0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bitclub Network Türkiye Organizasyonu

19 Ekim 2017
11 kez görüntülendi
Bitclub Network Türkiye Organizasyonu

Bitclub nedir?

Bitclup, hızla gelişmekte olan son teknoloji sayesinde insanlara sunulan bitcoin imkanlarını değerlendirerek kazanç elde edilmesi ve para kazanılmasıdır. Bitclub nedir sorusu sürekli gündeme gelmektedir. Uluslararası olarak çalışan bir hizmettir ve son dönem de birçok kişi tarafından tercih edilerek insanlara dijital ortamda kazanç elde etme ve gelir imkanları sunmaktadır. Aynı zamanda da geleceğe yönelik birikim sağlamaktadır. Bitclub Network Nedir sorusunun cevabı ise kısaca, İzlanda’da bitcoin ve altcoin üretimi yapan firmadır. Aynı zamanda Bitclub Network Türkiye’de ve dünyada oldukça yaygınlaşmış bir durumdadır.

Bitclub Network Türkiye

Bitclub Network Türkiye’ye isteyen herkes katılabilmektedir. Yalnız katılmak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Bitcoin için Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası da harekete geçmiş olup Bitcoin hesaplamaları ve yansımaları için çalışma oluşturmuştur. Tüm dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan bitcoin (dijital para) sistemi kişilere oldukça büyük kazançlar sağlamakta ve oldukça yoğun bir kitle tarafından rağbet görmektedir. Bunların yanı sıra bu sistem Bitcoin dışında yapılan bir ödeme talebini kabul etmemektedir. Ürünler için standart bir tarife mevcut bulunur. Üyelik tabanı büyüdükçe madencilik havuzu da büyümektedir.

Bitclub network, dünyanın en büyük madencilik havuzlarından birisini oluşturmaktadır. Bu havuzlar üç şekildedir. 1. havuz 500 dolar ile , 2. havuz 1000 dolar , 3. havuz ise 2000 dolar ile paket alma seçenekleri mevcuttur. Bu üç farklı madencilik havuzundan bir pay alınarak bitcoin elde edilir ve kazanç sağlanabilir. Alınan her pay 1000 gün süresince geçerli olur. Ancak gelecekteki yeniden kısmi pay için bu zaman dilimi değiştirilebilir. Her bir havuzdan tüm Bitcoin havuzu için uygun olan tutar tüm üyelere ödenmektedir ve bu üyelere Bitclub’da bulunan hisseleri doğrultusunda paylaşılır. Madencilik havuzunun en az tutar 500 dolar değerin de Bitcoin ödemeniz gerekir.

Bitclub kazanç tablosu

Bir madencilik havuzu payına sahip olan her üye Bitcoin kaynaklı olarak günlük kazanç elde edebilme imkanına sahiptir. Bitclub kazanç tablosu için elde edilen günlük kazançlar, madencilik sonucu her bir havuzdaki toplam paya dayanarak belirlenmektedir. Satın alınan her bir pay için bin gün devamı boyunca günlük gelir elde edilmektedir. Aynı zaman da bu tür fırsatların paylaşılması sonucu her bir kişi için komisyon kazanılması üyeler için büyük bir avantaj sağlar.

Bir pay alındığında madencilik havuzlarında 1000 günlük Bitcoin madencilik makinaları kiralanmış olunur. Bitclub kazanç planı için öncelik ile madencilik makineleri, Bitcoin blokları madenciliği üretilmiştir ve bu piyasadaki en son teknoloji ile hizmet vermektedir.

Bitclub kazanç tablosu için ne kadar paylaşım yapar iseniz paylaşım yaptığınız kadar kazanırsınız. Üyeler arttıkça daha fazla kazanç ve fırsatlar elde etmiş olursunuz. Ayrıca daha fazla kazanç elde etmek için her zaman verimli olmak, en iyi ekipmana ve en büyük ROI değerine sahip olmak da büyük fayda vardır. Düzenli olarak kazanç elde etmek için ise sponsorlu üyelik gerekir. Takım döngüsü bonusları ile çeşitli krediler kazanabilme imkanına erişebilirsiniz. Üyeliğe dahil edilen bireyler sağ ve sol takımda yer alır. Bu sayede iki koldan kazanç sağlanmış ve krediler yükselmiş olur, komisyon sağlanır. Bitcoin ve diğer madeni paraların da değeri, tanınırlığı artar.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?