Değişen Dünyanın Sanal Parası: Bitcoin

Değişen Dünyanın Sanal Parası: Bitcoin

İnternetteki aktiviteleriniz sonucunda size verilen gerçek olmayan sanal paralar üzerinden gerçek paralar kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız tüm dünyayı çalkalayan bu konu hakkında artık fikir sahibi olmanızın vakti gelmiş demektir. Birçok insan bütün gününü gerçek işlerde çalışarak mesaiye ayırmak yerine artık gün içinde çok az bir vakitlerini sanal ortamda değerlendirerek çok daha fazla miktarda paralar kazanabiliyor. Gerçek bir parayla yatırım yapmaya kıyasla çok daha kısa sürede daha fazla kar elde etmenizi sağlayan sanal paralar size yepyeni bir dünyanın da kapılarını açıyor. Artık ciddi yatırımlara gerek olmadan, elinizdeki tüm parayı riske atmak zorunda kalmadan siz de çok ciddi paralar kazanabilirsiniz. Ama nasıl? Tüm detayları sizler için derledik.

Altcoin ne demek?

İnternet üzerinde, tamamen sanal ortamda yine sanal olarak size verilen sanal para birimi altcoin olarak adlandırılır. Bu para birimini sanal borsa mantığıyla yatırım yaparak değerlendirebileceğiniz gibi farklı sitelerdeki uygulama ve aktivitelerinizden kazanacağınız parayı da altcoin ne kadar değerliyse o oranda altcoine çevirerek yine sanal para olarak değerlendirebilirsiniz. Bitcoin ve altcoin sistemine giriş yapmadan önce üye olduğunuz site üzerinde hem sistemi anlamanız hem de çalışma mantığını kavramanız için belli bir eğitim alırsınız. Yine sanal olarak verilen bu eğitim sayesinde sisteme nasıl dahil olabileceğinizi, size verilen sanal parayı nasıl kullanabileceğinizi ve nasıl kazanmaya başlayabileceğinizi en ince ayrıntısına kadar öğrenirsiniz. Verilen eğitim sonunda kendinizi hazır hissediyorsanız sisteme dâhil olabilir, hissetmiyorsanız da eğitimi tekrar tekrar almayı talep edebilirsiniz. Birçok yatırımcı ve borsası bu sistemin mantığı tam kavranmadan acele ile yapılacak aktivitelerin size kar değil ancak zarar olarak geri döneceğini sıklıkla vurguluyor. O nedenle eğitim aşamasını hafife almadan olabildiğince iyi bir şekilde öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Altcoin mining nasıl yapılır?

Arka planda paraların biriktiği bir para havuzu olarak düşünülebilecek altcoinmining mantığı sizlerin paralarını güvence altında tutmak üzerine çalışır. Siz sisteme üye olduğunuzda ve sizin referanslarınızla yeni üyeler eklendiğinde yine alt üyeleriniz aracılığıyla kazanacağınız komisyonlar bu altcoinmining bünyesinde biriktirilerek sizin sanal paralarınıza eklenir. Bu şekilde de siz herhangi bir aktivite yapmaya devam etmiyor bile olsanız düzenli olarak biriken ve korunan bir paranız olacak demektir. Altcoin minin mantığında gerçek rezerv depolarında bulunan yine gerçek madenlerin alım satımını gerçekleştirerek madenler üzerinden çok daha fazla kar elde edebilirsiniz. Altcoin sisteminden altcoinmining sistemine geçmeniz için öncelikle biraz deneyim kazanmanız önerilir. Sonrasında bu sisteme dahil olmak için başvuruda bulunursunuz ve sistemdeki diğer tüm kişilerle birlikte kazanmaya başlarsınız.

Altcoin alım satımı nasıl gerçekleşir?

Herhangi bir bitcoin sitesine üye olduğunuzda, sisteme alışana kadar kendi paranızı riske atmamanız adına size uzun süre yetecek belli bir miktarda sanal para verilir. Altcoin nasıl üretilir hususunda siz bu size verilen sanal parayı çeşitli borsa aktiviteleri ile daha da değerlendirerek artırabilme şansına sahip olursunuz. Paranızı sanal ortamda kuralları ve taktikleri de öğrendikten sonra yavaş yavaş değerlendirmeye başladığınızda kazançlarınız da eş zamanlı olarak gelmeye başlar. Kendinizi denedikten ve kazanabildiğinizi gördükten sonra aynı şeyi gerçek paralarla da yapmak için kendi bütçenizden de yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Belli bir limite ulaştıktan sonra altcoin nasıl alınır aşamasına geçmeye hak kazanırsınız ve ayın belli günlerinde yapılan ödemeler ise sanal paranızı değerlendirerek kazandığınız gerçek paranıza kavuşmuş olursunuz.

Son yıllarda oldukça büyük bir trend haline gelen bitcoin ve altcoin söylentilere göre çok yakın bir zamanda gerçek paranın yerini alarak tüm dünyada geçerli global para birimi haline gelecek. Ancak tabii ki söz konusu medya olduğunda bunun suiistimal edilmesi de kaçınılmaz oluyor. Bu alanda faaliyet gösteren çok sayıdaki dolandırıcı site size verdikleri sanal paralarla kazanmanızı sağlayarak güveninizi kazanırken gerçek para yatırdığınızda kaybetmeye başlıyorsunuz. Ya da almaya hak kazandığınız parayı asla tam olarak ve de gününde ödemiyorlar. Böyle mağduriyetler yaşamamak adına en güvenilir kaynak olan  emredal.net üzerinden gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, sistemin çalışma mantığı en ince ayrıntısına kadar öğrenebilir ve güvenli bir şekilde sisteme dâhil olabilirsiniz.

Bu Yazıyı Değerlendirmek ister misiniz?
Lütfen Bu Yazıya Puan vermeyi Unutmayın !!! 😉
[Toplam: 5 Ortalama: 4.2]
17 Eylül 2017
10 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?