0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Network Marketing Başarı Sözleri

21 Ekim 2017
8 kez görüntülendi
Network Marketing Başarı Sözleri

Tüm dünyayı kasıp kavuran network marketing sistemi ile; Network Marketing Başarı Sözleri birçok kişi ister emekli olsun ister çiftçi olsun, isterse de öğrenci olsun birçok insana ulaşabilmekte ve bu yolla büyük kazançlar elde edebilmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı network marketing daha çok insana ulaşma ve zincirin halkaları gibi ağını genişletme amacında olduğundan dolayı network marketing motivasyon sözleri ihtiyaç duyulan o motivasyonu kullanıcılarına kazandırabilir. Network marketing başarı sözleri, bu alana gönül vermiş ve kendini adamış kişilerin başarılı olmak için kullandığı sözlerdir. Network marketing ile alakalı bu sözler, bu işi severek yapacak birçok insana ilham vermekte, onu derinden motive etmektedir. Bunun dışında sadece sözler ile olmaz diyip network marketing başarı sırları hikayeleri dinlemek veya okumak da kişiye oldukça ilham veren bir yaklaşım kazandırabilir.

Network marketing konusunda anlamlı sözlerden biri sponsorun ne kadar önemli olduğunu gösteren bir sözdür: “Network marketing yapmaya karar veren birçok insan iyi bir şirket, iyi bir ekip ve iyi bir sponsor bulmak için kulları sıvarlar. Biz iyi bir sponsor olmazdığımız zaman dünyanın en iyi şirketi, en iyi kazancı ve ürünleri karşımıza gelse bile başarılı olamayız. Başarılı olmak için sponsor çok önem taşır.” Bu söz sponsorluğun önemini bize bir kez daha anlatmaktadır.

Network marketing konusunda, cesaretli olamayan, işin içine girmiş olsa bile pek cesareti olmadığı için cesur hamleler yapamayan kişilerin cesaretlerini yerine getirmek için: “Network marketing işi için bilgili olmanıza gerek yoktur. Ancak bir şeylere başlamak cesaret lazımdır. “ Bu konudan başka, herkes tarafından bilindiği üzere, network marketing sistemi bir ağ sistemine dayanmaktadır. Sizin üstleriniz, onların da üstleri, sizin altlarınız ve onların da altları gibi giden bir zincir halkası mevcuttur. Herkes birbirinden pay ve yüzdelik aldığı için, zincirin her bir halkası birbirine sıkı sıkıya bağlıdır ve birbirlerine muhtaçtır. Ancak bu zincire yeni halkalar takmak için de insanlar gece – gündüz çalışmaktadır. Böylelikle hem daha yüksek kazançlara sahip olunabilmekte hem de birçok insana ulaşabilmektesiniz. Bazen bu süreçlerden sıkılanlar için şu söz yerinde olacaktır: “ Network marketing işini yapan kişiler, hem öğretmendir hem de aslında öğrencidir. Yaptığı iş zor değildir. Hem öğrenir hem de başkalarına nasıl öğreneceklerini süreçleriyle anlatarak öğretir. Kendi işini kendi kurar. Çünkü network marketingde birilerine ne iş yaptığınızı anlattığınız sürece başarılı olursunuz. “ bu söz herkese ilham verebilir.

Bu iş, sabır ve emek isteyen süreçler içerdiği ve gün içinde birçok insanla muhatap olma becerisi içerdiği için bazen sıkılan ve yorulan kullanıcılar için network marketing anlamlı ve güzel sözler duymak ya da okumak onun işine olan bağlılığını, çalışma azmini etkileyerek daha motive bir şekilde çalışmalarına devam etmesine olanak sağlar. Böylece, tüm dünyayı etkisi altına alan, Amerika Birleşik Devletlerinden ülkemize kadar gelmiş bu sistemin birer parçası olduğunuz için kendinizi çok daha şanslı hissedersiniz. Çünkü bu iş azim ve girişimcilik ruhu gerektirmektedir. Girişimcilik, de sabır ve motivasyon ile çok daha başarılı olmanıza olanak tanıyan bir meslektir. Olumsuz koşullarla karşılaşıldığında iş motivasyon sözleri ile ya da bu işi size getireceği artıları düşünerek çok daha motive olmuş hissedebilirsiniz. Network marketing işinde, herkesten birçok şey öğrenmiş, işin inceliklerini artık bilen ancak buna rağmen ticareti yapmaya başlamamış insanlar da vardır. Bu insanlarda biraz cesaret eksikliği, biraz da girişimcilik ruhu motivasyonu eksikliği bulunmaktadır. Bu sebeple şu söz onlar için etkili olacaktır. “Network marketing işi yapmak için her şeyiyle mükemmel bir insan olmak zorunda değilsiniz ama bu işte mükemmel olmak için başlamak zorundasınız.” Bu söz gerçekten etkileyici ve insanı sarsan, aynı zamanda da harika bir şekilde motive eden güzel bir sözdür.

Girişimcilik ruhu, bu gibi durumlarda size yardımcı olacaktır. Çünkü bu işe girdiyseniz baştan itibaren tüm olumlu kazançlara açık olduğunuz gibi olumsuz durumlara, yeterli satış rakamına ulaşamama, yeterli kişiye destek sağlayamama gibi koşullara da hazırlıklı olmalısınız ki hemen kötü etkilenmeyin. Çünkü girişimcilik özlü sözler ile kendini toparlamaktır. İşte siz de network marketing alanında kendinizi geliştirmenizi sağlayacak sözlerle motive olmak istiyorsanız bu sözlerden birini kendinize motto olarak alabilirsiniz.                                         

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 4 Ortalama: 5]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?