2017
16 kez görüntülendi
Sıfır Sermayeyle internetten Para Kazanma Yolları

Gün geçtikçe gelişen ve kullanıcıların hızıyla büyüyen bir mecra haline gelen internet dünyasında, internetten para kazanma sermayesiz bir şekilde de gerçekleşebiliyor. Sosyal medya uygulamaları, forum içerikli siteler, çeşitli anket siteleri, ilan siteleri ve oyun siteleri, herhangi bir yeteneğiniz olmasa da internetten para kazanma siteleri olarak karşınıza çıkıyor. Hatta bunlar için rehberlik sağlayan internetten para kazanma seti gibi uygulamalar da mevcut. Dilerseniz bunlardan birini edinerek, dilerseniz internette araştırma yaparak internette para kazanma sistemi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Şimdi sizin için derlediğimiz birkaç internetten para kazanma sistemi hakkında bilgi verelim…

Forumlarda Konu Başlıkları Açmak

İnternetten para kazanma siteleri yılında çok sayıda alternatif sunsa da eski yöntemler hala en çok tercih edilenler arasında. Sizin de bildiğiniz gibi pek çok internet sitesi sayfalarına aldıkları reklamlar üzerinden gelir kazanıyor. Çok sayıda tık almak, internet sitesinin kullanım sıklığını ve insanlara ulaşma seviyesini gösteriyor. Bunun için de çeşitli ve zengin içeriklere ihtiyaç duyuyorlar. Genellikle yoğun işlerden kafasını kaldıramayan webmasterların yönettiği internet siteleri içerik konusunda sıkıntı yaşıyor ve özellikle internetten para kazanma siteleri Türkçe içerik ihtiyacı duyuyor. Siz de içerik bakımından yetersiz kalan bu sitelere makale yazabilir yahut forumlarda çeşitli konu başlıkları açarak sitenin dinamizm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için webmasterlarla iletişime geçmeli ve pek çok siteyle anlaşarak yazdığınız makaleleri onlara göndermeli ve sitelerde dolaşarak yeni konu başlıkları açmalısınız.

Blog Yazarlığı

Kaliteli ve popüler bir blog yazarı olmak aynı zamanda kazançlı bir internetten para kazanma sistemi. Geniş bir okuyucu portföyüne sahip olursanız, sitenize hatrı sayılı miktarda reklam alabilir bu yoldan iyi bir aylık gelire ulaşabilirsiniz. İnternet ortamında neredeyse her ay bir yenisi popüler olan blog siteleri de zaten bunu kanıtlar nitelikte. Bunun için izlemeniz gereken en taktiksel strateji ise şöyle: Çok iyi hakim olduğunuz spesifik bir konu bulun.

Örneğin buz hokeyi. Ya da psikolojik danışmanlık. Veya madeni paralar. Yahut yerli televizyon dizileri. İnsanların herhangi bir yerde detaylı bilgi edinmesinin zor olduğu ve sizin blogunuza periyodik olarak girme ihtiyaçları hissedecekleri bir konu olsun. Sonra blogunuzun adresini çeşitli sosyal medya hesaplarından tanıtın. Çok takipçili hesaplardan bunun için yardım alabilirsiniz. Çeşitli internet sözlüklerinin popüler başlıklarına blogunuzun adresini kaydettirin. Kendi çevrenizden destek de alabilirsiniz. Bu sayede blogunuzu çok sayıda insana tanıtabilir ve geniş bir kitleye ulaşarak sitenize reklamlar alabilirsiniz. Blogunuzu sürekli güncel tutmayı ve kaliteli içerik bulundurmayı ihmal etmeyin.

Anket Doldurmak

İnternetten para kazanma sermayesiz ve herhangi bir yetenek sahibi olmadan da mümkün demiştik… İşte bunun en basit yollarından biri de anket doldurmak. Yerli ve yabancı pek çok anket sitesi her ay kullanıcılarına toplamda ciddi miktarlar ödüyor. Bunun için internette geniş bir tarama yapmalı ve pek çok anket sitesinde profil oluşturmalısınız. Çünkü bu siteler sizin her anketi doldurmanıza izin vermiyor. İstenilen anket için hedef kitle olup olmadığınız değerlendiriliyor ve görüşleriniz satıcı için önemliyse anket size sunuluyor. Yani siteye kaydolurken oluşturduğunuz profile göre anketler size gönderiliyor. Pek çok sitede oluşturacağınız farklı profillerle çok sayıda ankete erişmeniz ve totalde tatmin edici bir aylık gelir kazanmanız mümkün.

Video Marketing Sistemi

İnternetten para kazanma siteleri yılında çeşitli olanaklar sunmakta. Video marketing ise bu sistemlerin içinde en zahmetli ancak basit internetten para kazanma sistemi. İnternetin en çok kullanılan siteleri bildiğiniz üzere video oynatma siteleri. Youtube, vidivodo, izlesene, dailymotion, myspace, screen junkies, 9gag gibi siteler her gün milyonlarca tıklama alıyor. Video marketing sistemi ise adı üzerinde video üzerinden para kazanmayı ifade ediyor. Çekeceğiniz orijinal videolarla bu platformlar üzerinde kendi kanalınızı oluşturabilir ve çok sayıda tıklanmaya ulaşarak kanalınıza reklamlar alabilirsiniz. Orijinal bir fikriniz yoksa bile kendine özgü bir kategori belirleyip, o kategoriye ait videoları indirebilir ve yeniden revize edip derleyerek bu sitelere yükleyebilirsiniz. Böylece o videoları izleyen kullanıcıları için sevdikleri içeriğe sahip bir kanal oluşturup çok sayıda abone ve tıklama sayısı edinebilirsiniz. Bu da orta vadede net bir reklam geliri elde etmenizi sağlar.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 5 Ortalama: 2.8]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?