Network Marketing

Network Marketingin Avantajları Nedir? Network Marketing

Network Marketingin Avantajları Nedir?

  • 77

Etrafımıza dönüp baktığımızda her şeyin bir sınırı olduğunu görebiliriz. Her alanda insanların özgürlükleri kısıtlanarak, farklı kalıplar halinde yaşamlarını idame ettirmeleri isteniliyor. Yaşamın bile bir sonu varsa neden hayallerin bir sonu olmasın? Fakat hayallerin sonunu belirleyecek olan sadece bireyler olmalı. Hayal belirleyici kesim 2. kurumlar, 2. kişiler olmamalı.

Her şeyin bir sonu olduğunu kabul ettik, bunu biliyoruz. Çalışacağımız sektör bizim hayallerimizi kısıtlamak yerine, bize daha fazla hayal kurduran ve hedeflere koşmamızı sağlayan bir sektör olsa sizce nasıl olur du ?

Tam da bu noktada network marketingin avantajları nedir sorusunun yanıtını bulmalıyız.

Network marketing: Tüketicilere satın alma alanda bir çok kolaylık sağlar. Evden,iş yerlerinde, tatilden, plazadan, sahilden herhangi bir yerden kolaylıkla alış veriş yapabilirsiniz.

İnteraktiflik ve hızlılık: İnteraktiflik network marketing sektörünün en önemli özelliği olup, birebir ilişkileri kuvvetlendiren en basit sektördür.

Dağıtım ağı ve kontroller: Geleneksel satış pazarlamada ürün kontrolsüz bir şekilde tüketiciye ulaştığı için ara hatlarda sorunlar olabilir. Ama network marketing sektöründe ürünler insanlar vasıtası ile tüketiciye ulaştığı için sıfır sıkıntı ile mutlu müşteri ağı oluşturmak çok kolaydır.

Peki Network Marketing Neler Kazandırır? Kimlere mi : Şirketlere – Distirbütörlere – Tüketiciye

Şirketlere : Düşük maliyet ve yatırımlar ile işine sadık çalışanlar ve müşteriye kolay ulaşmak gibi avantajlar sağlar. Klasik ticarette dağıtımcılara harcanan para, MLM sektöründe insanlara harcanan primler ve iskontolardan ibarettir. Aracı kurumların olmaması fiyat rekabetininde sağlanmasına olanak tanır.

Distirbütörlere: Network marketing çalışanları bireysel ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra aylık uçuk rakamlar kazanmaya başlarlar. 1,000-10,000-100,000 dolar gibi. Peki Network Marketing insanlara sadece PARA KAZANMA kapısını mı açar? Koskoca bir HAYIR?

  1. Ek gelir
  2. Finansal özgürlük
  3. Emeklilik
  4. Çevre ediinme ve yeni insanlarla tanışma
  5. Yardım etme
  6. Zaman özgürlüğü
  7. Kendi işini kurma
  8. Kişisel gelişim ve daha unuttuğumuz bir çok özellik.

Tüketicilere: Mutlu müşteri olma ayrıcalığı.

Network marketing sistemi bulunduğunuz yerde başlayıp, dünyanın her kıtasına en ucuz maliyetle yayabileceğiniz , en kolay sektördür.

Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Kararsızlık Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Limit Siz’siniz Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?