0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Network Marketing Motivasyon Sözleri

08 Kasım 2017
13 kez görüntülendi
Network Marketing Motivasyon Sözleri

Network Marketing motivasyon sözleri ile sektör, 21. yüzyılın en çok parlayan, gün be gün büyüme içinde olan, üzerinde çok fazla dikkat toplayan ticari bir sistem şeklinde ortada bulunmaktadır. Sisteme kabul edilen insanlara aynı oranda fırsat sunan Network Marketing sistemleri hakkında gerçekleştirilen incelemeler göstermiştir ki; bu sistem, üyelerini kişisel gayretlerine ve maharetlerine göre ödüllendiren bir sistem konumundadır. Normal şartlarda ticaret sektöründe işleyen sistemde, imal edilen bir metanın müşteriye varana dek geçirdiği evreler söz konusudur. Üretilen malın depo evresi, nakil evresi, bayii evresi ve reklam evresi gibi evreler olabilmektedir. Bu evreler metanın müşterinin eline geçinceye kadar birden fazla aracının alaya dahil olmasına sebep olur. Aracıların hepsinin birden meta üstünden kar elde etmesi sonucu malın fiyatı haliyle artmaktadır. Network Marketing sisteminin özelliği tam da burada belirgin hale gelmektedir. Aracılar ortadan kalkar ve doğrudan kendisine bağlı olan üyeler tüm aşamaları gerçekleştirdiği için metanın getirdiği kar da yine üyelere taksim edilir. Peki, Network Marketing reklamı nasıl yapılır? Metanın reklamı, sisteme bağlı bulunan insanlar aracılığı ile hem ürün tanıtımı hem de ürün satışı sırasında yapılır. Aracının kar payı meta maliyetine yansımadığı için sisteme kayıtlı çalışan bireyler, çok daha fazla kar etme fırsatı yakalamaktadırlar. Bunun anlamı, Network Marketing sektörü geleceği olan bir sektördür.

Network Marketing Şifreleri Nelerdir?

Network Marketing, esasında tavsiye tabanlı bir sistemdir. Ürünü satın alan bir müşteri, bu ürünü kullandığında memnun kalmış ise çevresinde bulunan insanlara bunu kullanmaları hususunda telkinlerde bulunacaktır. Herhangi bir satıcının önerdiği bir ürünü alama oranı, tanınan bir kişi tarafından önerilen ürünü alma oranından çok daha azdır. Network Marketing tam da bu şekilde müşterilerini sisteme üye yapıp onları reklam ve satış amaçlı kullanmaya yönelik bir ticari sistem olma özelliği taşımaktadır. Zaman içerisinde Network Marketing ile ilgili anlatılanlar yakın çevremiz aracılığı ile bize ulaşmıştır. Kullanılan malın tavsiye sonrasında alınmasının söz konusu edildiğinden bahsedilmiştir. Mallarını böyle satma hususunda başarılı olmuş Network Marketing şirketleri, haliyle müthiş bir büyüme yakalayarak sektörde sağlam bir yer edinmeyi başarmışlardır. Bütün bu gelişen olaylar neticesinde varılan sonuç, böyle bir sistemin esasen kuvvetli bir ekip çalışmasıyla var olabileceğidir. Böyle bir ekip, ne kadar kilitlenip tek vücut olarak uyumlu bir çalışma yürütürse sistemin başarısı da o kadar çok olacaktır. Bu konu da, Network Marketing şifreleri arasında önemli bir yer tutmaktadır. Sistem, tamamı ile insan doğasını ön planda tutan bir yapıya sahiptir.

Network Marketing Sisteminde Başarı Nasıl Yakalanır?

İnternet ortamında ve yahut bir gazete ya da dergi okumaya çalışırken Network Marketing ile ilgili ilanlara rastlamanız mümkün olabilir. Bu ilanlar, sizin merakınızı cezbedebilir. Bu merak sayesinde Network Marketing sektörü üzerine bir miktar araştırma yapıp bu sistem içinde başarılı olamamış kişilerin de olduğunu fark edebilirsiniz. Böyle bir şey ile karşılaştıktan sonra korkmamalısınız çünkü herkesin hem başarılı olabileceği hem de başarısız olabileceği işler vardır. Başarı yakalayamamış insanlar, sisteme suç atmak isteyebilirler. Bu yüzden internette Network Marketing şikayet var şeklinde yazılara rastlamanız olasıdır. Bu sistemde başarı yakalayabilmek için kuvvetli bir iç disiplininizin olması gerekmektedir. Kendi işinin patronu olan kişiler, kendilerine bir şey yapmalarını söylenmesini beklemeden yapılacak ne lazımsa yapan kişiler olarak bilinirler. Sağlam bir iş planı olan ve uygulama konusunda yetkin kişiler başarısız olmayacaklardır. Network Marketing hakkında kulağınıza gelen başarı hikayeleri, işini iyi planlayıp takibini titiz yapan insanların başarı hikayeleridir. Ayrıca başarmak için sabırlı olmak gerekecektir. Network Marketing sistemine dahil olarak kazanmak konusunda size biraz zaman lazım olacaktır. Yapılan yatırımların geri dönüşü, her iş kolunda olduğu gibi biraz zaman alabilecektir. Bu noktada kendine güveni olmayan ve yeterli derecede sabır gösteremeyen kişiler kaybetmekle cezalandırılacaklardır. Başarıya yeterince inanmamak, başarısızlığa neden olan faktörlerin başında yer almaktadır.

Network Marketing Kazanç Sistemi Nasıldır?

Dünya çapında olağan üstü bir ilgiyle karşılaşmış olan ve hakkında pek çok geliştirme çalışması yapılan Network Marketing, git gide yaygınlaşan bir sistem olmuştur. Başarıya ulaşabilmek için Network Marketing sistemi nasıl kurulur? sorusu vardır. Şu ana kadar çokça yöntem geliştirilmiş ve denemeye sokulmuştur. Bu yöntemleri içeren kitaplar dahi yazılmıştır. En göze çarpan yöntemler içinde Unilevel metodu, Breakaway metodu, Matrix metodu ve Binary metodu sayılabilir. Binary metodu, diğerlerine nazaran daha çok uygulanmasıyla dikkat çekmektedir. Metotların hepsi aynı olmasa dahi genel yaklaşım, sisteme üye yapılacak insanlar ve onların iyi yönetilmesi üstüne kuruludur. Network Marketing, merkezine insanı oturtan bir sistemdir. Görevi malı satmak olan üyeler, aynı anda o malı bizzat kullanmakla mükelleftir. Malı satmak adına iletişim kurdukları her insan da yine satıcı yapılmak istenen kişilerdir. Satıcı ve alıcının aynı olduğu bu sistem, uzun zamandır sektörde var olmaktadır.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 4 Ortalama: 4.8]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?