0545 736 6371
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Anket Siteleri ile Para Kazanmak

17 Eylül 2017
10 kez görüntülendi
Anket Siteleri ile Para Kazanmak

Anket Siteleri ile Para Kazanmak demek; Ek gelir elde etmek, çalışan ya da öğrenci olun, hayatınızı kolaylaştırabilir. Küçük de olsa kazanç sağlamak, hayat kalitenizi yükseltmede etkili olacaktır. Ek gelir elde etmenin onlarca yolu vardır. İnterneti etkili bir şekilde kullandığınız takdirde, evinizde çıkmadan para kazanabilirsiniz. Bedava anket doldurma siteleri hakkında bazı bilgilere sahipsinizdir. Doldurulan anket başına üyelere ücret ödenen bu sitelerde kazanç sağlamak mümkündür. Oturduğunuz yerden, boş zamanlarınızda para kazanabilirsiniz. Anketlerden elde edeceğiniz geliri gözünüzde büyütmemelisiniz. Anket başına verilen miktarlar 50 kuruş, 1 TL, 5 TL gibi düşük rakamlardır. Aylık kazanç olarak düşünüldüğünde ise ulaşılabilecek rakamlar 100 TL ile 200 TL arasında değişebilir.

Anket Sitelerinin Çalışma Prensibi

Anket sitelerinin bu kadar az kazandırmasının sebepleri arasında, üye sayısının fazla olması bulunur. Üye sayısı arttıkça, anketlerin size gönderilmesi şansı da azalmaktadır. Genelde uygulanan sistem, anketlerin uygun kişilere gönderilmesi şeklindedir. Anketler site üzerinde açılmaz. Firmalar tarafından belirtilen şartları sağlayan üyeler, site yöneticileri tarafından da seçilmiş ise, anketi doldurma şansı elde edebilir. Anket doldurmak için uzun bir süre beklemeniz bile gerekebilir. Bu nedenle anketlerden elde edilecek gelirler, ciddi bir gelir olarak düşünülmemelidir. Harcamalarınızı kendi gelirinize göre ayarlamanız daha mantıklı olacaktır. Aylık olarak belirlediğimiz 100 TL ile 200 TL arasındaki aralık, 50 TL hatta daha düşük miktarlara da inebilir.Bilgisayarda anket doldurma ve bu iş için ücret ödenmesi, binlerce insanı bu sitelere yönlendirmektedir. Kolay kazanç sağlamak için güzel bir yol olduğu için, cezbedici bir yönü de bulunmaktadır.

Siteler Güvenilir Mi?

Anket sitelerini incelemeye kalktığınızda karşınıza sayamayacağınız kadar çok site çıkabilir. Üstelik yabancı anket siteleri de eklendiğinde bu sayı inanılmaz rakamlara ulaşabilir.Bilgisayardan anket doldurma fikri, para kazanma isteyenleri heyecanlandırmaktadır. Heyecana yenik düşerek yanlış tercihler yapıldığında ise mağduriyetler ortaya çıkacaktır. Anket siteleri arasında ciddi firmalar bulunsa da, sahte siteler ya da kötü niyetli kişiler tarafından hazırlanan siteler de bulunmaktadır. Ek iş anket doldurma için sitelere üye olan kişiler, önemli bilgilerini sahte sitelere verdikleri takdirde hesaplarının çalınmasına sebebiyet verebilirler. Özellikle banka hesap bilgisi ya da kredi kartı bilgisinin paylaşılması, ciddi sorunlara neden olabilmektedir.

Evde anket doldurma örnekleri incelendiğinde, cevaplanması gereken soruların oldukça kolay olduğu görülecektir. Önemli olan nokta, doğru adresler üzerinden bu işlemi gerçekleştirmektir. Siteler üzerindeki firma bilgilerine dikkat edilmesi gerekir. Firma hakkındaki şüphelerinizi bu bilgileri kullanarak giderebilirsiniz. İletişim adreslerini bulamadığınız firmaların sitelerine güvenmemeniz gerekir. Herhangi bir sorun ortaya çıktığında, başvurabileceğiniz birini bulamayabilirsiniz. Özellikle ödemelerle ilgili bir muhatap bulabilmeniz önemlidir. Anket siteleri ile ilgili yapılan şikayetler incelendiğinde, çoğu insanın muhatap bile bulamadığı görülecektir.

Anket Doldurma Siteleri

Anket doldurmak için ilgilendiğiniz siteler ile ilgili uzun bir araştırma yapmanızda fayda vardır. Güvenilir bir site bulamadığınız takdirde, daha önce bu işi yaparak para kazanmış kişilerin internet üzerinde paylaştıkları yazıları inceleyebilirsiniz. Birçok insan blog yazılarında bu konudan bahsetmektedir. Sosyal paylaşım sitelerinde de insanların yorumlarına ve şikayetlerine ulaşmanız mümkündür. Böylece ödemeler konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanıp yaşanmadığını da kontrol edebilirsiniz. Siteler kadar sitelerin bağlı olduğu firmaları da araştırmanız önerilir. Ciddi bir firma, bütün bilgilerini ortaya koyacaktır. Sahte sitelerde genellikle firma ile ilgili hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Bulunsa bile, firmanın gerçekten var olup olmadığı kısa bir araştırma ile anlaşılabilir.

Anket doldurmak para kazanmak için ideal bir yol olsa da, garanti bir yol değildir. Anket doldursanız dahi para kazanamayabilirsiniz. Bazı üyeler, hızlı anket doldurmak için gelişi güzel cevaplar verebilmektedir. Site çalışanları tarafından kontrol edilen cevaplarda, bu durum hemen ortaya çıkarılabiliyor. Rastgele doldurulan ya da çelişen cevaplarda anket için ödeme yapılmamaktadır. Sitelerde, üyelik sözleşmelerinde bu durum açıkça belirtilmektedir. Para kazanmak için soruların okunması ve büyük bir ciddiyetle cevap verilmesi gerekir. Aksi takdirde harcadığınız zaman boşa gitmiş olacaktır. Ödemelerde haksızlığı önlemek adına böyle bir uygulama geliştirilmiştir. Anketlerin asıl amacı firmaları bilgilendirmek olduğundan, rastgele cevaplandırılmış anketler herhangi bir bilgi sunmayacaktır. Anket sitelerinin güvenilirliği açısından da bu duruma dikkat edilmesi gerekir. Anketleri doldururken, bu konuyu aklınızda bulundurmanızda fayda vardır.

Bu Yazıya Puan Vermek ister misiniz?
Puan Ortalaması
[Toplam: 5 Ortalama: 4.4]

Mail Abonem Olur musun?

En Güncel Yazılar Artık Mailinizde.

Aboneliğiniz için Teşekkür Ederim.

Bazı Bilgiler Yanlış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?