Network Marketing

Network Marketing Sistemde Kazanmanın Yolları Network Marketing

Network Marketing Sistemde Kazanmanın Yolları

  • 71

Network Marketing yapan herkese sorsanız, hepsi para kazanmak istiyoruz diyeceklerdir. Mutlaka bu tür işlere giren herkes kazanmanın peşinde koşmaktadır.

Çabası ve emeğinin karşılığını almak için yoğun gayret göstermektedir. Öncelikle şunu söylemek lazım diye düşünüyorum. Bir işi yapıyorsunuz ama o işi plansız ve alelade yapıyorsanız emeğinizin karşılığını almanız çok zordur.

Network marketingle çalışan firmalarda da bu böyledir. Kazanmak için networkün gereksinimlerini yerine getirmezseniz gerekli koşulları ifa etmeseniz sonuç hüsran olabilir. Onun için bu yazımızda networkte kazanmanın yollarından bahsedeceğim.

Network marketingde hangi firmada faaliyet gösteriyorsanız o şirketin ürünlerini iyi tanıyıp o ürünleri öncelikle sizin kullanmanız ve ürünleri tanıdıktan sonra müşterilerinize ben kullandım sizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bir şirkette ürün en önemli faktörlerden birisidir. Ürünü kullandığınızda ürünün özelliklerini bilmeniz size büyük avantaj sağlayacaktır.

Kendinize en az 1 yıllık bir çalışma planı çıkarın. Bu planı çıkarırken her ay için bir hedef koyarak o hedefe ulaşmak için çalışmalar yapın. Bu planınıza 1 yıl boyunca sıkı sıkıya uymaya çalışın. Bir işte başarılı olmak istiyorsanız onu gönülden ve yapmış olduğunuz işten haz duyarak yapın, bakın. O zaman göreceksiniz işte nasıl ilerliyorsunuz.

Üyelerinizle belirli zamanlarda iletişime geçerek onları motive edin ve işlerinin nasıl gittiği konusunda istişarelerde bulunarak iletişimi sıkı tutmaya çalışın. Temsilcilerinizin işi öğrenmesi noktasında gayret gösterin. Onlar işi öğrenince çalışmalarını daha da hızlandırarak kazanmak için daha çok gayret sarf edeceklerdir. Şirketinizin kazanç planını günde en az bir kere anlatmaya çalışın. Bu şekilde düzenli olarak devam ederseniz ayda en az 30 kişiye ulaşarak işinizin reklamını yapmış olursunuz.

Network marketing işinde çalışmış olduğunuz şirkette öncelikle siz yapılması gereken kuralları uyun ve kişilerin sizi örnek almasını sağlayın. Bunu yaptığınız zaman size çok büyük artıları olacağını düşünüyorum.

Ekibinizdeki insanları kendiniz kampanyalar düzenleyerek, onlara motivasyon sağlayıp, teşvik edici adımlardan geri durmamanızı tavsiye ediyorum. Üyeniz belirli bir seviyeye gelmişse o kişiyi onure edecek sözlerle onu taltif edin ve başarısını kutlayın.

Mücadeleci olmanız kazanmanız için vazgeçilmezlerinizden olsun. Sabırlı bir şekilde çalışmalarınıza devam ederseniz bir noktadan sonra işin kendiliğinden büyüdüğüne şahit olacaksınız. İşinizi anlatırken herkesin anlayacağı şekilde sade ve öz bir şekilde sistemi karşıdaki insanlara sunmaya çalışın. Neden derseniz işi karmaşık ve anlaşılmaz anlatırsanız karşıdaki insan sıkılır ve işi dinlemez.


Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Kararsızlık Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Limit Siz’siniz Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?