Network Marketing

Başarmayı Gerçekten İstiyor musun? Network Marketing

Başarmayı Gerçekten İstiyor musun?

  • 73

Her insan oldukça başarılı ve zengin olmayı arzu eder . Her biri süper bir hayat yaşamayı arzu eder bunun için hiç kuşku yok. Eğer sokakta 100 kişiye bunu sorsanız istisnasız 99’u sizlere evet diyecektir.

Bu böyledir. Ancak bu insanlara oldukça başarılı ve zengin olmanın yöntemi söyleseniz ve bunun için alışkanlıklarını ve oldukları kişiliklerini değiştirmeleri gerektiğini söyleseniz geriye 5 ya da 10 birey kalacaktır.

Nedeni ise insanlar rahat hissetmeyi, oldukları benzeri olmayı severler hiçbir zaman huzursuz hissetmeyi, değişmeyi sevmezler. Aynı hale aynı durum Network Marketing işinde de rastlanmaktadır. Network Marketing yapan insanları düşünün.

Eğitimlere giderler, kitaplar okurlar, video klipler izlerler ve notlar alırlar. Ancak neticeleri nedense daima bir farklılık yoktur . Neticeleri değişmemektedir. Bu sebeple ne için olmuyor diye düşünürler ancak hangi bir durum içerisinde olduklarının farkında değillerdir.

Eğer siz kitaplar okuyorsanız, video klipler izliyorsanız ve kendinizi geliştirmeye çalışıyorsanız bu süper ancak eğer bu sadece bilgi seviyesinde kalıyorsa, bunları kendinizi değiştirmek için kullanmıyorsanız ayağınıza sıkmak için 1 kurşun hazırlamışsınız demektir. Nedeni ise pratiğe dökülmeyen her şey unutulmaya mahkumdur.

Örneğin; her birimiz olumsuz insanlardan uzak durmamız gerektiğini biliriz ve kitaplar, video klipler bundan bahseder ve bunları okuduğumuzda, izlediğimizde kafamızı sallarız, evet deriz bu gerçek .Bu bilgiyi onaylarız. Ancak buradaki kilit nokta biz bu bilgiyi uygulamaya koymuyorsak, başka bir deyişle fizyolojik eşdeğerine çevirmiyorsak bu bilgi unutulmaya yüz tutacaktır. Unutmamanız, bir parçanız haline gelmesi için olumsuz insanlardan uzak durmanız gerekecektir. Başka bir seyişle bilgiyi uygulamaya koymanız gerekecektir. Bir bir sürü insanın yaptığı yanlış işte budur. Bu sitedeki blog yazılarında oldukça başarılı olmanız için yüzlerce değerli bilgiyi bulabilirsiniz.Ancak bunları okuyup onaylamanız bir işe yaramaz.

Bunlardan ders çıkarıp kendinizi tartmanız gerekmektedir. Oldukça Başarılı olmak için ciddi anlamda oldukça başarılı olmayı istemeniz gerekmektedir. Bu da alışkanlıklarınızı, kendinizi değiştirmekle başlayan bir yolculuktur. Bununda önce adımı egonuzu bir kenara bırakıp;

“evet başarının da başarısızlığında kaynağı benim ve şimdi değişmeye açığım, hatalarımı görmeye açığım” demektir.

Eğer bunu yapmıyorsanız daima bulunduğunuz yerde olursunuz ve hiçbir zaman ilerleyemezsiniz.
Dilemek ile ciddi anlamda talep etmek içinde büyük farklılık vardır.

Her Biri bir bir şeyler diler ancak sadece çok az insan ciddi anlamda arzu eder ve bu yöntemde ne gerekiyorsa yapar. İsteyen ya da dileyen olmak sizin seçiminiz bunu unutmayın.

+1500 Blog Abonesi Arasına Katılın.Yazılar Haftalık Mail Adresinize Gelsin?


Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Kararsızlık Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Limit Siz’siniz Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?