0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bitclub Network Scam Mı /şikayet Var?

03 Kasım 2017
31 kez görüntülendi
Bitclub Network Scam Mı /şikayet Var?

Bitclub Network Scam Mı ve internet üzerinde diğer aramalar olan Bitclub Network şikayet Var konusu hakkında;

BİTCLUB NETWORK NEDİR?

Bitclub, internet üzerinden sıradan yatırım yöntemlerinin aksine tamamen farklı bir zeminde yatırım yapılabilecek olan ve kesinlikle riski olmayan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde hiçbir şekilde risk faktörüne yer verilmeden her bir üyenin çalıştığı kadar kazanç elde etmesini sağlayan bir sistemdir. Sistem, dünya genelinde yaygın hale getirilmiştir. Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu birçok ülke bu sistemi desteklemektedir. Yasal olması yanında yine üyelerinin her birisine adil olarak gelir dağılımını öngören sistemi oluşturması da Bitclub network nedir konusuna bir diğer yaklaşımı oluşturur. Bu yaklaşım tarzı da dikkate alındığı zaman konunun daha net bir biçimde anlaşılması mümkün hale gelmektedir.

BİTCLUB MADEN HAVUZU NASIL İŞLİYOR?

Bitclub madencilik havuzu olarak bilinen ve farklı paketleri bulunan bir madencilik çalışmasıdır. Bu çalışmada çeşitli matematiksel sorular vardır. Ekip üyeleri bu soruları birlikte çözerek dijital eğitimi gelişip güçlendirmeye doğrudan katkıda bulunmaktadırlar. İşte bu anlamda Bitclub şikayet var sisteminin dayandığı madencilik anlayışı tamamen karşılıklı çıkarların korunmasına dayanan bir ekonomik sistemdir. Bu sistemde kâr tek bir kişi veya kurumda toplanmamaktadır. Buna da blockchain adı verilir. Blockchain sistemi tarafından adil bir şekilde geliri kazanç planına göre üyelerle buluşturmak esasıyla algoritmik şifrelendirmeye dayanan bir bireysel para çekme işlemi bulunmaktadır. Bu sistemin içerisine adapte olundukça daha da net bir biçimde anlaşılacaktır. Söz konusu maden havuzunda her bir paket şu şekildedir:

  • Paket 1: 500 $
  • Paket 2: 1000 $
  • Paket 3: 2000 $ aşamalarından oluşan maden paketleri mevcuttur.

BİTCLUB SİSTEMİ ÜZERİNE ŞİKAYETLER

Bitclub sistemi üzerine şikayetler de elbette vardır. Özellikle bu şikayetler genellikle gelir sömürüsü alanında yoğunlaşmaktadır. Bu tür şikayetleri gerçekleştiren kişiler söz konusu sistemin ne kadar güvenilir oldukları konusuna değinerek bilinçli yatırımı yeğlemektedirler. Dünya genelinde gelişmekte olan Bitclub sisteminin eleştirel tarafları bu gibi şikayetlerle daha da yaygınlaşarak artmaktadır. Böylece Bitclub network şikayet sürekli gelişme kaydedebilmektedir. Önemli olan bu sistemi yapıcı eleştiriler alarak geliştirilmesidir. Sistem herhangi bir karanlık güçlerin elinde değildir. Sosyal düzenin güçlendirilmesi, ekonominin ve kişi başına düşen millî hasılatın artırılması adına geliştirilmiş karşılıklı çıkar ilişkisine dayanan bir sistemdir. Bu anlamda da sistemin şikayet konularının başında gelen nitelendirmelerden uzakta durduğu sistem kurucuları tarafından bu şekilde savunulmaktadır. Yine dünya geneline yayılan sistemin lisanslı bir şekilde ülkelerin yasal sorumlularınca da yakından takip edilerek desteklenmesi konuya bir diğer adillik yaklaşımını oluşturur. Bu da sisteme olan eleştirel düşüncelerin daha seçici olması gerçeğini bir kere daha gözler önüne sermesi yönünden son derece anlam ifade etmektedir. Bitclub şikayetleri noktasında bir başka şikayet konusu olarak da yerli bir yatırım firması olmadığı noktasında toplanmaktadır. Bu da söz konusu sektörün dolandırıcılıkla itham edilmesine götüren bir düşünceyi oluşturur. Bu konuda da sitenin resmi mercilerinden kamuoyunu aydınlatmak adına gerekli demeçler verilmektedir.

BİTCOIN VE BİTCLUP DOLANDIRICILIĞI

Bitclub sistemiyle doğrudan alakalı olması açısından son olarak bitcoin hakkında da bilgilendirmek gerekir. Bitcoin sistemi, maden ekibindeki üyelerin kazançlarını aktarabilecekleri bir hesap defteri olarak düşünülmüştür. Bu defterde her bir üyenin kendisine ait bir hesabı bulunmaktadır. Böylelikle yine gizlilik esasında bir işlem gerçekleşmektedir. Bankalarla bire bir finansal işlemlerin yerine alternatif bir para yatırma ve para çekme hesap aktivitesi olarak bilinmektedir. Yaygınlığı da giderek artan bu sistem Bitclup dolandırıcılığı açısından da meydana gelebilecek tüm hırsızlık, hesaba el koyma gibi sorunların önlenmesinde 0 etkilidir. Çünkü o denli karmaşık bir denklemle kişisel hesaplara giriş yapılmaktadır ki bunu bir başkasının elde etmesi kesinlikle mümkün olmamaktadır. İşte bu da söz konusu sistemin güvenilir olarak üst düzey yazılımcılar tarafından geliştirilmiş olan bir sistem olduğunu kanıtlamaktadır. Yine bu sistem bankalardaki güvenlik açıklarını da tespit ederek üst düzey güvenlik yazılımları sayesinde işlemlerin bütün yönleriyle yerine getirilmesinde son derece öne çıkan etkin bir çalışmayı meydana getirmektedir. Bu meydana getirilen etkin çalışmalar da açıklıkla Bitclub Network sisteminin halkasını genişletirken nasıl bir alt yapıya sahip olduğunu da böylelikle özetler bir nitelik taşımaktadır. Taşımakta olduğu bu nitelikler bakımından da söz konusu dolandırıcılık, vergi kaçakçılığı gibi iddiaların hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığı bir kez daha anlaşılabilir.

 

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?