internetten Para Kazanma Taktikleri

İnternetten para kazanma sistemi teknolojininde gelişmesiyle birlikte internetten para kazanma sistemi giderek büyümüştür. 2017 yılında giderek arttı. Elbetteki hepinizin aklına “internetten para kazanma siteleri türkçe?” sorusunu aramak gelmiştir, bugün sizler için bu makalemizde açıklayacağız. Evet, evde oturduğumuz yerden para kazanmak hem kolay hem de gelirimize destek olacağı için çoğumuz tarafından bilinen bir yoldur.

İnternetten para kazanabiliceğimiz iş çeşitleri

İnternetten para kazanabiliceğiniz iki tür iş seçeneği vardır. İlki sermaye yaparak para kazanabiliceğiniz işler bir diğeri ise internetten para kazanma sermayesiz olarak sınıflandıracağımız işler. İnternette gördüğünüz sermaye isteyen işlerin çoğu güvensizdir o yüzden tercih etmemenizi öneririz. Peki internette gördüğünüz internetten para kazanma seti gibi ilanlar doğru mudur?

Hayır anlattıkları tamamen sizin internette yani açık kaynakta bulabiliceğiniz bilgilerdir ve sadece paranızı ziyan etmek için yapılan reklamlardır.

Sermayesiz işler

Sizler için seçtiğimiz sermayesiz işleri aşağıda inceleyebilirsiniz:

1- Evde tadilat yapabiliriz
Genelde çoğumuz bu konuda maharat olduğundan ek iş olarak Armut gibi bilinen bir uygulamayı kullanarak teklif verebilir ve tadilat yapabiliriz. Hatta yetenekli olursak belki de kendi işimizin yerine geçer.

2- Başkalarının evcil hayvanlarına bakabilirsiniz
Yurtdışında üniversite öğrencilerin çoğunun geçim kaynağı olan bu meslek yavaş yavaş ülkemizde kendisine bir yer edinmektedir. Diyelim ki ailecek bir tatile gidiyorsunuz ya da zorunlu olarak birkaç haftalığına evinizde olamayacaksınız ve gittiğiniz yere evcil hayvanınızı götüremiyorsunuz. Onu evde tek başına aç ve aylak halde bırakacak haliniz yok ya, işte burada evcil hayvan bakım hizmetlileri devreye giriyor. Hayvanların bakımı, karınlarının doyurulmasının yanı sıra onları gündelik olarak yürüyüşe de çıkartabilirsiniz. Eğer evcil hayvanları seviyorsanız aslında bu tam sizin için biçilmiş bir kaftan.

3- Evde sabun paketleme
Yukarıdaki seçenekleri göze aldığımızda çok basit gibi dursa da aslında en az diğerleri kadar ciddiye alınması gereken ek iş seçenekleri arasındadır. Sabun paketlemede dikkat etmeniz gereken yaptığınız işi kaliteli ve stabil şekilde yapmanızdır. Ortalama paket başına fiyat üzerinden yapılan bu işte işkur gibi güvenilir ve herkes tarafından bilinen kurumlarda dahi iş bulabilmeniz mümkündür. Bu işin kolay yanı eliniz paketlemeye alıştıktan bir süre sonra bilgisayar karşısında film veya dizi izlerken yapabilicek olmanızdır, yani gündelik hayatınızı sekteye uğratmayacak bir iştir.

4- E-Kitap yazmak
Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte her şey giderek elektronikleşmeye başladı. Cep telefonlarına bağlı ev sistemleri hatta bazı markaların buzdolabı ve çamaşır makineleri bile evdeki internet ağına bağlı duruma geldi. E durum bu hale gelince hem doğayı korumak adına hem de çağa ayak uydurmak için kitaplarda elektronik ortama aktarıldı. Cep telefonları ve tabletler çok fazla tercih edildiğinden E-kitap yazarak satmak bu mecrada bir ek iş fırsatı olarak görülebilir. Ancak şunu unutmayın normal kitaplardan ziyade E-kitaplarda aynı uygulama marketinde olduğu gibi çok fazla çeşit ve çok fazla yazılan kitap bulunmaktadır. Eğer para kazanmayı kesin istiyorsanız herkesin seveceği ve okuyacağı bir şey yazmanız gerekmektedir. Tabi içeriğin yanı sıra E-kitabın fiyatıda bu konu da neredeyse aynı rolü oynayacaktır. E-kitap yazmanız için yapmanız gerekenler oldukça basit, yazdığınız kitabı tanıtacağınız bir veya birden fazla web sitesi platformuna üye olmanız ve orada bir temsilciyle anlaştıktan sonra E-kitabınızı yayına koymanız yeterli olacaktır.

5- Ek iş olarak anket doldurma
Gelelim anket doldur kazan konusuna, evet böyle bir yol hala mümkün ancak güvenilir siteleri bulabilmek de para kazanmak kadar bu işin zorluğunun bir cabası. Basitçe anlatmak gerekirse bu siteler şu şekilde çalışmaktadır sizlere belirli sayıda anket gönderiyorlar ve bu anketlerin dolumu sonucu size belirli bir oranda puan veriyorlar. Bu puanlar site limitini aştığında ise ödemenizi alabiliyorsunuz.

Elbette internette “internetten para kazanma siteleri 2017” şeklinde arama yaptığınız zaman çok fazla kişinin farklı farklı yorumlarda ve önerilerde bulunduğunu görebilirsiniz. Haliyle hangisini seçeceğiniz konusunda kararsız kalıyorsunuz. Aslında olayın özü doğru işi seçememekten geçiyor. Bunu şu şekilde izah edeyim, internetten para kazanma nasıl olur veya internetten para kazanma nasıl oluyor şeklinde aradınız. Bir sürüde sonuç çıktı haliyle. Sizde herkesin yaptığını birden fazla iş denediniz ancak yanlış işlerin peşinde koştuğunuz için bir iki başarısızlıktan sonra hayal kırıklığı yaşayıp vazgeçebilirsiniz.

Çoğu kişinin internetten para kazanma konusuna bakış açısı bu yüzden negatiftir. Ama biz sizler için tecrübelerimizden faydalandık ve bu sitelerden popüler olanlarını sizler için sıraladık.

İnternetten para kazanma siteleri aşağıdaki gibidir

(sadece bilgi amaçlıdır)
1-www.mobrog.com
2- http://thepanelstation.com/tr/home
3-https://www.fikirpazari.web.tr
4-https://www.myiyo.com/
5-http://www.napolyon.com
6-https://www.joinhiving.com/tr_TR

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Son Yazılarımdan Haberdar Ol!

E-Mail listeme kayıt olursanız son yazılarımdan haberdar olabilirsiniz..

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

0 cevaplar

Cevapla

Yorum Yapmak istermisiniz?
Eleştirmekten Çekinmeyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir