Network Marketing

Network Marketing Kim Yapamaz!!! Network Marketing

Network Marketing Kim Yapamaz!!!

  • 72

Her insan Network Marketing işi için uygun değildir. Sebebi ise bu işi sadece; Hayalleri, Amaçları, Vizyonları, yani; bu işi yapmak için kuvvetli nedenleri olan insanlar yapar. Network Marketing işi kuvvetli nedenleri olan şahsi gelişime açık insanlar için keyif içerisinde, coşkuyla ve kolaylıkla ve oldukça başarılı bir biçimde yapabilecekleri bir iştir.

İnsanların network marketing işini seçmedeki öncelikli motivasyon sebebi diğerlerine göre çeşitlilik gösterebilir. Bu işi seçmelerindeki başlıca nedenleri şu biçimde sıralayabiliriz.

Ek Gelir: Maaşla çalışan sabit ciro grubu dediğimiz işçi, memur benzeri çalışanların ve emeklilerin aylıkları, geçinmeleri için yeteri kadar gelmemektedir. Bu yüzden herkes bir extra para kazanmak yolu arayışındadır. İkinci bir iş bulmak, iş şartları zaman açısından uygun olmadığı için bu alternatif çok istisna bir kesim için mümkündür. Network Marketing(MLM) ek gelir ihtiyacı olan herkese; eğitimi ve toplumsal statüsü ne olursa olsun işçi, memur, çalışma süresini tamamlamış yani emekli, ev hanımı, esnaf ve öğrencilere bir iş fırsatı sunmaktadır. Bu iş fırsatı başkalarına tanıtıldığı oranda insanlar açısından benimsenmeye ve yaygınlaşmaya devam edecektir.

Boş Zaman: Network marketing işi ile uğraşanlar önce zamanlar çok çalışıp az kazanıyor benzeri görünse de zamanla az çalışıp çok ücret kazanmaya başlayacaktır. Bu nedenle insanlar bağımsız olmak ve daha çok boş zaman bulup sevdiklerine zaman bölmek için bu işi yapmaktadırlar.

Kişisel Gelişim ve Kariyer: Network Marketing sistemi içerisinde bulunan kariyerler kişilerin çok kuvvetli olan bu nedenlerini tam anlamıyla karşılayabilmektedir. Bu kariyerlerin uygun fiyat karşılığının da olması ve bir takım firmalarda uluslar arası geçerliliğinin bulunması, kariyeri aynı zamanda amaç haline getirmektedir. Her toplumsal statüden insanın, eğitimi ve konumu ne olursa olsun, kariyer ve kişisel gelişim özlemini ve ihtiyacını karşılamaktadır. Kariyer, insanın kendisini huzurlu ifade etmesini ve iyi hissederek “önemli olma egosunu tatmin eden bir olgudur. kariyer, eğitim yoluyla ve kurumsal alanda kariyer yapamamış her kişinin özlemidir. Kariyer hem kişisel gelişim ve toplumsal durum, aynı zamanda yüksek uygun fiyat ciro düzeyini dile getirdiği için Network Marketing sistemin yaygınlaşmasında itici bir güç niteliğindedir.

Topluma Hizmet: Network Marketing işi, kendisini toplum hizmetine adamış, insanlara yardım eden olmayı seven bireyler için de büyük fırsatlar sunmaktadır. Sistem insanlara yardım felsefesi üst kısmına kurulmuştur. Network Marketing işinde oldukça başarılı olmanın en mühim yöntemlerinden birisi, insanlara yardım ederek anlamasını, yapmasını, kariyer ve para kazanmasını sağlamaktır. Kazandır- kazan felsefesini tam anlamıyla benimsediğinizde insanlara, dolayısıyla topluma ve ülkeye hizmet etmiş olmanın verdiği yüksek manevi tatmin sağlıyorsunuz. Manevi tatmin, çoğu zaman parasal tatminden daha önemlidir ve daha insani bir duygudur.

Yeni İnsanlar Tanıma: Network Marketing işinin gereği olarak insanlar bir arada iş, sorumluluk, paylaşma, geziler ve toplantılar nedeniyle yeni kültürler, yeni insanlar ve yeni yerler tanıma imkanı da elde etmektedir. Tüm bunlar farklı ayrı kazanımlar olarak Network Marketing işini yapmak için kuvvetli nedenlerdir.

Network Marketing işini yapmak için yüzlerce neden yazmak mümkündür. Ama yapmamak için hiçbir neden yazamazsınız. İnsanların bu işi yapmamak için nedenleri yoktur, sadece mazereti vardır.

Network Marketing işi her insan için uygun bir iş imkanıdır.

+1500 Blog Abonesi Arasına Katılın.Yazılar Haftalık Mail Adresinize Gelsin?


Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Kararsızlık Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Limit Siz’siniz Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?