Network Marketing

Doğru İş Teklifi Nasıl Yapılır? Network Marketing

Doğru İş Teklifi Nasıl Yapılır?

  • 103

Network marketing firmaların da çalışan bir çok kişinin yaptığı hatalardan birisi de karşısında ki kişiyi ikna etmeye çalışmasıdır. network marketing de insanları ikna etmek için oradan buraya sık boğaz ederek çekiştirmeye hiç gerek yoktur. Yaklaşımımız ve tavırlarımız çok önemlidir. Dünyanın en iyi işini yapıyoruz ve bunun en kaliteli şekilde olması lazım.

Yaptığımız işin kalitesini gösterecek olan tek şey sizsiniz. Duruşunuz, imajınız, insanlara yaklaşımınız çok önemli. İnsanları sadece TL-DOLAR ve EUROolarak gören insanların hayatları network marketingmacerasında çok kısa sürmüştür. Buna bir macera diyorum çünkü; bu mantıkla çalışan insanların ömrü kelebek hayatı gibi olur.

Fırsatı sunar iken sunuş tarzı çok önemlidir. Herkes fırsatı değerlendirmek ister. Mesela Çok zengin birisinşu soruyu sorduğumuzda  ayda 10,000 tl extra para kazanmak ister misin ?  Fırsata açık olan bir insan hayatta ki konumuna bakmadan ve bu sorunun cevabını söylemeden hemen aklından geçecek olan şey şudur; extra 10.000 tl kazanmak için ne yapmam gerekecek?

Günümüz dünya ve Türkiye şartlarında asgari ücretle bile çalışmak isteyen milyonlarca insan var. Geçen günlerde KPSS sınavı yapıldı ve başvuru 3.340.000 kişi, sınavda başarılı olup, iş hayatına atılacak kişi sayısı işe sadece 183.000 kişi. Eğer bir kişi network marketing sektöründe çalışmak istiyorsa; bu işi şartsız ve sınavsız başlayabilir. Hatta aylık binlerce tl kazanabilir.

Network marketing sektörü şuanda dünya çapında en büyük iş hacmine sahip milyar dolarlık ciroların döndüğü, en basit ve en kolay sektör. Tabi bu işin zorlukları da var. Mlm sektörünün zorluklarını görmek için TIKLAYINIZ.

Neden hiç bir zaman televizyonlarda Ferrari yada Jaguar arabalarının reklamlarını görmeyiz. Çünkü reklama ihtiyacı yoktur. Bu arabalara 10 tl bile indirim yaptıramazsınız. Neden mi? Ferrari yada Jaguar Araba sahibi olmak istiyorsan Bedelini tam ödemelisin. 

+1500 Blog Abonesi Arasına Katılın.Yazılar Haftalık Mail Adresinize Gelsin?


Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Kararsızlık Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Limit Siz’siniz Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?