Network Marketing

Limit Siz’siniz Network Marketing

Limit Siz’siniz

  • 92

Network marketing sektöründe herkes başarılı olacak diye bir şart yoktur. Bazıları başarısız olur. Başarısızlık sebeplerinin 2 yolu vardır. Yeterince sıkı çalışmama yada doğru şekilde çalışmamak. İnsanlar üzerinde gördüğümüz başarısızlık yolunda en yaygın olanı, yeterince sıkı çalışmamaktır. Başarının %10u düşünce %90 ise icraatten geçer.
Sıkı çalışıp hala sonuç alamıyor, aylık kazançlarımızı üst seviyelere çıkartamıyorsak o zaman bir şeyleri yanlış yapıyoruz demektir. Bir olaya temiz düşünceler ile başlamış olabiliriz ama icraatimiz işe yaramıyorsa hatamızı bulup düzetlmeliyiz. Çalışmalarımızda yaptığımız her hamlenin 2 sonucu olacaktır yarara yada zarara. Orta yolu veya tarafsız bir bölge yoktur.

Her insan özeldir .Ve herkesin bir sınırı olduğu gibi özel yeneteklerle de donatılmıştır. Onun için sınırlarımızı ve nerelerde yetenekli olduğumuzu iyi bilmeliyiz. Mantıklı olan güçlü yönlerimizi kullanıp, yola onlarla devam etmektir. Bizi yavaşlatacak para kazanmak için hareketlerimizi hantallaştıracak, network marketingde takım kurma da bizi arka planlara itecek, zayıf yönlerimizden kurtulmalıyız.

Sorun nerede olabilir ???

  • Eğer bir gün içerisinde kaç kişiyle konuştuğunuza odaklanmalıyız.
  • Eğer insanlar size katılıyor fakat daimi olmuyorsa
  • Eğer insanlar size katılıyor ancak sizin eğitimlerinize pozitif yanıt vermiyorsa (yani network marketingde başarılı olmak istemiyorsa)
  • Eğer insanlar sizin uğralarınıza rağmen hala zincirin zayıf halkası ise

O zaman değişim zamanı gelmiştir. Değişime kendimizden başlamamız bize ömürlük kazanç kapısı olan , network marketingde para kazanma yolunu açacaktır. Hiç bir şey çok kolay elde edilemez. Bisiklete binmek gibi.

Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Kararsızlık Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?