Bitclub Network Kazanç Planı Nasıldır?

Bitclub Network Kazanç Planı Nasıldır?


Buraya Tıklayıp Bitclub Network Kayıt olma Aşamalarını Tamamlayabilir , Sizde bireysel dijital paranızı üretmeye başlayabilirsiniz. 

Bana Nasıl Ulaşabilirsiniz !!!

05457366371 – bilgi@emredal.com.tr – www.elitteam.net/114b/ – iletişim formu

Bitclub kısa süre içerisinde adını duyuran madeni yatırım kanallarından bir tanesi olmak ile birlikte kullanıcılarına Bitcoin ve diğer madeni paralar ile kazanç sağlama imkanı sunmaktadır. Bu noktada Bitclub’ta her gün düzenli olarak kazanç sağlamak mümkün değildir. Ancak yatırımcılar, kazanç planı dahilin de daha fazla günlük kazanç sağlamak adına farklı işlemler kullanabilmektedirler. Bu noktada elbette ki yatırımcının zarar etmeden kazanç sağlaması ve farklı yatırım paketlerini değerlendirmesi önem taşımaktadır.

Kazanç Planı Paketlere Göre İlerliyor

Bitclub üzerinden yatırımcıların kazanç planları, yatırım paketlerine göre ilerlemektedir. Havuz 1, havuz 2, havuz 3 ve kurucu havuz paketlerinden bir tanesi alan kullanıcıların 1000 gün boyunca paketlerden yararlanabilmesine zemin oluşturulmaktadır. Bu sayede ise kullanıcılar her gün kazanç sağlama imkanı elde etmenin yanı sıra aynı zamanda da kazançlarını rutine bağlayabilmektedirler. Bitclub Network kazanç planı son derece avantajlı bir uygulama biçimi olmak ile birlikte öncelikli olarak yatırımcıların düzenli bir paket seçmesinde fayda bulunmaktadır. Paketleri fiyatları da yine aynı şekilde seçtikleri işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak 500 dolardan başlayan paket fiyatları kurucu paket seviyesine ulaştığında ise 3500 dolara kadar yükselebilmektedir.

Sponsorlu Üye Sağlamak Önemli

Bitclub üzerinden düzenli olarak kazanç elde edebilmek adına sponsorlu üyelik tanımlanması büyük önem taşımaktadır. Yatırımcıların hem kredilerini yükseltmeleri hem de daha fazla komisyon alabilmeleri adına sponsorlu üyelik oluşturmaları durumunda firmaya dahil edilen her birey kullanıcının sağ ve sol takımında yer almaktadır. Bir ağaç olarak düşünülen bu durum ise bireylerin kazançlarını arttırma noktasında en önemli etmenlerden bir tanesidir. İkili takım döngüsünün elde edilmesi durumunda ise yatırımcı düzenli olarak her gün kazanç sağlama imkanı bulacaktır. Bu sayede yatırımcıların kazançlarının artmasının yanında aynı zamanda Bitcoin ve diğer madeni paraların da tanınırlığı artabilmektedir. Önemli olan Bitcoin hakkında az da bilgi sahibi olan bireylerin siteye üyeliğinin sağlanmasıdır.

Her Yeni Üye Komisyon Kazancı

Yatırımcıların kazanç planı doğrultusunda siteye sağladıkları her yeni kullanıcı aynı zamanda komisyon kazancı anlamına da gelmektedir. Bu noktada Bitclub’ta yatırım yapmak ve düzenli olarak kar elde etmek isteyen bireylerin siteye yeni üye çekme ve komisyon kazancı oluşturma noktasında dikkatli davranmasında fayda bulunmaktadır. Krediler ve oluşturulan komisyonlar noktasında en çok kazançları yeni üye kazandırmalarından sağlayan yatırımcıların, kazanç planı oluştururken yeni üyeleri ve sponsorlu yatırımcıları dikkate almalarında önem bulunmaktadır. Sponsorlu yatırımcılar aynı zamanda bireylere madeni çıkarma faaliyetleri ve ekipmanların ikinci el olarak değerlendirilmesi noktasında da büyük avantajlar sağlamaktadırlar. Bitclub paketleri de yine aynı şekilde sponsorlu yatırımcı bulunması noktasında etkilidir.

Tüm Sorunlar Adına Canlı Destek Hizmeti

Bitclub tarafından kazanç planlaması doğrultusunda gerekli bilgileri elde edemeyen ya da acemi kalan kullanıcılar adına internet sitelerinde canlı destek hattı tanımlanmaktadır. Günün her saatinde hizmet veren bu sistem bireylerin siteye, firmaya ve Bitcoin uygulamalarına dair bilmeleri gereken tüm bilgilerin eksiksiz olarak cevaplandığı platformlardan bir tanesidir. Bitcoin madeni para havuzunu yeni kullanmaya başlayacak olan bireyler de yine aynı şekilde kolaylıkla canlı destek hattından yararlanabilecekleri gibi Bitclub Network firmasının daha iyi bir şekilde anlaşılması adına böyle bir işlem son derece önemlidir. Kazanç planı noktasında canlı destek hattının dışında site de aynı zamanda görselli ve şemalı anlatımlara da yer verilmiş durumdadır. Belirtilen talimatlar doğrultusunda yatırımcılar işlemlerini gerçekleştirdikleri takdirde kısa süre içerisinde yüksek kazançlar elde etmeye başlayabilmektedirler.

İkili Ağaç Seçenekleri İle Kredi Kazanma

Kazanç planlaması noktasında ikili ağaç seçenekleri yatırım odaklı olarak tanımlanmaktadır. Şöyle ki bir yatırımcı Bitclub Network isimli siteye üye olurken 99 dolar yatırım parasını siteye vermektedir. Bu durum ise yatırımcının ikili ağaç elde etmesine yardımcı olmaktadır. Daha sonrasında ise yatırımcıların kazançlarını arttırmak adına tercih ettikleri tercih ettikleri yeni üyeler ya da sponsorlu yatırımcıların belirtilen ağacın sağına ve soluna yerleşmekte, yatırım işlemleri konusunda bireylere kolaylıklar sağlamaktadır. Böyle bir uygulama BitclubNetwork de gerçekleştirilen işlemler sırasında yatırımcılara biraz karışık gelebilmektedir. Ancak site üzerinde de yer alan detaylı şema kullanıcının bilgi sahibi olmasına zemin hazırlayacaktır.

bitclub network kazanç planı,bitclub dolandırıcılığı,bitclub şikayet var,bitclub ponzi mi,bitclub kazanç,bitclub network sistemi

Buraya Tıklayıp Bitclub Network Kayıt olma Aşamalarını Tamamlayabilir , Sizde bireysel dijital paranızı üretmeye başlayabilirsiniz. 

Bana Nasıl Ulaşabilirsiniz !!!

05457366371 – bilgi@emredal.com.tr – www.elitteam.net/114b/ – iletişim formu

Bu Yazıyı Değerlendirmek ister misiniz?
Lütfen Bu Yazıya Puan vermeyi Unutmayın !!! 😉
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
17 Eylül 2017
6 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?