Neden Bitclub Network

Neden Bitclub Network

Genel olarak Neden Bitclub Network sorusunun cevaplarını yazmaya başlamadan önce kısa bir şekilde Bitclub Network Nedir sorusunun kısa bir cevabını vermekte fayda olacağını düşünüyorum; BitClub Network Eylül 2014’te faaliyetlerine başlamıştır ve tek bir kişi ya da kuruma ait değildir; bizler uzmanlar, girişimciler, profesyoneller, ağ pazarlamacıları ve programlama tutkunlarından oluşan ve bu harekete katkıda bulunmak üzere bir araya gelmiş bir ekiptir. BitClub Network’e herkes katılabilir ve madencilik havuzlarımıza katılarak kazanç elde etmeye başlayabilir, Madencilik havuzlarını genişletmeye devam ediyor ve gelecekte daha kazançlı dijital paraları ekleme niyetiyle birlikte artık Bitcoin, Ethereum, Monero, Dash ve Zcash dijital paralarının üretimini yapan firmadır.

Bu Adımdan Sonrası çok önemli: Buz dağının arkasını görmeye hazır mısınız? Neler yazmamız lazım

1: işin temelinde Blockchain yatıyor.Blockchain Nedir?

2:Coin ve bitcoin nedir?

3:Neden Bitclub Network?

Blockchain Nedir? Blockchain, en kısa ifadesiyle şifrelenmiş işlem takibi sağlayan dağıtık bir veri tabanıdır. Aracısız her kullanıcı ağa bağlanabilir, yeni işlemler gönderebilir, işlemleri doğrulayabilir ve yeni bloklar oluşturabilen yeni nesil teknolojidir.

Blockchain Teknolojisinin kullanım alanları nerelerdir?

 • Bireysel Dijital Kimlik
 • Müşteri Tanıma (Know Your Customer – KYC)
 • Küresel Ödeme Sistemleri
 • Girişimler İçin Sermaye İhtiyacı Karşılama
 • Bağış Toplama ve Yönetimi
 • Sendikasyon Kredisi
 • Mal ve Kaza Sigortası Tazmin Süreci
 • Kopya Ürün Koruması
 • Dahası şu; dünya çapında bir çok köklü şirketler bu teknolojiyi kullanmaya başladı.


Peki blockchain kullanım alanları nedir ve kimler bu teknolojiyi kullanılıyor? 

Blockchain Teknolojisi büyük bankalar, gelişmiş ülkelerin ar-ge departmanları, büyük prestije sahip üniversiteler tarafından büyük yatırımlarla araştırılıyor. herkes bitcoin ve diğer şifrelenmiş para birimleriyle zengin olmayı düşünürken onların temelinde yatan blockchain (blockhain/ blok zinciri nedir?) teknolojisi keşfedilmeyi bekleyen bir hazine.

 • Sony yeni eğitim platformunun temelinde blockchain kullanıyor.
 • Estonya sağlık kayıtları koruma altına almak için blockchain teknolojisinden faydalanıyor.
 • Microsoft, Merrill Lynch ile blockchain tabanlı finansal işlem altyapısı geliştiriyor,
 • IBM blockchaini direkt ticari bir servis olarak sunmaya başladı.
 • Spotify ise lisans takibi sorunlarını çözmek için blockchain temelli Mediachain’i satın aldı.
 • Akbank, Ripple‘ın blockchain ağına dahil olduğunu ve blockchain teknolojisini uluslararası para transferi işlemlerinde kullanacağını Nisan ayında açıkladı. Almanya’da bulunan Akbank AG ile faaliyetlerini yürüteceğini söyledi.
 • Bankalararası Kart Merkezi (BKM) ülkemizde finansal servislerle ilgili yenilikleri yakından takip eden bir kurum.
 • Copyrobo: Blockchain ile telif koruması yapmak için 3 yıl önce çalışmaların temelini attı.
 • Global Miles, gerekli entegrasyon çalışmalarını tamamladıktan sonra, Kasım 2016’da blockchain teknolojisini kullanmaya başlamış. Sanal birer varlık olan havayolu millerini ethereum blockchain altyapısıyla tamamen dijital bir varlık haline getirmiştir.

Coin ve Bitcoin Nedir? Aslında coin mantığını çok kısa bir şekilde anlatmak gerekirse; şifreli dijital para birimi demek çok mantıklı bir açıklama olur. Peki bitcoin nedir?

Bitcoin dünya çapında bir çeşit kripto para ve dijital ödeme sistemidir. Satoshi Nakamato isimli bir programcı ya da bir grup programcı tarafından ortaya çıkarılan Bitcoin 2009 yılıda açık kaynak kodlu yazılım olarak piyasaya sürüldü. Bitcoin sisteminde işlemler kullanıcılar arasında aracı olmaksızın direkt olarak yapılıyor. Bu işlemler ağ bilgisayarları tarafından onaylanıyor ve kayıtlar blok zinciri olarak adlandırılan kamuya açık bir defterde tutuluyor. Merkez havuz ya da tek yönetici ile çalışmayan sistemi Bitcoin’i merkezde olmayan ilk dijital para birimi yapıyor.

