Bitcoin Kazanma

Sizlerde sürekli dolaştığınız web sitelerinde çıkan Bitcoin kazan, Bitcoin kazanma 2017 gibi yazılardan sıkıldığınız mı? O zaman Bitcoin kazanmak için doğru yere geldiniz. Eğer elinizde hali hazırda duran kullanmadığınız Bitcoinleriniz varsa herhangi bir cihaz almadan Bitcoin kazanabilirsiniz. Peki Bitcoin nasıl kazanılır? 2017 yılında giderek zorlaşan madenciliğin sonucunda elde edilen Bitcoin miktarı azaldı. Bu yüzden bazı bankacılık kuruluşları Bitcoinleri kendi üzerinde tutan kullanıcılara Bitcoin üzerinden pay vermeye karar verdi. Bu sitelere güvenip güvenmemek tabiki de siz kullanıcıların elinde ancak kolay ve uğraştırıcı olmayan yoldan Bitcoin elde etmenin alternatif bir yolu henüz bulunmadı.

Bitcoin muslukları

Bitcoin muslukları bir ödül sistemidir. Web sitesi ya da uygulama olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Ziyaretçilerin web sitesi tarafından açıklandığı gibi bir captcha ya da görevi tamamlama karşılığında talep etmeleri için yüz milyonlarca Bitcoin olan bir satoshi biçiminde ödülleri dağıtmaktadır. Alternatif kripto para birimleri dağıtacak musluklar da vardır. Bitcoin musluklar Gavin Andresen tarafından 2010 yılında geliştirilmiştir. Bitcoin kazandıran siteler aşağıdaki gibidir;
1- FreeBitco.in
2- qoinpro.com
3- coincheckin.com
4- bitcoinker.com
5- moonbit.co.in

Bu sitelerin genel mantığı ise Bitcoin musluğu olarak çalışmalarından ibaret olmalarıdır. Ancak bu siteleri kullanabilmemiz için öncelikle Bitcoin Cüzdanımızın olması gerekmektedir. Bir “cüzdan” temelde bir banka hesabının Bitcoin eşdeğeridir. Bitcoin almanızı, depolamanızı ve sonra başkalarına göndermenizi sağlar. İki temel cüzdan türü vardır. Bir yazılım cüzdanı, kendi bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda kurduğunuz bir cüzdan türüdür. Paranızın güvenliğini tam olarak kontrol ediyorsunuz, ancak bazen kurulum ve bakımı zor olabilir. Bir web cüzdan veya barındırılan cüzdan, üçüncü taraflar tarafından barındırılan bir cüzdan. Genellikle kullanımı daha kolaydır, ancak madeni paraları korumak için sağlayıcıya yüksek düzeyde güvenlik sağlamaları için güvenebilirsiniz.

Bilinen Bitcoin kazanma methodları

Cüzdanınızı bu yöntemlerin bir tanesini seçip oluşturduktan sonra sitelerden birisine üye olup kolaylıkla Bitcoin kazanabilirsiniz. Diğer bir methodla çalışan Bitcoin kazanma siteleri, bu siteler referans methoduyla çalışırlar. Bitcoin Musluklarının bir tavsiye sistemine sahip olması tipiktir; burada yeni kullanıcılara atıfta bulunan mevcut kullanıcılar, musluğun yeni kullanıcı kazançlarının önemli bölümünü ödüllendirilir. Yasa dışı piramit şemalarından farklı olarak, kazançlar sevk zincirinde en üst seviyeye sızmaz. Bitcoin musluğunun tam yasal durumu belirsizdir ve yargı yoluyla değişebilir, ülkeye göre Bitcoin yasallığı ifade eder. Peki bu yöntemlerin haricinde Bitcoin kazanmak mümkün müdür ? Tabiki de mümkündür.

Gelelim diğer Bitcoin kazanma methodlarına;

1- Dijital ürün satarak Bitcoin kazanmak ,

2- Madencilik yaparak Bitcoin kazanmak ,

2- Madencilik yaparak Bitcoin kazanmak ,

2- Madencilik yaparak Bitcoin kazanmak ,

3- Faiz üzerinden Bitcoin kazanmak ,

4- Bahşiş üzerinden Bitcoin kazanmak ,

5- Bahis oynarak Bitcoin kazanmak ,

6- Borsa üzerinden Bitcoin kazanmak ,

Web sitesi üzerinden Bitcoin kazanma

Bu methodların haricinde özellikle en az uğraştıran ve kolay olan methodlardan bir tanesi web sitesi üzerinden size verilen görevleri tamamlayarak Bitcoin kazanmak. Bir nevi Bitcoin musluğunun devamı gibi de gözükse kullanıcılardan istedikleri oldukça kolaydır.
– freedigitalmoney.com, bu sitenin anlaşma yapmış olduğu sitelere ücretsiz kayıt olarak Bitcoin kazanabilirsiniz. Ki sitenin sizin için hazırlamış olduğu mükemmel bir rehber anlatımıda bulunmaktadır.
– Coinworker.com, yine aynı şekilde siteye üye olmanız ve Bitcoin Cüzdan adresinizi girmeniz gerekiyor. Sitenin sizin için belirlediği puan limitini doldurduğunuz zaman Bitcoin üzerinden ödemenizi alabiliyorsunuz.
– faucetbtc.net, Bu sitede diğer sitelerden farklı olarak üye olmadan sadece Bitcoin Cüzdan adresiniz üzerinden size Bitcoin göndermektedir. Bu ücretsiz bir bitcoin musluğudur. Her ziyaretinizde ve talep düğmesini tıkladığınızda, ödemeyi almak istediğiniz Bitcoin adresini girip captcha’yı çözdükten sonra bir ödeme alırsınız. Tüm ödemelerimiz anında FaucetSystem.com hesabınıza gönderilir, cüzdan adresiniz için otomatik olarak oluşturulur.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7]

Son Yazılarımdan Haberdar Ol!

E-Mail listeme kayıt olursanız son yazılarımdan haberdar olabilirsiniz..

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

0 cevaplar

Cevapla

Yorum Yapmak istermisiniz?
Eleştirmekten Çekinmeyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir