Network Marketing

Network Marketing Yeni Başlayanlara Öneriler Network Marketing

Network Marketing Yeni Başlayanlara Öneriler

  • 71

Network Marketing hakkında size neler anlatıldı bilmiyorum. Bu yazıyı yayınlamakta amacımız, henüz yeni sunum almış olan ve karar verme aşamasında bulunan arkadaşlarımızın kafalarındaki soru işaretlerini gidermektir.

Belki bir işte çalışmaktasınız ve işinizden memnun değilsiniz, fakat işten ayrılmaya korkuyorsunuz, çünkü yeni bir işi ne kadar sürede bulacağınızdan emin değilsiniz. Amacımız pembe hayallerle sizi ikna etmek değil, fakat normal yaşantınıza devam ederken, akşam evde oturup Muhteşem Yüzyıl ya da Yeteneksizsiniz Türkiye programlarını izlemek yerine, bu zamanı geleceğinize yatırım yapmakla ve kişisel gelişiminiz için harcayarak, bir çoklarının ellerinde tuttukları fırsatlara bir adım atmanızı sağlamaktır.

Aşağıda yer alan maddeler, Network Marketing işine başlamaya karar verdiğinizde uygulamanız gereken bazı tavsiyeleri içermektedir. Hepsi tecrübeyle sabit olup, olumsuz sonuçlarına defalarca katlanılmıştır ve olumlu sonuçlarda ödülleri de alınmıştır.

  • Network Marketing ekibinize aldığınız insanları yanlış bilgilerle yüklemeyin. Duplicate sistemi ile çalışan ekip düzeninde, sizin yanlış tek bir kelimeniz, 10-15 sıra altınıza yanlış yazılmış bir kompozisyon olarak iletilecektir. Bilgi eksikliği yaşadığınız konularda mutlaka ama mutlaka liderinize danışın, o sizden çok önce bu yoldan geçmiştir.
  • Her gün ama her gün işinize dair bir şeyler yapın. Her gün olumlu sonuçlar almanız söz konusu bile değildir, bunu başaran bir networker dünya üzerine gelmemiştir. Fakat hiçbir şey yapmadan geçirdiğiniz ‘ 1 gün ‘ , daha sonra ikinci ve üçüncü gün ile devam edecektir. En azından internetten bir makale okuyun. Bu sizi sıcak tutacaktır.
  • Ailenizi ve arkadaşlarınızı Network Marketing konusunda ikna edebilmek için çok baskıcı olmayın. İlk başlangıcın sonrasında ürünleri onlara tanıtmanız çok iyi olacaktır, fakat sonrasında baskı politikası izlemeniz, onları sizin yaptığınız işe saygı duymamalarını sağlayacaktır. Sizi bilmem ama ailemin benim yaşantım hakkında düşünceleri, aldığım kararları etkiler.. O yüzden yanlış fikirlere kapılmalarına sebep olmayın.
  • Network Marketing ekibi içerisinde, tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerin fikirlerini önemseyin. Hepiniz aynı gemidesiniz ve amacınız bu gemiye hep birlikte yön vermek. Onlar size yardım etmek isteyeceklerdir çünkü sizin başarılı olmanız onlar için de önemlidir, çünkü aynı ekiptesiniz ve bazen bireylerin performansına ihtiyacınız olacaktır.. Siz de bunu diğerlerine uygulayın. Onlara yardım etmek, aslında kendinize yardım etmektir.
  • Bir firmanın üyesi olmaya karar vermeden önce ürünleri ve sunduğu servis olanakları konusunda mutlaka fikir sahibi olun. Bazı firmalar kurumsallık hikayeleri anlatırlar fakat müşteri hizmetlerine ulaşmanız neredeyse imkansızdır.Diğerleri kötüdür demiyorum kesinlikle, sadece iyinin iyisi hakkında fikrimi belirtmek istedim.
  • Müşterilerinizin ve ekip arkadaşlarınızın karakteristik yapılarını etüt edin. Onları bireyler olarak ele alın be her birisini detaylarıyla tanıyın ve iyi-kötü bütün yönleriyle sevin. Bir süre sonra anlayacaksınız ki ekip arkadaşlarınız bu dünyada size karşı en dürüst olan insanlardan oluşuyor. Daha önce de söylemiştim : Siz aynı gemidesiniz..

Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Kararsızlık Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Limit Siz’siniz Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?