Ünlü bir yazar ve iş danışmanı olan Burge Hedges’e göre başarılı olmanın sırrı aşağıda ki beş maddede saklı.

  • Sürekli getirisi olan, ( bir işi bir defa yapıp ondan defalarca para kazanma)
  • Dünya çapında etkin olan,
  • Talep edilen olan,
  • Kopyalanabilir olan, ( network marketing de takım kurmak için kolay bir sistem olmalı)
  • Yatırım ve kazanç boyutu dengeli olan,
  • Evden yapılabilmesi kolay olan,

Yukarıda ki beş kriterin Network marketing işinize uygun olup olmadığını kontrol edelim;

1: Sürekli Geliri Var mı ? : Bugüne kadar yaptığınız network marketing firmalarını düşünün lütfen, çalışmalarınız bittiği andan itibaren gelir elde etmeye başladınız mı ? Mesela bir ayakkabı satış işindesiniz çalıştığınız sürece başarılı bir şekilde ayakkabıları sattınız, diyelim ki vefaat ettiniz, geri kalanlara geliriniz devam edecek mi ? Peki askere gittiniz on iki ay boyunca siz hiç bir şey yapmadan gelir elde etmeye devam edecek misiniz?

2: Dünya Çapında Aktif mi ? : Günümüz internet çağı olduğu için herkes bilgiye anında ulaşabiliyor. … firması yüz dört ülkede faal olarak çalışmaktadır.

3: Kopyalanabilir mi ? : Çalışma sistemi ve kazanç planı anlatımı çok çok basit kolay ve anlaşılabilir olmalı ki , kimse yanlış bilgilerle gelecek hayalleri kurmasın. Çalışma sistemi network marketing binary sistem olduğu için bir istemese dahi takımı ve organizasyonu kuruluyor.

4: Yatırım ve kazanç boyutu dengeli mi ? : Herkesin başlayabileceği kadar küçük mebla ile devasa paralar kazanabileceği bir iş modeli olmakla beraber en yüksek rakamlarla kazanç boyutunu astronomik oranlara çıkartacak dengeli bir iş modelidir.

5: Evden yapılabilmesi kolay mı ? : Artık hayat akıllı telefonlarımızın içinde dönerken, evden yapılması çok da zor olmamakla beraber , toplumum tüm kesmine hitap eden bir iş modelidir.

Bu Yazıyı Değerlendirmek ister misiniz?
Lütfen Bu Yazıya Puan vermeyi Unutmayın !!! 😉
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir