Bitclub Network Kazanç Planı Nasıldır?


Buraya Tıklayıp Bitclub Network Kayıt olma Aşamalarını Tamamlayabilir , Sizde bireysel dijital paranızı üretmeye başlayabilirsiniz. 

Bana Nasıl Ulaşabilirsiniz !!!

05457366371 – bilgi@emredal.com.tr – www.elitteam.net/114b/ – iletişim formu

Bitclub kısa süre içerisinde adını duyuran madeni yatırım kanallarından bir tanesi olmak ile birlikte kullanıcılarına Bitcoin ve diğer madeni paralar ile kazanç sağlama imkanı sunmaktadır. Bu noktada Bitclub’ta her gün düzenli olarak kazanç sağlamak mümkün değildir. Ancak yatırımcılar, kazanç planı dahilin de daha fazla günlük kazanç sağlamak adına farklı işlemler kullanabilmektedirler. Bu noktada elbette ki yatırımcının zarar etmeden kazanç sağlaması ve farklı yatırım paketlerini değerlendirmesi önem taşımaktadır.

Kazanç Planı Paketlere Göre İlerliyor

Bitclub üzerinden yatırımcıların kazanç planları, yatırım paketlerine göre ilerlemektedir. Havuz 1, havuz 2, havuz 3 ve kurucu havuz paketlerinden bir tanesi alan kullanıcıların 1000 gün boyunca paketlerden yararlanabilmesine zemin oluşturulmaktadır. Bu sayede ise kullanıcılar her gün kazanç sağlama imkanı elde etmenin yanı sıra aynı zamanda da kazançlarını rutine bağlayabilmektedirler. Bitclub Network kazanç planı son derece avantajlı bir uygulama biçimi olmak ile birlikte öncelikli olarak yatırımcıların düzenli bir paket seçmesinde fayda bulunmaktadır. Paketleri fiyatları da yine aynı şekilde seçtikleri işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak 500 dolardan başlayan paket fiyatları kurucu paket seviyesine ulaştığında ise 3500 dolara kadar yükselebilmektedir.

Sponsorlu Üye Sağlamak Önemli

Bitclub üzerinden düzenli olarak kazanç elde edebilmek adına sponsorlu üyelik tanımlanması büyük önem taşımaktadır. Yatırımcıların hem kredilerini yükseltmeleri hem de daha fazla komisyon alabilmeleri adına sponsorlu üyelik oluşturmaları durumunda firmaya dahil edilen her birey kullanıcının sağ ve sol takımında yer almaktadır. Bir ağaç olarak düşünülen bu durum ise bireylerin kazançlarını arttırma noktasında en önemli etmenlerden bir tanesidir. İkili takım döngüsünün elde edilmesi durumunda ise yatırımcı düzenli olarak her gün kazanç sağlama imkanı bulacaktır. Bu sayede yatırımcıların kazançlarının artmasının yanında aynı zamanda Bitcoin ve diğer madeni paraların da tanınırlığı artabilmektedir. Önemli olan Bitcoin hakkında az da bilgi sahibi olan bireylerin siteye üyeliğinin sağlanmasıdır.

Her Yeni Üye Komisyon Kazancı

Yatırımcıların kazanç planı doğrultusunda siteye sağladıkları her yeni kullanıcı aynı zamanda komisyon kazancı anlamına da gelmektedir. Bu noktada Bitclub’ta yatırım yapmak ve düzenli olarak kar elde etmek isteyen bireylerin siteye yeni üye çekme ve komisyon kazancı oluşturma noktasında dikkatli davranmasında fayda bulunmaktadır. Krediler ve oluşturulan komisyonlar noktasında en çok kazançları yeni üye kazandırmalarından sağlayan yatırımcıların, kazanç planı oluştururken yeni üyeleri ve sponsorlu yatırımcıları dikkate almalarında önem bulunmaktadır. Sponsorlu yatırımcılar aynı zamanda bireylere madeni çıkarma faaliyetleri ve ekipmanların ikinci el olarak değerlendirilmesi noktasında da büyük avantajlar sağlamaktadırlar. Bitclub paketleri de yine aynı şekilde sponsorlu yatırımcı bulunması noktasında etkilidir.

Tüm Sorunlar Adına Canlı Destek Hizmeti

Bitclub tarafından kazanç planlaması doğrultusunda gerekli bilgileri elde edemeyen ya da acemi kalan kullanıcılar adına internet sitelerinde canlı destek hattı tanımlanmaktadır. Günün her saatinde hizmet veren bu sistem bireylerin siteye, firmaya ve Bitcoin uygulamalarına dair bilmeleri gereken tüm bilgilerin eksiksiz olarak cevaplandığı platformlardan bir tanesidir. Bitcoin madeni para havuzunu yeni kullanmaya başlayacak olan bireyler de yine aynı şekilde kolaylıkla canlı destek hattından yararlanabilecekleri gibi Bitclub Network firmasının daha iyi bir şekilde anlaşılması adına böyle bir işlem son derece önemlidir. Kazanç planı noktasında canlı destek hattının dışında site de aynı zamanda görselli ve şemalı anlatımlara da yer verilmiş durumdadır. Belirtilen talimatlar doğrultusunda yatırımcılar işlemlerini gerçekleştirdikleri takdirde kısa süre içerisinde yüksek kazançlar elde etmeye başlayabilmektedirler.

İkili Ağaç Seçenekleri İle Kredi Kazanma

Kazanç planlaması noktasında ikili ağaç seçenekleri yatırım odaklı olarak tanımlanmaktadır. Şöyle ki bir yatırımcı Bitclub Network isimli siteye üye olurken 99 dolar yatırım parasını siteye vermektedir. Bu durum ise yatırımcının ikili ağaç elde etmesine yardımcı olmaktadır. Daha sonrasında ise yatırımcıların kazançlarını arttırmak adına tercih ettikleri tercih ettikleri yeni üyeler ya da sponsorlu yatırımcıların belirtilen ağacın sağına ve soluna yerleşmekte, yatırım işlemleri konusunda bireylere kolaylıklar sağlamaktadır. Böyle bir uygulama Bitclub Network de gerçekleştirilen işlemler sırasında yatırımcılara biraz karışık gelebilmektedir. Ancak site üzerinde de yer alan detaylı şema kullanıcının bilgi sahibi olmasına zemin hazırlayacaktır.

bitclub network kazanç planı,bitclub dolandırıcılığı,bitclub şikayet var,bitclub ponzi mi,bitclub kazanç,bitclub network sistemi

Buraya Tıklayıp Bitclub Network Kayıt olma Aşamalarını Tamamlayabilir , Sizde bireysel dijital paranızı üretmeye başlayabilirsiniz. 

Bana Nasıl Ulaşabilirsiniz !!!

05457366371 – bilgi@emredal.com.tr – www.elitteam.net/114b/ – iletişim formu

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 10 Ortalama: 4.2]

Son Yazılarımdan Haberdar Ol!

E-Mail listeme kayıt olursanız son yazılarımdan haberdar olabilirsiniz..

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

6 cevaplar
 1. Bulut says:

  Bitcoin son zamanlarda çok sık kullanılmaya başlandı. Yaptığım araştırmaya göre oldukça güvenilir ve sağlam. İnternette Network kazancı sağlamak için güzel bir uygulama olmuş. Fakat paket fiyatları biraz yüksek gibi geldi. Tabi önemli olan üye çekebilmek sanırım. Takım ne kadar genişlerse ona göre kazanç sağlanıyor. Bu arada video iyi olmuş. Canlı anlatımla sistem daha iyi anlaşılıyor.

  Cevapla
 2. Bulut says:

  Sponsorlu üyelikleri facebook, twitter, instagram üzerinden sağlamak daha kolay. Hem kendi çevreme hem de takipçilerim kendi çevrelerine yayınlarsa daha kısa zaman üyelik oluşur diye düşünüyorum. Güzel anlatımlı bir yazı olmuş. Ayrıca video da çizilen tabloda detaylı anlatılması güzel olmuş. Aslında düşük paketten başlayıp daha sonra yükseltilebilir. Biraz tecrübe kazanmak önemli.

  Cevapla
 3. Enes says:

          Bu sisteme göre en düşük seviye ile başladığımızı farz edersek 500 dolarlık bir paket alarak dahi sistemle tanıştırdığımız her kişi başına alacağımız primlerle kısa sürede kar etmeye başlarız.  Sistemle tanıştırdığımız kişi sayısı arttıkça oluşturduğumuz grup sayısı artacak ve alacağımız prim yüzdeliği de artacak. Bunun yanında ikili ekip  ve eşleşme puanları da referanslar sayesinde kazancımızı artıracak diğer gelirlerimiz olacak. Kısacası bu iş harika bir gelir kaynağı.

  Cevapla
 4. Ali Baran DEMİR says:

  Komisyon sisteminin oldukça yararlı olduğunu düşünüyorum. Bu sayede sadece biz değil çevremizdeki herkes kazanç sağlayabilecektir. Tabi ki ilk üye kazandıran yatırımcının kendi altındaki dallar daha fazla olacağından onların kazancı diğerlerine oranla daha yüksek olacaktır. Fakat bu durum birlikte kazanma durumudur. Sonuçta yeni üye kazanımı, bütün üyeler için pozitif etki gösterecektir. Ayrıca canlı destek hizmeti de beni oldukça memnun etti. Çünkü dilediğimiz zaman aklımıza takılan sorularla ilgili bilgi almak veya sorunları çözmek adına oldukça etkili bir sistem sunulmuş oluyor.

  Cevapla
 5. burcu says:

  Detaylı bir araştırma neticesinde güvenebileceğim ender sitelerden biri olarak görüyorum. Komisyon kazancı ve çalışma sistemi, üyelik için seçenekler ve canlı destek hizmeti ile muazzam. İllaki aklımıza takılan ya da yaşayarak tecrübe edindiğimiz anlar oluyor. Destek ve yardım bu durumda bizler için çok önemli. İyi bir gelir kaynağı olarak görüyorum açıkcası.

  Cevapla
 6. kadir öztürk says:

  Yukarıda da belirttiğiniz üzere gerçekten de son zamanlarda, çok kısa bir süre içerisinde önemli yatırım araçlarından biri olarak adını duyurdu. Özellikle kopyalama yöntemi ile sayıyı sürekli katlayarak çok güzel kazançlar elde etmek mümkün. Bu sürecin en güzel yanlarından biri de; hem biz kazanırken hem de sevdiklerimizin (sisteme eklediklerimiz) kazanması. Ayrıca görsel sunum videonuz ile konuyu çok daha iyi kavradım. Emeğiniz için teşekkürler.

  Cevapla

Cevapla

Yorum Yapmak istermisiniz?
Eleştirmekten Çekinmeyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir