internetten Para Kazanma Tuzakları Hakkında

Ana sayfa » Para Kazanma » internetten Para Kazanma Tuzakları Hakkında

internetten Para Kazanma Tuzakları Hakkında

Senelerin ilerlemesiyle birlikte hayat pahalılığı da giderek arttı. Bu yüzden artık çoğu insan daha fazla gelir elde edebilmek için ek iş ya da ikinci işlerde çalışmak zorundalar. Ve bu kişilerin sayısı gün geçtikçe giderek artıyor. Bu kişilere ek olarak haftaiçlerinde neredeyse tüm gün çalışıp hafta sonları mesai yapan ve boş vaktimde de bari internetten ek iş yapayım diye düşünen ve çabalayan bir kitle de var.

İnternetten para kazanabilmek için öncelikle iyi bir bilgisayar kullanıcısı olmak gerekir. İnternet bankacılığında şans oyunlarına para yatırılabilir, çekiliş sonuçlarına bakılabilir, istatistikler incelenebilir, yorumlar okunabilir, araştırma yapılabilir, oynamak istediğiniz fakat bilmediğiniz oyunları öğrenebilir, sosyal ortamlarda oyunlar hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu zamanda para kazanma online sayesinde evinizde oturarak para kazanabilirsiniz.

İnternetteki her ilana güvenmeli miyiz?

internetten-para-kazanma-tuzaklari

internetten-para-kazanma-tuzaklari

Tabi bu kişilerin sayısı oldukça fazla olduğu için bu durumu kendilerine fırsat olarak gören kötü niyetli kişiler çok güzel bir şekilde tuzaklarını hazırlayıp bu kişileri maddi ve manevi olarak hüsrana uğratabiliyorlar. İnternetten para kazanırken dikkatli olmalı mıyız? Ancak bu hususta dikkat edilmesi gereken en önemli nokta güvenliğimizdir. Yani internetten para kazanacağız diye dolandırıcılara fırsat vermememiz gerekmektedir. Peki internetten para kazanma ne kadar güvenilir ?

İnternetten para kazanmak aslında normal hayatınızda iş yapmak ile aynı riske sahip, eğer kendi kişisel bilgilerinizi yanlış kişilere verirseniz gerçek hayatta da aynı şekilde dolandırılabilirsiniz. O yüzden sadece dikkatli olmalı ve başarılı olabiliceğinize inanmanız bu yoldaki en temel adımdır. Ayrıca internetten para kazanma denildiği zaman birden onar yüzer bin Türk Lirası kazanmak gibi bir şey mümkün değildir.
Ancak sizleri motive edecek küçük kazançlarla başlayabiliceğiniz işler, internetten para kazanma ne kadar doğru konusunun bir diğer yüzüdür.

İnternette güvenebiliceğiniz işler

Öncelikle herhangi bir şekilde sermaye istemeyen ve mevcut işinizi örneğin memurluk gibi bir mesleğiniz var ise yaptığınız ikinci bir işin vergisini ödemek zorunda kalabilirsiniz. Memurlar ek iş yaptıkları zaman 657 sayılı kanuna ait cezai işlem onlar içinde geçerli olmaktadır. Bu cezai işlemin detayları için Devlet Memurları Kanuna bakabilirsiniz. O yüzden içerisinde bulunduğunuz ana işi riske atmayacak alanlara yönelmeniz gerekmektedir.
Bu yazımızda sizlere internetten para kazanma tuzağı ve bu tuzaklara düşmemek için dikkat etmeniz gerekenlerden bahsedeceğiz.

İnternetten para kazanma tuzakları

İnternet öyle bir ortam ki her türlü bilgiye ve her şeye erişiminiz çok kolay. Aslında bu internet zayıf yapan halkalardan yalnızca birisi. Çünkü internette herkes web sitesi ya da blog açabilir ve buraya istediğini yazabilme özgürlüğüne sahip. Bu tuzaklarda aslında başlarda karşımıza bu şekilde çıkıyor. Tuzakları hazırlamak isteyen kişiler internette en çok aranılan başlıkları inceleyip o başlıklara yönelik yanlış ve sahte içerikle dolu yazılar yazıyorlar. Örneğin çok az bir ücret karşılığında girdiğim işte bir sene gibi bir sürede 40-50 bin Türk Lirası kazandım. Sizce gerçekten bu system herkese çalışır olsa yani şansa bağlı olmasa her o az ücreti veren bu işten binlerce lira kar etse, herkes bunu kullanmaz mıydı?

