internetten Para kazanma

internetten Para Kazandıran Programlar Var Mı? internetten Para kazanma

internetten Para Kazandıran Programlar Var Mı?

  • 38

Milyonlarca insan kolay para kazanmanın yollarını ararken günümüz teknolojisine apayrı bir yeri olan internet dünyasını her gün her saat taramaktadır. Farklı fikirler, farklı konseptler ve farklı program ve organizasyonlar vasıtasıyla internet üzerinden para kazanmanın yolları aranmaktadır. Bir sistem üzerinden para akışı sağlamak için internetten para kazanma programı indiremezsiniz. Böyle bir program mevcut değildir. Burada program indirmekten maksat internetten para kazandırmanın yollarını anlatan, ne tür işlere girebileceğinizi, network pazarlamadan nasıl yararlanacağınızı, Google reklamları nasıl vereceğinizi, wordpress ile nasıl sayfa oluşturacağını, video veya çeşitli dosyalar yükleyerek nasıl kazanç sağlayacağınızı ve buna benzer faktörlerden nasıl yararlanacağını anlatan içerikler sunulur. Bunun dışında bazı mobil uygulamalarda size küçük çapta para kazandırabilmektedir. Yani bazı uygulamaları telefonunuza indirdikten sonra video izleyip önerilen oyunları indirerek para kazanmakta mümkündür. Bu oyunlara örnek verecek olursak:

  • Wild Wallet; uygulama üzerinden video izleyip önerilen oyunları telefonunuza indirerek para kazanmanızı sağlar. Biriken paranızı PayPal hesabınıza aktarabilir veya Google Play’de kullanmak için hediye biletine dönüştürebilirsiniz.
  • BrandFace; yükleyip gönderdiğiniz kısa videolarla sizi markaların yüzü olmaya davet eder.
  • Bounty; uygulama ile anlaşması olan şirketlerin mağazalarına gizli müşteri olarak girip ürün deneme, fotoğraf çekme gibi görevleri yerine getirerek para kazanabiliyorsunuz. Hesabınızda bir miktar para biriktikten sonra ödemeyi alabiliyorsunuz.
  • WHAFF Rewards; Google Play’in en başarılı para kazandıran mobil uygulamalarından olan WHAFF Rewards, yalnızca oyun oynayarak para kazanmanızı sağlamaktadır.
  • YouNow ; Yapılan canlı yayınlarla popüler bir hale gelen YouNow, daha çok isim yapmış kişilerin para kazanmasını sağlamaktadır.

Ciddi paralar kazanmak için mutlaka emek sarf etmek gerekir. Hiçbir şey yapmadan tek bir tıkla asla para gelmez.

Para Kazanmak İçin Hangi Yolları Denemeliyim?

Sanal dünyada para kazanmanın birçok yolu olmakla birlikte, her şeyden önce sabırlı ve kontrollü olarak sistemleri iyi araştırıp analiz ederek değerlendirmek gerekir. Mesela; internetten para kazanma ptc sitelerinde de mümkün olabilir. Bunun anlamı ‘Paid to click’ yani tıklama başına ödeme almaktır. Bu sitelere üye olduğunuzda her tıklamada belli bir miktar para kazanırsınız. Hesabınızda biriken paraları, en düşük ödeme alt limitine ulaştığınızda paypal hesaplarına aktarabilirsiniz. Bu siteler genel olarak reklam yayınlama amacıyla kurulmuştur. Devamlı reklam veren olduğu sürece siteler kolay kolay kapanma noktasına gelmez. Burada amaç sadece reklam vermek değil, işin dönmesi içinde tıklama yapanların reklamlara tıklayarak bu çarkı döndürmesi gerekmektedir. Bu durumda iki tarafta kazançlı çıkmaktadır. Ptc sitelerinde yeni para kazanmaya başlayanlar scam sitelerini iyi incelemeleri gerekir. Çünkü sitelerin çoğu ödeme yapmayabiliyor. Yani sahte siteler her geçen gün yaygınlaşıyor. Öyle bir durumda emek verdikten sonra ödeme alamazsanız büyük bir kayıp olur.  Size yol göstermeyi taahhüt eden internetten para kazanma rehberi adı altında kitap veya program satın aldıran siteleri de iyi analiz edip, o siteler hakkındaki yorum ve şikayetleri inceleyerek karar vermenizde fayda vardır.

