0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

internetten Para Kazanma Uygulamaları

18 Eylül 2017
13 kez görüntülendi
internetten Para Kazanma Uygulamaları

Çağımızın gelişmesiyle birlikte internetten para kazanma yolları 2017 yılında giderek arttı. Elbetteki hepinizin aklına “internetten para kazanma uygulamaları?” sorusu gelmiştir, bugün sizler için bu makalemizde açıklayacağız.

İnternetten para kazanma yalan mı?

Evet, evde oturduğumuz yerden para kazanmak hem kolay hem de gelirimize destek olacağı için çoğumuz tarafından bilinen bir yoldur. Emekli, öğrenci ya da çalışan olarak hepimiz geçim zorluğu yaşıyoruz ve ek gelirler elde etmek bizler için önemli. Peki bu ek gelirleri güvenilir bir şekilde nasıl elde edebiliriz? İnternetten para kazanma yalanı şeklinde çok fazla tuzağa düşen kişi var. İnternet öyle bir ortam ki her türlü bilgiye ve her şeye erişiminiz çok kolay. Aslında bu internet zayıf yapan halkalardan yalnızca birisi. Çünkü internette herkes web sitesi ya da blog açabilir ve buraya istediğini yazabilme özgürlüğüne sahip. Bu tuzaklarda aslında başlarda karşımıza bu şekilde çıkıyor. Tuzakları hazırlamak isteyen kişiler internette en çok aranılan başlıkları inceleyip o başlıklara yönelik yanlış ve sahte içerikle dolu yazılar yazıyorlar. Örneğin çok az bir ücret karşılığında girdiğim işte bir sene gibi bir sürede 40-50 bin Türk Lirası kazandım. Sizce gerçekten bu sistem herkese çalışır olsa yani şansa bağlı olmasa her o az ücreti veren bu işten binlerce lira kar etse, herkes bunu kullanmaz mıydı? Evet internetten para kazanmak mümkün hatta rayları yerine oturttuğunuzda ek işiniz belki de gündelik hayatınızdaki işinizin yerine geçebilir ama bunlar bir anda ya da küçük yatırımlarla olabilen şeyler değildir ne yazık ki.

Uygulama üzerinden para kazanmak mümkün mü?

Peki internetten nasıl para kazanabiliriz? Öncelikle hepimizin android ya da iphone olsun akıllı telefonlara sahibiz, biz bu mobil cihazları gündelik hayatımızda gerek toplu taşımalarda, gerek yemek molalarımızda ya da bazen tuvalette bile kullanıyoruz. O zaman bu cihazları kullandığımız vakitlerde uygulama üzerinden para kazansak güzel olmaz mıydı?

İnternetten para kazanma uygulaması fikri üzerine bulduğumuz birkaç uygulamadan sizlere bahsedelim:

1- Wild Wallet
Uygulama üzerinden video izleme ya da uygulamanın sizden istediği oyun yükleme gibi görevleri yaparak para kazandıran uygulamadır. Kazandığınız paraları Paypal ya da Steam’de hediye çekine dönüştürebilirsiniz

2- BrandFace
Bu uygulamada ise yapmanız gereken sadece snap ya da vine çeker gibi 29 saniyelik kısa videolar çekip yüklemek. Her hafta o haftaya ait en iyi sekiz video seçiliyor ve videolar birbirleriyle yarışıyor, haftanın kazanan videosu ise bin Türk Lirası gibi güzel bir ödül kazanıyor.

3- Field Agent
Uygulamada size verilen görevleri yapmanız isteniyor ve bunun karşılığında 2 ila 12 dolar arası ücret alıyorsunuz ve ödemeleriniz Paypal aracılığıyla yapılıyor.

4- CheckPoints
Bu aslında çok kullanışlı bir uygulama. Bir mekana ya da alışveriş merkezine gittiğinizde Swarm gibi sosyal medya uygulamalarından zaten check-in yapıyorsunuz. Bu uygulama ise aynı işlemi ekstra orada bulunduğunuza dair bir fotoğraf kullanmanız karşılığında yapmanızı istiyor. Uygulamanın ödeme yöntemi ise biriktirdiğiniz puanları amazon.com üzerinde alışveriş yaparken kullanabiliyor olmanız.

5- EasyShift
Bu uygulamada Checkpoints’i biraz andırıyor. Yalnız check-in yapmak yerine sadece size yakın olan ya da gittiğiniz yerdeki marketten belirli ürünlerin fotoğrafını çekip fiyatlarını kaydetmek. Görevleri giderek yaptığınızda üst seviyeye çıkıyorsunuz ve aldığınız ödemeler de haliyle artıyor. Ödemelerinizi 2 iş günü içerisinde Paypal aracıyla alabiliyorsunuz.

6- App Trailers
Adından da anlaşılacağı üzere geliştiricilerin yayınladığı yeni uygulamaların videolarını izliyorsunuz ve bunlar hakkında yorum yapıyorsunuz. İzlediğiniz her video başına 0.05 dolar kazanıyorsunuz ve 1 dolar üzerine ödeme yapılmaktadır.

7- Iconzoomer
Yine çektiğiniz fotoğraflar başına ücret ödeyen bir uygulama. Sizden istenilen ürünler giyim,yiyecek gibi kategorilerde oluyor ve sizde etrafınızda bulunan o anlık ürünlerin fotoğrafını çekip uygulamaya yüklüyorsunuz. Her görev başına ödemeleriniz Paypal üzerinden yapılmaktadır.

8- GymPact
Eğer çok sportif biriyseniz, haftaiçi olsun haftasonu olsun spor salonundan çıkmıyorum diyorsanız bu uygulama tam sizlik. Yaptığınız egzersizler üzerinden size para kazandırıyor. Uygulama üzerinden haftalık görevinizi seçtikten sonra haftalık veya günlük size bağlı olacak şekilde ödemelerinizi alabilirsiniz. 1 saatlik idman başına 1 ila 1.5 dolar arası bir ödeme alabiliyorsunuz.

internet kazançlarının vergi durumu nedir?

Ayrıca bu uygulamaların çoğu Paypal üzerinden ödeme yaptığı için ve Paypal ülkemizde herhangi bir yasallık oluşturmadığı için buradan kazandığınız kazancın herhangi bir şekilde vergisini vermiyorsunuz yani internetten para kazanma vergi tümcesi burada geçersiz. Uygulamaların haricinde internetten para kazanmak istiyorsanız internetten para kazanma uzman tv veya internetten para kazanma uzmantv şeklinde aramalar da yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 4 Ortalama: 4.5]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?