0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bilinen En iyi Evde Online Para Kazanma

07 Ekim 2017
6 kez görüntülendi
Bilinen En iyi Evde Online Para Kazanma

Günümüzün yaşam şartlarında paranın değeri daha da arttı. Artan işsizlik ile nasıl para kazanırım sorusu, insanların düşündüğü en önemli soru halini aldı. Paraya olan ihtiyaç arttığı için insanlar evde atıl oturmak istememeye ve yeni arayışlar içine girmeye başladılar. Evde çalışarak para kazanma popüler haline geldi. İşverenlerin de çalışan maliyetini aza indirdiği için eve verilen işler işverene cazip gelmeye başlamıştır.

Evde online para kazanma hayal olmaktan çıkmış, evden yapabileceğiniz bir sürü iş imkanı oluşmuştur. Tecrübeli, tecrübesiz herkes evden çalışarak para kazanabilir.

İşte size evden para kazanabilceğiniz 10 tane iş imkanı

1- Evden makale yazarak para kazanma

İnternet sitelerine içerik oluşturarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Yazma yeteneğiniz iyi ise makale yazarak para kazanma sizin, yarı zamanlı ve ya tam zamanlı işiniz olabilir. Evden makale yazarak para kazanma siteleri arasında en tercih edilen sitelerdir. Yazı yaz para kazan düşüncesi ile yazdığınız, özgün içeriğe sahip ve yazım kurallarına uygun makaleleriniz için makale başı para kazanırsanız. Makeleyi oluşturan sözcük sayısına göre ücretlendirme değişmektedir. Yazdıkça kazan mantığı ile ne kadar çok içerik üretirseniz, makale başı alacağınız tutarda artmaktadır. Evde internetiniz ve bilgisiyarınız varsa bir de yazmayı seviyorsanız sizin için en uygun online hızlı para kazanma yolu içerik yazarlığıdır.

2- Blog ve İnternet Sitesi Tasarımı:

İnternet üzerinde bloglar arttığı için, Blog tasarımı işine olan talepte artmıştır. HTML ve tasarım konusundan bilgi sahibi iseniz, blog şablonları, üstbilgiler, blog arka planları, internet butonları gibi şeyler tasarlayarak bu işi yapabilirsiniz. Bu konu hakkında bilginiz yoksa internette kendi kendinizi eğitebileceğiniz eğitim videolarından yardım alarabilirsiniz.

3- YoutTube ile Para Kazanma:

Popüler başlıklar ile ilgili videolarınızı YouTube’a gönderip videolarınızın tanıtımını yaparak para kazanabilirsiniz. Videolarınız popüler olduğu zaman YouTube ortaklık programına başvurarak, videolarınız izlenirken beliren reklamlardan ( pop up) para kazanabilirsiniz. En iyi online para kazanma yöntemlerinden biridir.

4- Drop Shipping:

Bir iş modeli olan Drop Shipping’de, satıcı ürünlerini stoklamadan satışa sunmaktadır. Basit bir iş modeli olan sistemde, satıcı alıcıları bulur, ürünü adrese postalayarak ürün bedelini müşteriden alır. Kazancınız ise satığınız ürünün alış ve satış fiyatı arasındaki farktır. Tekstilden kozmetiğe kadar bir çok sektörde bu işi yapmanız mümkündür.

5- Ütü yaparak para kazanmak:

Bu iş için gerekli olan malzemeler ütü, ütü masası, askı ve ütü kolasıdır. Oturduğunuz çevreye yakın müşteriler ile çalışırsanız, ütülenmiş giysileri teslim etme maliyetinizi azaltırsınız. Sosyal ağlarda reklam vererek, arkadaş çevrenizi kullanarak veya çevrenizdeki dükkanlara el ilanı dağıtarak müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.

6- Terzilik yaparak para kazanma:

Dikiş dikmeyi biliyorsanız, bilginizi paraya çevirin. Size gerekli olan ekipman sadece dikiş makinesidir.

7- Sabun, mum, kart yapıp satarak para kazanma:

El becerisiniz yüksek ve ürün üretmeyi seviyorsanız bunu iş haline getirerek para kazanablirsiniz. Üretiğiniz veya tasarladığınız ürünü internet üzerinden satışa çıkararak para kazanabilirisiniz.

8- Online anket ile para kazanma:

İnternet üzerinden online anket yapan bir çok siteye üye olarak, size e-mail ile gönderecekleri anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Kazancı çok yüksek değilidr. Anketleri doldurduktan sonra hesabınıza ödemeyi gerçekleştirirler.

9- Blog yazarak para kazanma:

Blogları okurken kolay bir iş gibi gözüksede, blog yazmak kolay değildir. Ancak para kazandıran bir iştir. Yazdığınız blogun ziyaretçi sayısına göre reklam ve sponsor bulma şansınız o kadar artar. Bunun için blogunuza düzenli yazı yazmalı ve blogunuzun tanıtımını yapmalısınız.

10- Evde paketleme işi yaparak para kazanma:

İnternette ikamet ettiğiniz ili de yazarak eve paketleme işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. Çaydan davetiyeye kadar bir çok sektörde eve verilen işlerle, ailecek çalışarak para kazanabilirsiniz.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 3 Ortalama: 4.3]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?