0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Network Marketing Anlamlı Sözler

09 Kasım 2017
9 kez görüntülendi
Network Marketing Anlamlı Sözler

Network Marketing Motivasyon Sözleri

Network marketing de doğrudan satış kavramı vardır ve bu kavram da network marketing için geliştirilmiş bir versiyondur. Yüz yüze görüşülen yerlerde, iş yerleri ve hatta evlerde bile dahil olmak üzere gerçekleştirilen satışlardan biridir. Network marketing ortamında patron olmaz. Network marketing yapan kişiler kendisi patrondur ve satışını nasıl gerçekleştireceği ile ilgili yerleri de kendisi belirlemektedir. Network marketing bir motivasyon işidir de diyebiliriz çünkü bu işi yapanlar için motivasyon önemlidir. Motivasyon sözleri önemlidir. Bu yüzden de network marketing motivasyonları hakkında bahsedelim.

Network Marketing Anlamlı Sözler

Para her şey değildir ve network marketing yapan kişi de bunu bilerek satış yapabilmesi gerekir. Bir ürün ya da mal satmak için amacı önce satış olmamalıdır. Network marketing doğrudan satış ta olduğu için öncelikle müşteriler ile beraber doğrudan bir ilişki yapmalı ve müşterinin ihtiyacını bilerek bu yolda hareket etmelidir. Network marketing hakkında network marketing anlamlı sözler söyleyeceksek eğer; “Daha başka ve farklı dünyalar yapabileceğim için buradayım.” gibi sözleri söyleyip kendinizi motive edebilirsiniz. Girişimcilik haftalarında network marketing sırlarını anlatan girişimcilerin network marketing başarı sırları söylerler iken kendilerine sürekli motive edici sözler söylediklerini ve mutlu olduklarını dile getirirler. Mesela başka anlamlı sözler söylemek gerekirse bu işi edinmiş olanlar kendilerine; “Eğer yapacağın işi bulursan, kendi eşini de bulmuş olursun.” gibi sözler ile girişimcilik özlü sözler tarzında kendilerini motive edip girişimci ruhunu arttırabilirler.

Girişimcilik Haftası ve Girişimcilik İle İlgili Yazıları

Kasım ayının 13 ile 19 tarihlerinde kutlanılacak olan Girişimcilik Haftası bu sene Türkiye’de onuncu kez kutlanılacak. Konferanslar düzenlenmiş olacak ve girişimciliğin ne olduğunu, nasıl olduğunu, anlam ile önemi hakkında girişimciler kendi iş hayatlarından örnekler verecek ve insanlara deneyimlerinden bahsedeceklerdir. Özellikle girişimci duygularını çıkarmak adına 15-30 yaş arasındaki insanlar için bilgi verecekler ve bu meslekteki birikimlerini de paylaşmış olacaklar. Girişimcilik haftasında girişimcilik haftası ile ilgili özlü sözler bahsederler ve bu işi yapmak isteyenlere de motivasyon mesajları verirler. Girişimcilik ile ilgili yazılar bahsedersek eğer; iş birliği yapan ve bunun anlamı olduğunu bilen, riski seven ve bundan kaçınmayan, her daim yeni fikir ve düşünceler üreten ile ilgili yazılar yazabilirsiniz. Kendinize güveniniz tam olsun ve daima bunu yapabileceğinizi söylerseniz eğer girişimci, yönetici olabilirsiniz. Liderliği önünüze alıp okulda, iş ortamında, sivil toplum kuruluşları ve daha pek çok yerde girişimci olabilirsiniz çünkü bunun yaşı yoktur.

Girişimcilik İle İlgili Özlü Sözler

Girişimci olmak ve gerçekten bunu istiyorsanız öncelik olarak kendinize inanmanız ve güveniyor olmanız gerekir. İyi bir gözlemci olma, vazgeçmeme ve inadına yapma, azimli, iyi birer gözlemci, hayal gücünüzün yüksekliği, her daim sorunların üstesinden gitmek ve savaşmak, bir işi yaparken özgür olabilmek, düşüncelerinizin ve fikirlerinizin bağımsız olması, başkalarını yeni fikirler doğrultusunda ikna etme ve değiştirme, kontrol kabiliyetinizin yüksekliği ve sezgilerinizin yüksek olması gibi çok yönlü olmak ve her şeyi farklı açıdan bakabilmek önemlidir ve bunlar girişimciliğin temel taşlarıdır. Bu gibi özellikler sizi güçlendirir ve bir karar verirken de bu özellikler sizi güçlü kılar. Birtakım olaylara bakarken çok değişik yönleri ele almak ve farklı açıdan bakabilmek önemlidir. İnternet ortamında olmak üzere her yerden motivasyon cümleleri ekşi gibi sözler bulabilirsiniz.  Network marketing sözleri için biraz bahsetmek gerekirse, örneğin; “Sana kimse senden başkası engel olmaz.” Bu söz çok anlamlı ve network marketing açısından girişimci insanların kullandığı sözlerden biridir. Kişi fikirlerinde sadık, dürüst ve açık olmalı, kendisine karşı herhangi bir engeli olmaması gerekmektedir. Kendinizi engelleyecek şeylerden kaçınmalısınız. Kendinizi aşağıda görmek yerine daima yukarıya bakmalısınız. Network marketing motivasyon sözleri girişimci kişileri ve girişimci olmak isteyenleri iyi hissettirir çünkü insanlarda bir takım davranışların şekillenmesi ve kararlarında keskin olmalarını sağlamaktadır. İradelerinde özgür olması ve korkusuz olması gerekir. Eğer bir girişimci iseniz çıkabilecek problemlere karşı kızmamalısınız, öfkelenmemelisiniz. Yeni bir fikir dahi üretemeyip işinizin pasif kalmasına neden olabilirsiniz. Girişimci insan yaptığı işiyle bundan hem insanlara zevk vermeli hem de insanlardan zevk almalıdır. Bir şeyleri yaparken bunlardan tatmin olmak da oldukça önemlidir.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?