Network Marketing

Kararsızlık Network Marketing

Kararsızlık

  • 213

Network marketing de en çok kazananlar 2017 yılında belli olacağını bekliyoruz. Ama kararsızlığın ne demek olduğunu ancak ilerleyen süreçlerde anlayacağız. Network marketing sistemleri içerisinde bulunan herkesin çok sık yaşadığı olay da kararsızlıktır. Network marketing işleri yapmaya karar veren kişiler mutlaka bir yol haritası ile yolunu çizmelidir.

Network marketing avantajlarının yanında dez avantajları da mutlaka olacaktır. Kararsızlık sizi dizlerinizin üzerine indirir. Yol ayrımındasınız karar mı veremiyorsunuz !!! Şuraya mı? Buraya mı? Yanlış bile olsa karar vermeyi öğrenmek, başarılı bir hayat yolculuğu ve tecrübesinin eseridir.

Kararsızlık bir fırsat hırsızlığıdır. Kararsızlık: Mutluluk- Zaman ve Enerji hırsızlığıdır. Network marketing akademi diye bir sistem kurulduğunu düşünün, dünyada bunun için özel kurulmuş network marketing okulu var. İnsanlara bilinçli network marketing ile alakalı eğitimler veriliyor. Buralarda en önemli temaları kaldıraç olarak kullanıyorlar.

Hepimiz hayatımızda yüzlerce defa büyük-küçük kararlar veririz. Farkında olarak yada farkında olmadan.Bilinçli yada bilinçsizce aldığımız kararlar bazen bizim hayatımızda alacağımız en önemli karar olur. İşte bu noktada karar verme yeteneği çok önemlidir.

Karar vermenin eşiğine geldiğimizde, en kötü ihtimali düşünmek, neler kaybedeceğimizi göz önümde bulundurmak ve en kötü ihtimalle karar sonunda neler kaybedileceğini düşünmek; kararın bana ne etkisi olur? sorusunun cevabı olur.

Eğer insanlara network marketing bayilik verecekseniz; insanlara kararlar alırken network marketing anlamlı sözler,network marketing altın kurallar ve network marketing başarı hikayeleri gibi kavramlarla kararın şekillenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Hayat fırsatlarla doludur.Network marketing insanlara fırsatın da ötesinde daha önemlisi fırsatları da içinde barındırır. Her işin gerçekliliği olduğu gibi Network marketing gerçekleri de vardır. Kazanmanın yanında kaybetmenin olduğu gibi... Hayatta alacağımız basit ve anlamsız kararların bazen hayatımızda en büyük farkı doğurabileceğini tahmin bile edemeyiz.

Bazen kolay yolu tercih etmek işimize gelebilir. Kolay seçim yapanlar küçücük ödüller ile yetinirler, fakat doğru seçim bazen zor olanı tercih etmeyi gerektirir. Daha zor görünür ama büyük ödüllere ulaştırır.

Network marketing de kazanılması gereken şey kararlı olmak ve disiplinli çalışmaktır. Yorgun olan bedenimiz değil her zaman zihnimiz olmuştur. Network marketingde vizyonumuzu değiştirmek; yaşamları değiştirerek bizi para kazanmaya götürür.

Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Limit Siz’siniz Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?