internetten Para kazanma

Mobil Uygulamalar ile internetten Para Kazanmak internetten Para kazanma

Mobil Uygulamalar ile internetten Para Kazanmak

  • 83

İnternetin tüm dünyada yaygınlaşması ile yeni para kazanma kapıları da açılmış oldu. İnternetten para kazanmanın insanlara bu kadar cazip gelmesinin sebebi zaten telefon tablet veya bilgisayar başında uzun süreler geçiriyor olmaları olabilir. İnternetten para kazanmak isteyenler her geçen gün artmaktadır. Pek çok insan kafasından internetten para kazanarak harcadığı vaktin daha verimli geçeceğini düşünüyor olabilir.

İnternetten para kazanmanın pek çok yolu vardır. Bunlardan bazıları makale yazmak, çeviri yapmak, youtube gibi sitelerde kanal açmak olarak sıralanabilir. Birde mobil uygulamalar sayesinde Android veya İos telefonlar üzerinden para kazanma şansı var. Bu uygulamalar hangileri?

  1. Phewtick

Bu uygulamayı telefonumuza indirdikten sonra yapmamız gereken uygulama üzerinden biriyle tanışmak, Qr kodu da denen kare kodunu taramak ve bu kişiyle buluşmak. Bu uygulama için internetten para kazanmanın kolay yoluşeklinde özetlenebilir.

Her buluşma karşılığında puan kazanıyorsunuz ve bu puanları nakde çevirebiliyorsunuz.

  1. ESPN Streak For The Cash

Bu uygulamada işler biraz daha zor. Para kazanmanız için spor takımlarının oynadığı her maç için tahminler yapıyorsunuz. Amaç en fazla seri galibiyet alan kişi olabilmek. İşleri daha zor hale getirmek için farklı spor türlerinde de oynayabilirsiniz.

Kazancınız ise şu şekilde, her ay fazla galibiyet alan tek bir kişi için 50,000 dolar değerinde ödül.

  1. Gigwalk

Gigwalker uygulamasında kişiler ‘gigwalker’ oluyor ve daha önceden belirlenmiş görevleri yerine getiriyor. Her görevin ücreti daha önceden belli. Bu görevler yeni bir ürün denemek, fotoğraf çekmek veya el ilanı dağıtmak olabilir. İnternetten para kazanmak isteyenler için bir seçenek.

  1. Iconzoomer

Iconzoomer uygulamasında kullanıcıların görevi istenen nesnelerin fotoğrafını çekmek. Örneğin akşam yemeği, giydiğiniz elbise veya elinizdeki içecek. Kullanıcılar tamamladıkları her görev için para veya bedava ürün alıyorlar. Ancak paranızı çekebilmeniz için bir paybal hesabınız olması gerekli.

  1. App Trailers

App Trailers uygulaması internetten para kazanmanın kolay yolu diyebiliriz. Bu uygulamada kullanıcılar tanıtım videoları izleyip karşılığında para kazanıyorlar.

Kazancınız her video başına yarım sent şeklinde.

  1. EasyShift

EasyShift yine görevleri yerine getirip para kazanılan uygulamalardan biri. Bu uygulamada görevler fotoğraf çekmek, ürün fiyatları kaydetmek şeklinde basit görevler. Eğer uygulamayı kullanmaya devam ederseniz rütbeniz yükseliyor ve daha çok para kazanılabilen görevlerin kilidi açılmış oluyor.

+1500 Blog Abonesi Arasına Katılın.Yazılar Haftalık Mail Adresinize Gelsin?


Benzer Yazılar

Tarzını Seç işini Belirle internetten Para kazanma
internetten Para Kazanmalı Mı? internetten Para kazanma
internet ve Para Kazanmak internetten Para kazanma
internetten Para Kazanmak Güvenli mi? internetten Para kazanma
Online Çeviri Yaparak Para Kazanma internetten Para kazanma
Anket Doldurarak Para Kazanma Fikri internetten Para kazanma
internetten Para Kazanma Uygulamaları internetten Para kazanma
internetten Para Kazanma Taktikleri internetten Para kazanma
Yeni Trend Sanal Ortamda Para Kazanma internetten Para kazanma
İnternetten Para Kazanma Siteleri internetten Para kazanma
internette para kazanma yolları internetten Para kazanma
İnternetten Para Kazanmak Yalan Değil internetten Para kazanma

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?