internetten Para Kazanmak Ne Kadar Güvenli ?

Teknolojininde gelişmesiyle birlikte internetten para kazanma yolları 2017 yılında giderek arttı. Elbetteki hepinizin aklına “internetten para kazanma nedir?” sorusu gelmiştir, bugün sizler için bu makalemizde açıklayacağız. Evet, evde oturduğumuz yerden para kazanmak hem kolay hem de gelirimize destek olacağı için çoğumuz tarafından bilinen bir yoldur.

İnternetten para kazanmak ne kadar güvenli ?

Peki internetten para kazanırken dikkatli olmalı mıyız? Evet öncelikle hiçbir şekilde para kazanmak için herhangi bir siteye veya kişiye ödeme yapmamaya dikkat etmeliyiz. Yani internetten para kazanma para vermeden olması gereken bir konu olabilir mi? .Ancak bu hususta dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kişisel güvenliğimizdir. Yani internetten para kazanacağız diye dolandırıcılara fırsat vermememiz gerekmektedir. Peki internetten para kazanma ne kadar güvenilir ? İnternetten para kazanmak aslında normal hayatınızda iş yapmak ile aynı riske sahip, eğer kendi kişisel bilgilerinizi yanlış kişilere verirseniz gerçek hayatta da aynı şekilde dolandırılabilirsiniz. O yüzden sadece dikkatli olmalı ve başarılı olabiliceğinize inanmanız bu yoldaki en temel adımdır. Ayrıca internetten para kazanma denildiği zaman birden onar yüzer bin Türk Lirası kazanmak gibi bir şey mümkün değildir.

Peki internetten para kazanma oyun oynayarak olabilen bir şey midir? Evet başka işlerin yanı sıra internetten para kazanma oyunlar aracılığıyla da olan bir şeydir ancak diğer işlere nazaran biraz daha fazla sabır gerektirebilir. Ancak sizleri motive edecek küçük kazançlarla başlayabiliceğiniz işler, internetten para kazanma ne kadar doğru konusunun bir diğer yüzüdür. Öncelikle herhangi bir şekilde sermaye istemeyen ve mevcut işinizi örneğin memurluk gibi bir mesleğiniz var ise yaptığınız ana işi riske atmayacak alanlara yönelmeniz gerekmektedir. Memurlar ek iş yaptıkları zaman 657 sayılı kanuna ait cezai işlem onlar içinde geçerli olmaktadır. Bu cezai işlemin detayları için Devlet Memurları Kanuna bakabilirsiniz. İnternetten para kazanmak için bir yeteneğimiz olması şart mı?

İnternetten para kazanmak için illa E-Kitap yazıp satmanız ya da evde sabun paketlemenize gerek yok. Yani interneti kullanabilmek haricinde bir yeteneğe ihtiyacınız olmadan da para kazanabilirsiniz. Elbette internette araştırma yaptığınız zaman çok fazla kişinin farklı farklı yorumlarda ve önerilerde bulunduğunu görebilirsiniz. Haliyle hangisini seçeceğiniz konusunda kararsız kalıyorsunuz. Aslında olayın özü doğru işi seçememekten geçiyor. Bunu şu şekilde izah edeyim, internetten para kazanma nasıl olur veya internetten para kazanma nasıl oluyor şeklinde aradınız. Bir sürüde sonuç çıktı haliyle. Sizde herkesin yaptığını birden fazla iş denediniz ancak yanlış işlerin peşinde koştuğunuz için bir iki başarısızlıktan sonra hayal kırıklığı yaşayıp vazgeçebilirsiniz. Çoğu kişinin internetten para kazanma konusuna bakış açısı bu yüzden negatiftir.

İnternetten para kazanma rehberi

Ancak sizler için internetten para kazanabilmeniz için sizler için internetten para kazanma rehberi hazırladık, gelin birlikte inceleyelim;
1- İnternetten oyun oynayarak para kazanabilirsiniz
2- Başkalarının evcil hayvanlarına bakabilirsiniz
3- Evde yaptığınız el işi ürünleri satabilirsiniz
4- E-Kitap yazabilirsiniz
5- Online anket doldurabilirsiniz
6- Online çeviri yapabilirsiniz

İnternetten oyun oynayarak para kazanma

Bugün ilk olarak sizlerle internetten para kazanma oyunlarından bahsedeceğiz. İnternet üzerinden para kazanabiliceğiniz pek çok oyun mevcut fakat gerçekten çalışan ve aldatmayanlarını bulmak zor. Aşağıda inceleyeceğimiz oyunlar internetten para kazanma oyunları 2017 olarak sınıflandırabiliceğiniz oyunlardır

(SADECE BİLGİ AMAÇLI YAZILMIŞTIR. )

1- Ütopya Online
Ücretsiz bir şekilde www.utopya.online/kaydol.php linkinden üye olabildiğiniz Ütopya Online basit olarak çiftlik işletmesi oyunudur. Oyuna ilk üye olduğunuzda hesabınıza 100 ütopya verilir. Bu ütopyalar ile kendinize inek alırsınız ve aldığınız ineklerden elde ettiğiniz sütü satıp ütopya toplarsınız. Bu şekilde ahrınızı genişletip çiftliğe çevirebilir ve bu oyundan para kazanabilirsiniz. Sitesinde belirtildiği üzere her 2 saatte bir bonus alabilirsiniz ve bu bonuslar sizlere 5 ila 40 arası ütopya vermektedir. En az 1000 ütopya Türk Lirasına çevrilebilinir. Yine diğer oyun sitelerinde olduğu gibi referans sistemiyle kayıt olduğunuz zaman daha fazla ütopya kazanabilir ve referanslara ek bonusları alabilirsiniz.

2- Anadolu Farm
Ücretsiz bir şekilde www.anadolufarm.com/ linkinden üye olabildiğiniz Anadolu Farm basit olarak çiftlik işletmesi oyunudur. Oyuna ilk üye olduğunuzda hesabınıza 10 GP yani 10 Türk Lirası verilir. İlk seviyelerde geçerli olan hayvanları satın aldıktan sonra onların ürettiği ürünleri biriktirebilir ya da satarak daha üst seviye hayvanlar alabilirsiniz. Oyunda 23 bin ürün 1 GP yani 1 Türk Lirasına eşittir. Ütopya Online’a göre çok daha detaylı arayüze sahip olan bu oyuna alışması biraz zaman alacaktır. Yine diğer oyun sitelerinde olduğu gibi referans sistemiyle kayıt olduğunuz zaman daha fazla ütopya kazanabilir ve referanslara ek bonusları alabilirsiniz. Anadolu Farm oyunu Barbaros Mah. Oymak cad. No:10 B blok kat :14 ( Sumer hukuk plaza) Kayseri/kocasinan adresinde bulunmaktadır ve açık adresi olduğundan diğerlerine göre daha güvenilirdir.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Son Yazılarımdan Haberdar Ol!

E-Mail listeme kayıt olursanız son yazılarımdan haberdar olabilirsiniz..

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

0 cevaplar

Cevapla

Yorum Yapmak istermisiniz?
Eleştirmekten Çekinmeyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir