0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Evde Anket Doldurarak Ek Gelir Sağlamak

18 Eylül 2017
11 kez görüntülendi
Evde Anket Doldurarak Ek Gelir Sağlamak

Bilgisayar başında saatlerce oturarak, internette vakit geçiren birçok insan oturduğu yerden para kazanma yollarını araştırmaktadır. Bu yollar arasında en çok göze batan ve en çok reklamları yapılan faktör anket doldurarak ek gelir sağlamanın yollarıdır. Online sektörde birçok network kazanç sistemi bulunmaktadır. Bu sistemler genel olarak ücretsiz sunulan işler değildir. Mesela anket doldurarak ek gelir elde etmek için bulunan network sistemleri, başlangıç için sizden bir miktar ödeme talep edebilmektedirler. Bu talepler ödemenin oranına, sistemin profesyonel olup olmamasına göre makul karşılanabilir. Sonuç olarak ortada kazandıran bir sistem varsa, bu sistemim işlemesi içinde belli yatırımlar yapılması gerekir.

Hangi Şartlarda Anket Sistemlerinden Yararlanılır?

Öncelikle anket doldurarak para kazanan bir birey aynı zamanda anket doldurtarak ta ek paralar kazanma imkânına sahip olmalıdır. Bu firmalarda üyelerin sayısı ne kadar çok olursa, ne kadar geniş bir alana yayılırsa, kazanma olasılığı o kadar artmaktadır. Hizmetlerinden yararlanılacak şirket profesyonel bir altyapıya sahip olmalıdır. Müşterilerine zamanında hizmet sunmalı ve ödemeleri aksatmadan yapmalıdır. Mesela hem sahada hem de online sektörde anket doldurarak en çok para kazandıran sitelere göz atacak olursak;

  • GFK: Almanya Merkezli Pazar araştırma şirketi olan GFK, müşterilerine güvenilir pazar ve tüketici bilgileri sunmaktadır. Müşterilerimize, doğru kararları vermelerinde yardımcı olmaktadırlar. Yenilikçi süreçler ve ortaklıklarla, online ve offline verileri birleştirirler. Firma sizi puanlar ile ödüllendirmektedir.
  • Myiyo TR: Kayıt tamamen ücretsizdir. Yükümlülük yoktur ve gereksiz ve istenilmeyen epostalar firma tarafından gönderilmemektedir. Email yolu ile anketlere davet edilirsiniz. Her başarılı anket için puan kazanırsınız. Ödeme işleminde; 20 Euro değerinde puan topladığınızda ödeme talep ederek kazandığınız puanları nakit olarak banka hesabınıza aktarabilirsiniz.
  • Global Test Market TR: Kayıt olmak ücretsizdir. Genel anket konuları arasında, filmler, restoranlar, otomobiller, tüketici ürünleri, güncel olaylar yer almaktadır. Katılmak için 14 yaşından büyük olmanız gerekir. Anketler e-postanıza geliyor. Ve gittikçe artıyor. Siz marketpoint biriktiriyorsunuz ve 1000 olunca da bozduruyorsunuz ya da mağazasından satın alabiliyorsunuz veya anketler hediye de kazanabiliyorsunuz. Kazancınızı ise Paypal’a aktarım yapıyorsunuz.
  • Valued Opinions TR: Her yıl, görüşlerini paylaştıkları için milyonlarca insana ödüller dağıtmaktadır. Üyelerine kolay ve eğlenceli bir şekilde harika ödüller kazandırmayı taahhüt etmektedir. Tamamladığınız her anket için kredi kazanırsınız. 450 puana eriştiğinizde kredinizi tercihiniz olan hediye kuponuna çevirebilirsiniz.

 

Yukarıda adı en çok duyulan ve buna benzer birçok site, anket doldurtarak para kazandırabilmektedir.Anket doldurarak gerçekten para kazanılır mı? Diye soruyorsanız, hizmet sağlayıcınız profesyonel olduğu her firma ile çalışmak kazandırır.

Anket Firmalarının Güvenilirliği Ve Sağladıkları Hizmetler

Profesyonel ve geniş ağa sahip anket firmaları ile çalışmadığınız takdirde umduğunuzu bulamayabilirsiniz. Zira bazı sahte firmalar anket adı altında insanların bilgilerini almak ve o bilgileri satmak maksadıyla farklı yollara başvurmaktadırlar. Firmaların güvenilirliği tecrübeli insanlardan, yapılan şikâyet ve yorumlardan, alt yapısını oluşturan hizmet sağlayıcısının kalitesinden test edebilirsiniz.Anket doldurarak gerçekten para kazanılıyor mu algısıyla yapılan reklamları takip ederken bu sistemin işleyişini iyi analiz etmekte fayda var. Firmaların sağladıkları hizmetlerde, işini profesyonel olarak yapanların sadece Türkiye’de değil farklı uluslararası ülkelerde bu hizmetleri sunduklarını görmek sizin işe koyulmanızda bir fırsat olabilir.

Anket İle Para Kazanmanın Hukuki Şartları

Çalışacağınız firma ve site ile başvuru yapmadan önce şartlarını gözden geçirmenizde fayda vardır. Lisanslı hizmet sağlayıcısının olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Çalışılan şirket ve siteler muhakkak geri dönüş yapan, bilgilendir mailleri gönderen size hemen yardımcı olacak şekilde destek sunma imkânına sahip olmalıdır. Sözleşmeye bağlılık esasında bilgiler üçüncü taraf ile paylaşılmamalıdır. Hizmetlerden faydalanmak için kullanıcının gerekli bilgiler ile kayıt olması gerekmektedir. Kayıt olma aşamasından sonra etkinleştirme gerçekleşmelidir. Kullanıcılar üçüncü tarafın haklarını ihlal etmesine karşı bu ihlal sonucunda tüm taleplere karşı tazmin gerçekleşmelidir. Kullanıcının suçu olmadığı takdirde masraf ve yasal ücret ödemede sorumluluğu olmamaktadır. Tüm bunlara dikkat ettiğinizde bu şartları sağlayan bir firma anket doldurarak nakit para kazandıran siteler arasında yer alarak hem kullanıcılarına hem de müşterilerine güven sağlayabilmektedir. Sitelerde biriken puanların paraya dönüşmesiyle alınacak ödemenin o ülkenin döviz kuruna göre hesaplanmalıdır.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 5 Ortalama: 4.2]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?