İnternette Ne kadar Para Kazanırım?

Öncelikle Ptc sitelerinden elde edilecek kazanç sizin online olma sürenize, sitelerin scam olup olmama ihtimaline ve sizin yatırım yapıp yapmama ihtimalinize göre değişir. Bu konudaki iyi deneyimli bir girişimci ayda 100$ ve üzeri net gelir sağlayabilir. Ve burada referans kiralama, referans satın almak sizin kazancınıza büyük katkı sağlayabilir. Referanstan kast edilen; sizin siteye davet ettiğiniz kişilerin sayısı önemlidir. O kişilerin yaptığı tıklamalar size %10 ile %80 arasında kazanç sağlayabilir. Bundan ayrı olarak, satış ortaklığı sistemiyle de, yayıncıların ürünlerin satışı için verdikleri linklerle o firmaya satış ortağı olabilirsiniz. Size verilen linkler ile ürünlerin reklamını yaparak satış gerçekleştiğinde bu satışlardan belli oranlarda komisyon kazanırsınız. İnternetten para kazanma reklamı verdiğiniz ürünlerin müşteri potansiyeline göre de size bir ek gelir imkânı sunmaktadır. Bu işi yıllarca yapan uluslararası sitelerde mevcuttur. Mesela clickbank’ı ele alırsak yüzbinlerce firma milyonlarca kullanıcı burada satış ortaklığı sistemi sayesinde para kazanmaktadır. Kazanılan oranlar bazen ürün satış değerinin yarısı kadar veya yarısından da fazla miktarlar kazandırmaktadır. Blog sitelerde, youtube videolarında veya kendi oluşturduğunuz sitede linklerin internetten para kazan reklamı yaparak direk firma satış sayfasına yönlendirebilirsiniz. Burada ürünün satılıp onaylanmasıyla hesabındaki tutar aktifleşir. Ve ödemelerini iki haftada bir verdiğin adres gelen çekle veya bulunan ülkeye kayıtlı hesabınıza yatırarak alabilirsiniz.

Sanal Platformlarda, Para Kazanma Tavsiyesi

İnternetten para kazanmak sözlük platformlarında kullanıcılar açısından geniş kapsamlı tartışılmaktadır. Burada farklı yöntemlerle kazananlar ile kazanmak isteyen adaylar açısından öğretici bir yol göstermektedir. Ama tavsiyeler genellikle çalışma disiplinli olarak öğrenerek adım atmayla ilgilidir. Sonuçta birçok sistem mevut ve bu sitemlerin güvenilirliği çok önemlidir.

Benzer Yazılar

Tarzını Seç işini Belirle internetten Para kazanma
internetten Para Kazanmalı Mı? internetten Para kazanma
internet ve Para Kazanmak internetten Para kazanma
internetten Para Kazanmak Güvenli mi? internetten Para kazanma
Online Çeviri Yaparak Para Kazanma internetten Para kazanma
Anket Doldurarak Para Kazanma Fikri internetten Para kazanma
internetten Para Kazanma Uygulamaları internetten Para kazanma
internetten Para Kazanma Taktikleri internetten Para kazanma
Yeni Trend Sanal Ortamda Para Kazanma internetten Para kazanma
İnternetten Para Kazanma Siteleri internetten Para kazanma
internette para kazanma yolları internetten Para kazanma
İnternetten Para Kazanmak Yalan Değil internetten Para kazanma
Para Kazanma Fikirlerinin Dogru Adresi internetten Para kazanma

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?