0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bitclub Kazanç Tablosu

03 Kasım 2017
24 kez görüntülendi
Bitclub Kazanç Tablosu

Bitclub Kazanç Tablosu incelendiğinde ; Online imkanların artması ile birlikte artık pek çok sektör içerisinde yenilikler ortaya çıkmaya başladı. Network marketing alanında da farklı ticari kuruluşlar kazançlı çalışmalar ortaya çıkarıyor. Bunlardan biri de Bitclub olmaktadır. 2014 yılının Eylül ayından bu yana faaliyetler gösteren bir ekip olan bu sistem, herhangi bir kurum ya da şahsa ait değildir. Ekip içerisinde ağ pazarlamacıları bulunuyor ve bitcoin hakkında deneyimli lan bu kimseler bitcoin madenciliği hakkında hizmetler vermektedir. Bu şekilde Bitclub network kazanç planı ile kullanıcılarına yüksek miktarlarda dijital para kazancı sağlamayı hedeflemektedir. Blocchaindeki tek firma olarak hizmetler verilmekte ve İzlanda bulunan üretim tesislerinin de temelleri atılmıştır.

Nasıl Komisyon Kazanılır?

Bu sistem bir madencilik havuzudur. Bu havuzlardan bir pay aldığınız durumda 1000 günlüğüne size kiralanan bitcoin madencilik makinelerini kiralamış olacaksınız. Bunlar bitcoin blokları madenciliği için üretilen en son teknoloji almayı hedefleyen çalışmalar olacaktır. Ve aldığınız her pay karşılığında bu havuzlarda üretilen Bitcoin’in belirli bir aralıkta yer alan gelir payına sahip olabilirsiniz. Komisyonlar günlük olarak ödenmektedir. Her pay içerisinde bakım, büyüme, soğutma, elektrik gibi masraflar düşülmektedir. Bu alanda farklı Bitclub network paketleri bulunuyor. Farklı havuzlar içerisinden paylar satın alabilirsiniz. İşin en güzel yanı ise bu fırsatları paylaştığınız her birey için ayrı ayrı komisyonlar kazanırsınız. Üst seviyelerdeki yapının konumuna bağlı olarak kazançlar elde edilmesi de söz konusudur. Farklı takımlarda farklı kazanç döngüsü yer alıyor. 500, 1000 ya da 2000 dolarlık paylarda farklı kredi kazançları mevcuttur. 15 kredi sağda, 15 kredi solda olmak üzere bir döngü oluşur ve her döngüde 200 dolar değerinde bitcoin kazanırsınız. Döngü sayınız derecenize bağlı olarak değişecektir. Madenci, oluşturucu, Pro, Usta, Dev oluşturucu olarak dereceler 4, 5, 6, 8, 10 döngü sayılarına bağlı olarak değişir.

Bitclup Hakkında Bilgiler

Bu alanda yatırım yapmayı düşünenler Bitclub network forum araştırmaları yapabilirler. Bu alandaki kullanıcılardan en doğru bilgilerin alınması mümkündür. Pozitif be negatif olarak yorumların olması söz konusudur. Çünkü sistem her zaman kazanç garanti etmez. Deneyimli üyeler edindikleri tecrübeleri bu alanlarda yazmakta ve bu şekilde akıllardaki soru işaretlerine cevaplar bulunabilecektir. Online sistemler üzerindeki bu tarz kazanç sistemleri doğru ve bilinçli kullanıldığında çok kazançlı olabiliyor. Ancak bilmeden, acemi bir şekilde girdiğiniz sistemlerde çok para kaybetmeniz doğabilecek sonuçlar arasında yer alıyor. Bitclup hakkında araştırmalar yapabilir ve bu şekilde kazançlarınızı daha güvenli alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Bitcoin Sektöründe Para Kazanmak

Bu topluluğun dünya çapında en büyük madencilik havuzlarından biri olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Konsept basit bir düzlemde kuruludur. Aldığınız madencilik ekipmanları ile yapılan madencilik için günlük olarak kazanç elde etmeniz söz konusudur. Bu fırsatları diğer üyelerle paylaşarak bir kazanç havuzu elde etmeniz mümkün olacaktır. Bu üyelerin satın aldığı donanımlar üzerinde de kazanç elde etmeniz söz konusu olacaktır. Yani şu şekilde özetlenebilir. Bu fırsatları ne kadar çok kişi ile paylaşırsanız kazancınızda bu ölçüde artacaktır. Üye sayınızın artması ile kazançlı fırsatlar elde etmek imkanınızda genişleyecektir. Bu şekilde Bitclub kazanç tablosu oluşmaya başlayacaktır. Bitclup İzlanda’da yer alan ana tesisinin yanında birden fazla konumda madencilik faaliyetlerini devam ettiriyor. Bu tesisler belirli koşulları karşılayan herkes için açık olacaktır. Bu da kazanç alanında kapıların herkese açık olması anlamına geliyor.

Bitclup Networking Kazancı

Bitcoin öncelikle kamuya açık bir defter sistemi olarak dünya çapında bir para sistemi olarak tanımlanabilir. Herhangi bir devlet ya da merkez bankası olmadan ya da bireysel şirketlere bağlı kalmadan gerçekleştirilen bu kullanımlarda tüm işlemler şeffaf olarak yapılmaktadır. Nakit para gibi işleyen bu sistemde kazancınız sizin mülkiyetinize geçtiğinde onu kimse sizden geri alamaz. Bu alanda Bitclub network marketing sistemi genel olarak oldukça karlı kullanımlar içermektedir. Para iadesi söz konusu olmayan bu sistemde elde ettiğiniz kazancı hiç kimse sizden geri alamaz. Sizin dışınızda kimse paranızı çekemez. Bu şirket uluslararası bir şirket olması itibari ile herhangi bir vergi ödeme zorunluluğu bulunmuyor. Yani bu kazancınız bu vergiden muaf olmaktadır. Gelir idaresi başkanlığının bu konu hakkında muafiyet yazısı da bulunmaktadır. Bu şekilde kazançlarınızın herhangi bir şekilde azalması söz konusu olmayacaktır.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?