Network Marketing

Network Marketing Gerçeği Network Marketing

Network Marketing Gerçeği

  • 70

İnsan olarak hepimiz güzel şeyleri severiz.

Başarıyı, zenginliği, pahalı arabaları, lüks eşyaları, lüks kıyafetleri vs. ve de zıddı berbat şeylerden de nefret ederiz.

Başarısızlık, yoksulluk, sıkıntı, olumsuz öbür şeyler vs. Ancak bütün bunların bir olayın sonucu olduğunu unuturuz.

Bilmemiz gerekli olan şey neticeler tamamıyla bizlerin kim olduğuna bağlıdır.

Şayet pozitif düşünen, kararlı, devamlı kendini geliştiren, pozitif şeylerle kendini besleyen, gerçek insanlarla beraber takılan, çok çalışan biriysek ve de dış etkenlerden, kimin ne dediğinden etkilenmeden odaklı ilerliyorsak, vazgeçmiyorsak, inancımızı devamlı koruyorsak bütün bunların sonucu olarak başarıyı yakalarız ve network marketing ile para kazanma yolunu ayrıca network marketingin insanlarda ki özelliklerini hissederiz.

Biz oldukça başarılı bir benliğe sahibizdir ayrıca çalışmayı çok seven bir toplum olmamız ve sonucunda da başarı oluşacaktır ancak tam tersiyse de başarısızlık oluşacaktır nedeni ise başarısız bir benliğe, kişiliğe sahibizdir. Benzer şekilde zengin, refah içerisinde değilsek zengin, refah içerisinde olan biri benzeri düşünmediğimiz, öyle alışkanlıklara sahip olmadığımız içindir yani işin kaynağında sıkıntı vardır.

Ancak hemen hemen herkesin yaptığı yanlış şudur ki biz daima neticelere odaklanırız. Neden başarılı değilizneden olmuyor, neden şu şekilde neden bu şekilde vs. benzeri. Diğer şeyleri suçlarız.

Oldukça başarılı değilim nedeni ise ekibim çalışmıyor, oldukça başarılı değilim nedeni ise liderim, sponsorum destekçim değil, oldukça başarılı değilim nedeni ise ürünler berbat, oldukça başarılı değilim nedeni ise sistem berbat vesaire vesaire tabi başarısızlığın her zaman bir nedeni vardır.

Daima kontrolünün bizde olmadığı şeylere odaklanırız ve de nereye odaklanırsak enerji oraya gideceğinden tam da beklediğimiz benzeri devamlı benzer döngünün içerisinde yuvarlanırız.


Fakat bilmeniz gerekli olan, yapmanız gerekli olan şey tamamıyla işin kaynağına odaklanmanız olmalıdır. Oldukça Başarılı mı olmak arzu ediyorsunuz o süre egonuzu bir kenara bırakın ve hatalarınızı görmeye başlayın. Başarısızlığınızın nedeninin siz olduğunu görün başkalarını suçlamayı bırakın. Kendinize odaklanın, başkalarını çekiştirmeyin. Başkalarının ne kadar talihli olduğunu, hak etmediklerini düşünüp onları yermeyi, bırakın.

Kimsenin size inanmadığından, kimsenin sizi desteklemediğinden yakınmayı bırakın.Unutmayın hangi işi yaparsanız yapın, hangi network marketing firmasında çalışırsanız çalışın her zaman TEKSİNİZ…

Bütün bunlardan kafanızı arındırın kendinize ve hedeflerinize, kim olmak istediğinize odaklanın. Nedeni ise hayallerinizle kimsenin aranıza girmesine müsaade vermemelisiniz. Hayalleriniz sizin kim olduğunuzdur, hayata amacınızdır,  kendinizdir. Hayallerinizi öldürmelerine müsaade verirseniz kendinizi öldürmelerine müsaade vermiş olursunuz bütün bunlardan sakının. Belki aileniz dahi sizi desteklemiyor olabilir şayet gerçek şeyleri yapıyor olduğunuza, gerçek yolda olduğunuza inanıyorsanız bu yolunuzdan hiçbir süre vazgeçmeyin. Network marketing sektörü hayalinize ulaşmanın en kısa yoludur.Sakın insanlara vizyon satmayın!!!!

Değiştiremeyeceğiniz, kontrol edemeyeceğiniz şeylere odaklanmak yerine kim olduğunuza odaklanın. Network marketingde başarılı olmakbaşkalarını etkilemek bugün şunu okudum, bunu okudum demek için değil kendinizi değiştirmek, geliştirmek için kitap okuyun. Neticelere değil, kendinize odaklanın. Kendinizi değiştirdiğinizde neticeler otomatikman değişecektir.
Arkasından aslında kim olduğunuzu ne için çalıştığınızı ve sosyal hayatta nasıl olduğunuzu göreceksiniz. Network marketingde para kazanmak istiyor ve network marketingde hayallerinize ulaşmak istiyorsanız; sadece yapmanız gereken siz olmanız.

Eğer sadece siz olursanız internetten para kazanma gibi network marketingden para kazanma gibi olaylara takılı kalmazsınız. O zaman hayalleriniz sizinle beraber olur….

+1500 Blog Abonesi Arasına Katılın.Yazılar Haftalık Mail Adresinize Gelsin?


Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Kararsızlık Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Limit Siz’siniz Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?