Bitcoin’i resmi para birimi olarak kabul eden bazı ülkeler : Estonya Hükümeti,Amerika Birleşik Devletleri,Danimarka,İsveç,Güney Kore,Hollanda,Finlandiya,Kanada,Birleşik Kraliyet,Avustralya

Buraya Tıklayıp Bitclub Network Kayıt olma Aşamalarını Tamamlayabilir , Sizde bireysel dijital paranızı üretmeye başlayabilirsiniz. 

Bana Nasıl Ulaşabilirsiniz !!!

05457366371 – bilgi@emredal.com.tr – www.elitteam.net/114b/ – iletişim formu

Bitcoin Network nedir diye merak eden yatırımcılar adına belirtilmelidir ki sanal paralar üzerinden yatırımcılarına kazanç sağlamaktadır. Bu noktada Bitcoin’in yanında Ethereum,Zcash,Monero,Dash Ethereum klasik gibi sanal para üretimini de yapmaktadır. Ayrıca Bitclub Network üzerinden yatırımcılara günlük sağladıkları madencilik faaliyetleri oranında yatırım imkanı sunulmaktadır. Bu sayede yatırımcıların günlük olarak kazançlar elde etmesine yardımcı olan firma, madencilik faaliyetlerinin de gelişmesini desteklemektedir.Ağ kanalları ve uygun olarak seçeneklerin bulunması noktasında da çalışmalarını sürdüren firma, günümüzde en önemli 14 madenci firmaları arasında yerini almış durumdadır.

Bitclub Network’te Paketlerimin Kazancı Ne Kadardır? Bitclub Network’e katılmak ve Bitcoin-Ethereum-Dash-MoneroZcash Üretimi yapmak isterseniz; 4 farklı bitcoin üretim paketi ve 5 farklı altcoin üretim paketleri mevcuttur. Almış olduğunuz paketler size günlük yapılan üretim karşılığında size ödeme yapmaktadır.

Bitcoin üretim Paketleri;

 1. Kurucu Havuz değeri 3500 dolardır. Size 1000 gün bitcoin üretimi verir.Size özel teklifler içerir.
 2. Havuz 1 değeri 2000 dolardır.Size 1000 gün bitcoin üretimi verir.Kazancınızı günlük alırsınız.1000 günün sonuna paketinizi yenilemek için günlük kazancınızdan %30’u sizin havuzunuza geri gönderilir.Sizi %70’i nakit ödeme yapılır.(%30 geri yatırımdan da ertesi günlerde extra kazanç elde edersiniz.)
 3. Havuz 2 değeri 1000 dolardır.Size 1000 gün bitcoin üretimi verir.Kazancınızı günlük alırsınız.1000 günün sonuna paketinizi yenilemek için günlük kazancınızdan %40’ı sizin havuzunuza geri gönderilir.Sizi %60’si nakit ödeme yapılır.(%40 geri yatırımdan da ertesi günlerde extra kazanç elde edersiniz.)
 4. Havuz 3 değeri 500 dolardır.Size 1000 gün bitcoin üretimi verir.Kazancınızı günlük alırsınız.1000 günün sonuna paketinizi yenilemek için günlük kazancınızdan %50 si sizin havuzunuza geri gönderilir.Sizi %50’si nakit ödeme yapılır.(%50 geri yatırımdan da ertesi günlerde extra kazanç elde edersiniz.)

Alcoin üretim Paketleri; Dash (DASH) ,Ethereum Klasik (ETC) ,Ethereum (ETH) ,Monero (XMR) ,Zcash (ZEC) burada ki altcoinlerin üretimine katılmak isterseniz değeri 1000 dolardır.Size net %100 günlük ödemeler yapar.Geri yatırım yoktur. Size 2000 gün altcoin üretim hakkı verir.istediğiniz zaman diğer altcoinlerin üretimine geçiş yapabilirsiniz. Kayıt olan 1. ve 2. kişinin almış olduğu paket üzerinden size %5 ödeme yapar.Geri yatırımdan %10 kazanırsınız.

Bitclub Network’ü tavsiye edersem ne kadar kazanırım? Bitclub Network’e katılan herkes bir kullanıcı adı ile katılmak zorundadır.Kullanıcı adına bağlı olarak çeşitli web siteleri bireylere verilir. Sizin siteniz aracılığı ile katılan herkes için firma size ayrı ayrı ödemeler yapar.

 • Kayıt olan 1. ve 2. kişinin almış olduğu paket üzerinden size %5 ödeme yapar.Geri yatırımdan %10 kazanırsınız.
 • Kayıt olan 3.,4. ve 5. kişinin almış olduğu paket üzerinden size %6 ödeme yapar.Geri yatırımdan %12 kazanırsınız.
 • Kayıt olan 6.,7. ve 8. kişinin almış olduğu paket üzerinden size %7 ödeme yapar.Geri yatırımdan %15 kazanırsınız.
 • Kayıt olan 9. ve sonraki kişilerin almış olduğu paket üzerinden size %8 ödeme yapar.Geri yatırımdan %18 kazanırsınız.

Buraya Tıklayıp Bitclub Network Kayıt olma Aşamalarını Tamamlayabilir , Sizde bireysel dijital paranızı üretmeye başlayabilirsiniz. 

Bana Nasıl Ulaşabilirsiniz !!!

05457366371 – bilgi@emredal.com.tr – www.elitteam.net/114b/ – iletişim formu

Bu Yazıyı Değerlendirmek ister misiniz?
Lütfen Bu Yazıya Puan vermeyi Unutmayın !!! 😉
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
17 Eylül 2017
10 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?