Network Marketing

Network Marketingde Başarılı Olma Formülü Network Marketing

Network Marketingde Başarılı Olma Formülü

  • 102

Network marketingde en büyük başarı formülü inanç seviyesidir. İnanmadığımız bir şeyi başaramayız. Önce biz inanmalıyız ki bizden sonra gelecek olanlar da inansınlar. Tabi sisteme yeni katıldınız, inanmak istiyorsunuz, size anlatılanlar kulağa çok hoş geliyor, bir an kendiniz hayaller aleminde buluyor ”yarın sahibi olacağınız ferrariyi düşünüyorsunuz” diğer yandan da ”yok canım böyle şey mi olur” diyorsunuz !!!

İnsan beyni de aynı bilgisayar beyni gibi önceden tanımlanmayan bir şeyi kabullenmez. İlk başlarda ön yargılı olur. Ne kadar ön yargısız olduğunu hissedersen hisset, sahaya indiğinde sende onlar gibi düşünüp hissedebilir oracıkta Altın yumurtlayan tavuğu kesebilirsin.

İnanç duygusunun gerçek anlamda hissetmek ve onu yaşamak Network marketing sektörünün gerçek anlamda bir parçası olmayı kabul etme sürecinin hemen ardından gelir. Artık kim ne derse desin odak noktası network marketing’dir. Network marketing de başarılı olma yolunda inanç tek başına hiç bir anlam ifade etmez. Mutlaka tecrübe ile terbiye edilmelidir.

Herkesin kendi sınırı sadece düşündüklerinden ibarettir… ”Sınırı koyan zihindir.Zihin bir şeyi yapabileceğini kestirebildiği kadar başarılı olur. %100 inandığın sürece her şeyi yapabilirsin Arnold Schwarzenegger

Peki inanç nasıl oluşur??

  1. Çalıştığımız firmayı, ürünlerini, çalışma alanlarını çok iyi bilmemiz gerekir. Hiç bir eksik nokta kalmamalı. Eğer bir konu hakkında konuşmaktan başka verebileceğiniz bir şey yoksa o işte inanç olmayacaktır. Bu inançsızlığınız sizi para kazanmak için atmış olduğunuz adımları zorlaştıracak ve network marketing de takım kurma sizin için sizi çıkmaza sokacaktır.
  2. Eğer network marketing sektöründe cebine para girmiyorsa heyecansızlık başlayabilir. Şöyle düşüne bilirsiniz ‘ Kazanamadığınız bir işi siz sevdiklerinize anlatıyorsunuz’ sizin başarısızlığınızı onların başarısıyla dengelemek istiyorsunuz.
  3. İletişim bir sanattır. Başkalarında alevlendirmek istediğiniz her ne varsa ilk önce sizin içinizde kor olmalı.

Aslında burada tarih yazılacak kadar önemli bir olay yok. Daha önce ve şuanda birileri bu işi başarmışsa sende başarabilirsin. Yaptığımız işte ustalaşmaya çalışmalı, deneme atışlarından asla vazgeçmemeliyiz. Ne kadar çok deneme atışı yaparsak, bir sonra ki atışta hedefi vurma ihtimalimiz o kadar çok artacaktır.

Elde etmek için İ S T E M E N İ Z ve Yeterince İ N A N M A N I Z gerek!!! 

Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Kararsızlık Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Limit Siz’siniz Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?