0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bitclub Network Detaylı inceleme

19 Ekim 2017
27 kez görüntülendi
Bitclub Network Detaylı inceleme

Bilindiği üzere bitcoin, bilinen bütün para birimlerinden daha sonra ortaya çıkmasına rağmen, gördüğü yoğun ilgi sayesinde diğer para birimlerinden çok daha büyük avantajlar sunan değerli bir yatırım aracı haline geldi. Sanal bir para birimi olan bitcoin, değer bakımından akıl almaz miktarlara ulaştı. Öyle ki sadece bir Bitcoin’in Türk lirası olarak değeri 20.000 TL’yi aşıyor. Hal böyle olunca yatırımcıların yeni hedefi, bitcoin madenciliği oluyor.

Bitclub Network Nedir?

Bitclub Network, 2014 yılının Eylül ayından bu yana faaliyet vermekte olan bir ekiptir. Bu ekibin en önemli özelliği tek bir şahıs, bir şirket ya da kuruma ait olmamasıdır. Bu ekibin bileşiminde ağ pazarlamacıları, bitcoin konusunda profesyonel deneyimlere sahip olan kimseler bulunmaktadır. Bu kimseler tecrübelerinden ve bitcoin konusundaki bilgi birikimlerinden yola çıkarak, bitcoin madenciliği konusunda hizmet sunmaktadır.

Bitclub ‘ın amacı Bitcoin’in sahip olduğu değer akıl almaz rakamlara ulaşmışken,  bitcoin madenciliği yaparak bu sanal para birimini arttırmak isteyen kimselere yardımcı olmaktır. Bu amaçla, bitcoin konusunda bilgi almak isteyen kimseler ile bilgi ve deneyimlerini paylaşan ekip, herkesin bitcoinden kazanç elde etmesine yardımcı olma hedefi ile hareket etmektedir. Ekibin sunduğu yardımlar konusunda Bitclub yorumlar incelendiğinde ne kadar çok kişinin bu işten kar elde ettiği ve Bitclub ‘ın ne denli önemli yardımlarda bulunduğu anlaşılacaktır. Ayrıca Bitclup forum sayesinde bitcoin madenciliği konusundaki fikirlerin paylaşılması söz konusudur.

Bitclub Network Nasıl Yardımcı Oluyor?

Bitclub Network, bitcoin madenciliği yapmak isteyen ve bu konuda gereken ekipmanı alan kimseler için birtakım destekler sunmaktadır. Bir çeşit bitcoin havuzu olarak kabul edilebilen Bitclub, yaptığınız madencilik miktarı ne kadar ise, size bu oranda günlük ödeme yapmaktadır. Aynı zamanda konu hakkında bilmediğiniz ya da yetersiz bilgiye sahip olduğunuz konular hakkında Bitclub’dan yardım alma şansınız vardır.

Bitclub’dan kazanabilmek için paylaşım oldukça önemli bir unsurdur. Ne kadar çok paylaşımda bulunursanız ve diğer üyeler de sizin bu paylaşımlarınız sayesinde madencilik ekipmanı satın alırlarsa sizin kazancınız otomatik olarak daha yüksek olacaktır. Bu kazancının yüksekliğinin nedeni, diğer üyelerin madencilik ekipmanı almaları sırasında size ödenen komisyondur. Kazanılan bu komisyon ile birlikte daha yüksek ve karlı bir Bitclub kazanç tablosu elde edebilmek mümkündür

Bitclub, güvenli ve temkinli bir çalışma ortamı yarattığı için bitcoin madenciliği yapan kimselerin hesap bilgilerini oldukça dikkatli saklamaktadır. Üyeler için hazırlanan bitcoin kazanç tablosu ve diğer bilgiler, tek bir bilgisayarda değil çok sayıda kopyası olan pek çok bilgisayar ağında saklanmaktadır. Dolayısıyla bu sistemde bilgiler asla kaybolmaz.

Bitclub Dolandırıcılığı Nedir?

Bitclub, ana merkezi İzlanda’da bulunan ve dünyaca tanınan bir kurumdur. Hatta bu ana merkez, ziyaretçi şartlarını karşılayan kimseler tarafından ziyaret edilebilmektedir. Bu ziyaretler ve Bitclub ‘ın tüm dünyada sergilemiş olduğu başarılar son derece güven sağlayan bir unsur oluşturmaktadır. Her yıl yüzlerce üyesine akıl almaz derecede yüksek Bitclub network kazanç planı hazırlayan bu ekip, kurallara uygun bir şekilde işleyişe uyanların, kısa yoldan büyük kazançlar elde etmesini sağlamaktadır.

Ancak durum böyleyken birtakım kötü niyetli kimseler tarafından Bitclub adına Bitclup dolandırıcılığı yapılmaktadır. Böyle kimselerin Bitclub ile herhangi bir alakası olmamakla beraber, eğer bitcoin madenciliği işine Bitclup aracılığı ile başlayacaksanız, dikkatli olmanız tavsiye edilmektedir. Çünkü Bitclub ‘ın Türkiye’deki temsilcisi olduğunu iddia eden birçok şahıs, günümüzde sahtekarlık yaparak insanların umutlarını çalmaktadır. Bundan dolayı günümüzde iyice yaygınlaşan bu tür dolandırıcılıktan uzak kalmak için yatırım yaparken dikkatli olunmalıdır.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 4 Ortalama: 4.8]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?