Evet internetten para kazanmak mümkün hatta rayları yerine oturttuğunuzda ek işiniz belki de gündelik hayatınızdaki işinizin yerine geçebilir ama bunlar bir anda ya da küçük yatırımlarla olabilen şeyler değildir ne yazık ki.

1- Hiçbir şey yapmadan oturduğunuz yerden binlerce TL kazanın; Çoğu sahtekarın kullandığı insanları derin yerinden yaralayan, aklını sürekli kurcalayan yalanlardan ilki. Günümüzde hala yüzlerce kişi bu gibi site yazılarına inanarak çoğu zaman hayal kırıklığına bazen de maddi kayıplara uğruyor. Satış piramidi şeklinde tavsiye üzerine çalışan sistemi kullanarak günde 1-2 saatimi ayırarak ayda beş bin tl kazanıyorum gibi bir durum ne yazık ki söz konusu değildir ve çoğu kişiyi ümitlendirmektedir.

Öncelikle size kazanç getirecek yeri ya da platformun güvenilirliğini internet üzerinde sorgulayınız gerek sözlüklerde gerekse forumlarda internetten para kazanma sözlükinternetten para kazanma uludağ , internetten para kazanma donanımhaber gibi basit aramalar yaparak gerçek bireylerin ve çoğunluğun tecrübelerini okuyabilirsiniz. Unutmayın internette gördüğünüz bir şeyi mutlaka sizden önce tecrübe etmiş ya da yaşamış birileri daima vardır.

2- Sadece tek tıkla paralar cebinde; Çoğumuzun aslında üşengeçlikten ya da çok kolay olmasını istediği için düşebildiği tuzak türüdür. İnternetten tek tıkla sizin kişisel bilgilerinizi alarak adınıza türlü dolandırıcılıklar yapılabilinmektedir. Kendi bilgilerinizi kimlere verdiğinizi daima kontrol edin en kötü biraz araştırmaya çalışınki ileride kendinizide bu gibi bir yerde bulmayın. Evet internetten para kazanma tıklayarak olabilen bir yöntemdir ancak reklamlara tıklanarak olmaktadır ve ayda maksimum 50-60 dolar gibi ortalamayı aşamayan meblağlar kazandırmaktadır.

3- Uygulamamızı indir iyi paralar kazan; Özellikle en tehlikeli olan tuzaklardan bir tanesidir. Özellikle Andorid cihazlarda karşınıza çıkan bu tuzak size kendileri oluşturdukları açıklardan telefonunuza market onaylı olmayan uygulamayı indirmeye zorluyorlar. Bu uygulamanın market onaylı olmamasının sebebi iste çünkü telefonunuzun arkaplanında sürekli olarak çalışıp yaptığınız bankacılık işlemlerinden tutun girdiğini her şeyin şifresini tutup uygulama sahiplerine fark etmediğiniz bir ara ufak veriler halinde gönderebiliyor olmasıdır. Bu yüzden siz siz olun kesinlikle gerçek markette veya store’da olmayan uygulamaları asla indirmeyin. İnternetten para kazanma uygulama şeklinde gördüğünüz linklere ya da haberlere fazla inanmayın.

Öyle ki pek çok kişi bu konu ile alakalı araştırmalar yapmasının yanı sıra çevresinde duyduğu para kazanma hikayeleri sonrasında çok daha hırslanıyor ve bunun sonucunda da ne yazık ki istediği paraları kazanmaktan çok elindekileri kaybetmeye başlıyor. Hâlbuki bu aşamada dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Para Kazanmaya Başlarken İyi Araştırın

Günümüz dünyasında para kazanma hırsı olmayan insan sayısı oldukça azdır. Böyle olunca da insanların bu düşüncelerini bilen insanların iyi niyetlerini suiistimal edenlerin sayısında da ciddi bir artış kendini göstermeye başladı. Böylesi durumların önüne geçmek adına ise ek gelir elde etmek isteyen ancak bu aşamada ne yapacağını bilemeyenlerin ilk olarak elitteam.net adresini ziyaret etmeleri önemlidir. Burada yer alan para kazanma yöntemlerini inceledikten sonra kendilerine en uygun olanı hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde bulmuş olacaklardır. Üstelik bu yöntemleri incelemek ve uygulama esnasında herhangi bir ekstradan yeteneğe gerek yoktur.

Bir Anda Zengin Olma Mümkün Mü?

İnsanların büyük bir kısmı para kazanmanın hızlı yolları konusunda incelemeler yapıyor ve birbirinden farklı ağız sulandırıcı yöntemi inceliyor. Gerçekte ise hiçbir yöntem bir anda insanların zengin olmasını sağlamayacaktır. Yalnızca kimi yöntemler insanların kısa vadelerde yapmakta olduğu çalışmaların meyvelerini toplamasını sağlayacaktır. Bu aşamada insanların yapmaları gereken şey ise en iyi yöntemi bularak para kazanmaya başlamak olacaktır.

Para Kazanma Oyunları, Para Kazanma Online, Para Kazanmanın Püf Noktaları

Para kazanmak için herkes değişik bir yol izler. Para kazanmanın kolay yollarından biri de şans oyunlarıdır. Günümüzde para kazanma oyunları büyük çoğunlukla devletin kontrolü altında yapılmaktadır. Bunlardan milli piyango yıl içinde her on (10) günde bir çekilmekte, yılda bir kere de yılbaşında olmak üzere büyük bir ikramiye ile çekilmektedir. Diğer taraftan sayısal loto, on numara, şans topu, süper loto, en büyük şans oyunlarıdır.

Şans Oyunlarında Para Kazanma İçin Yapılması Gerekenler

İddaa denen futbol sonuçlarını bilme oyunları, işi bilene büyük paralar kazandırmaktadır. Bu oyunda çok iyi tanınan bazı takımların maçlarından dört ya da beş tane maç sonucu tahmin edilir. Bu sonuçlara sizi etkilemeyecek, ödeyebileceğiniz ( risk olarak gözden çıkarılabilecek ) miktarda para yatırırsınız, her bir maçın oranının 2 olabileceğini tahmin edersek, beş maçın oranı 32 olur, bir lira karşılığında otuz iki lira gelen kupanda, 10 lira yatırırsak ve bu maçlar tutarsa toplamda 320 TL kazanmış oluruz. Milli piyangodan eli boş dönmemek için son rakamı sıfırdan dokuza (0,9) kadar olan rakamlardan birer tane bilet alınır.

Çekilişlerde son rakamlardan iki tanesi amorti olarak çekilir. Yani bu şekilde sonu sıfırdan dokuza kadar olan rakamlardan birer tane alınırsa iki amorti yakalama elinizin altındadır ve bu yöntemler para kazanmanın püf noktaları olarak öne çıkar.İnsanların büyük bir kısmı maddi anlamda yaşamakta olduğu sorunları gidermek adına ciddi şekilde araştırma yapmakta. Çünkü insanlar normal bir işte çalışıyor olsa dahi ne yazık ki elde ettiği paralar ile geçinmekte zorlanabiliyor. Böyle olunca da para kazanmanın kısa yolları ile alakalı araştırmalara başlıyorlar. Geçmiş dönemlerde bu konuda insanların karşılarına çıkan yöntemler oldukça azdı. Ancak şimdilerde bu konuda oldukça ciddi değişimler kendini göstermeye başladı.

Ek Gelir Elde Etmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Bazı kişiler için para kazanmak kolay olsa da düzenli bir şekilde para kazanmak söz konusu olduğu zaman insanların karşılarına çıkan sonuçlar ne yazık ki istenilenlerin tam aksine olabiliyor. Oysaki bu aşamada önemli olan şey doğru araştırmaları yapmak. Düzenli bir şekilde para kazanmak isteyen ancak bu aşamada riskler ile karşı karşıya kalmak istemeyenler, elitteam.net üzerinden istedikleri bilgileri oldukça kolay bir şekilde elde etmiş olacaklardır.

Para Kazanmanın Kısa Yolları Var Mıdır?

Öyle ki insanlar siteyi ziyaret ettikleri zaman para kazanmak kısa yoldan oldukça basit olacaktır. İnsanların bu aşamada yapacakları şey kendilerine en uygun olan yöntemi bulmak olacak. Yöntemlerin her biri insanların isteklerini ön planda tutarak en etkili sonuçların elde edilmesini hedeflediğinden, insanlar eğer ki bu yöntemleri dikkatli bir şekilde inceledikten sonra para kazanmak adına neler yapması gerektiğini bilecek ve buna göre de çalışmalarına hız kesmeden başlayacaktır.

By | 2018-01-15T03:39:26+00:00 Aralık 13th, 2017|Categories: Para Kazanma|0 Comments

About the Author:

Blogumda Network Marketing, Para Kazanma,Blockchain ve Bitcoin ile ilgili kategori yazılarının size detaylı bilgi vereceğini düşünüyorum.

Leave A Comment