Network Marketing

Araçlar ve Teknolojiyi iyi Kullanma Network Marketing

Araçlar ve Teknolojiyi iyi Kullanma

  • 105

Yeni gelişen teknolojileri ve altarnatif kanalları internette para kazanmak için veya network marketingorganizasyonunuzu büyütmek için kullanmalımısınız???

Tabi ki EVET…
Bir çok network marketing firmaları temsilcilerinin daha rahat çalışabilmeleri için teknolojiye yatırım yapar. Gelişmiş teknoloji den yararlanmak, aday bulma sorununu, takımın kontrolü, maliyet ve giderleri azatlmak konusunda yardımcı olacaktır. Ama teknolojiyi iyi bir kullanıcı olarak kullanmak, ilk önce ona hakim olmaktan geçer. Klasiklerden kurtulmak için çeşitli çalışma şekilleri geliştirmek hem zamana hemde teknoloyiye ayak uydurmak’tır.

İnternetten alışveriş bizim alışveriş alışkanlıklarımızı köklü bir şekilde değiştirdi.İnsanlar artık ekmeği bile internetten sipariş edecek hale geldi. İnternet iyi kullanılan bir silah olursa insanların hayatında nasıl köklü değişimler yaptığını gözlemleyebiliriz. Ayrıca internet bir çok insana hızlı ve pratik bir şekilde bilgi göndermeyide mümkün kılar.

Normalde bir türlü düzene koyamadığımz SMSler; toplu mesajlar, yeni meaj gönderimleri ve ardında görüşmeler ayarlamak gibi işler için periyodik bir cizelge oluşturmamıza yardımcı olmaktadır.

Diğer bir örnekte e-mail yolu ile satış potansiyelini attırma veya aday bulma olasılığını kuvvetlendirmedir.Adaylarınıza veya müşterilerine e-mail bültenleri yolladığınızda; kimlerin o maillleri açıp okuduğundan tutun, kaç saniye maili incelediğini bile görebilirsiniz. Bu olayda sizin; ilgili müşteri/aday ile etkili iletişim kurmanızı arttıracaktır.

En güncel bilgiler için; adaylarınızı veya müşterilerinizi haberdar etmek. Telefon teknolojileri, facebook, skype, telekonferans, online webinar odaları sizin anlık haberler veya evinizde pijamalarınız ile işinizi kurma imkanı vermektedir. Teknoloji iyidir hatta süper. AMA KULLANMASINI BİLENE.


Teknoloji işimizi kurmakta bizim en büyük destekcimizdir. İnternet baglantınızla sonuçları takip edebilirsiniz. Organizasyonunuzu günlük,haftalık ve aylık olarak gözlemleyebilir, onlara kesintisiz destek olabilirsiniz.

Gelelim sonuç aşamasına ;

İnternet elinizin altında ki en güçlü araçtır.İnternet evinizde pijamalarınızla, mutfagınızda yemek masanızda size en büyük destekçi olarak; internetten para kazanma, ek gelir , online para kazanma  veya takımınızı motive etmede büyük destekçi olacaktır.

Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Kararsızlık Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Limit Siz’siniz Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?