Network Marketing

3 Temel Network Marketing İlkesi Network Marketing

3 Temel Network Marketing İlkesi

  • 72

Network marketing işini kurma hayali ile yaşayan ve ekonomik, yaşam tarzı gerçekliliğine dönüştürmekte kararlı olan herkes bence aşağıda ki 3 temel kuralı asla ama asla atlamamalı. Eğer şuan ki durumunuz ne ise ve hayatınızda ki rahatlıklarınızdan vazgeçmeye hazırsanız,rahatınızı bozmaya hazırsanız,hayallerinizi gerçekleştirmeye hazırsanız, hayatını network marketing sektörü ile değiştiren ve rüya gibi bir hayat yaşayan binlerce hatta onbinlerce insanın nasıl; network marketing sektöründe başarılı olma yolunu 3 madde halinde eleştirelim…

3 temel network marketing ilkesi:

1.Kısa Yol Yoktur: Bütün girişimcilik işlerinde olduğu gibi network marketing sektöründe de asla ama asla kısa yoldan zengin olma veya kısa yoldan rüya gibi bir hayata ship olmazsınız.Eğer başarılı olmak istiyorsanız sıkı bir şekilde ve aklınızı kullanarak çalışmaya hazırlıklı olmalısınız. Bu yol daha önce binlerce kişi tarafından yüzbinlerce defa denendi ama sadece istikrarlı olan network marketing sektöründe başarılı olma yolunu kat etti.

2.Mazeret Yoktur: Eğer bir şey sizde işe yaramıyorsa, yolunuzu değiştirmeli yada kendinizi değiştirmelisiniz. Mazeretler her zaman olacatır ama en önemlisi değişime her zaman ayak uydurmaktır. Bu daha iyi bir şirket, daha iyi bir sponsor, daha yeni bir fikir bulmaya çalışmak anlamına gelemez. Eğer siz değişirseniz mazeretlerinizde değişecektir. Davraışlarınız,bakış açınız, satış tattikleriniz vs vs … Başarı şansınızı arttırmalı ve enerjinizi nereye odaklamanız gerektiğini iyi bilmelisiniz.

3.Denemeyene Ödül Verilmez: Network marketing sektörü bireyleri sonuçlarla ödüllendirir. Tabi ki  herkes başarılı olmayacaktır. Başarı sadece onu en çok isteyen kişi ile beraber olur. Başarılı olmak içi hazırlıklı olmak gerekir, ama bir çok kişi asla hazırlıklı değildir ve hazırlıklı olmayacaktır. Network marketing sektöründe her yeni gün yeni bir başlangıç demektir.

Benzer Yazılar

Network Marketing Motivasyon Network Marketing
Network Marketing işi nedir Network Marketing
Network Marketing Hakkında Network Marketing
Kararsızlık Network Marketing
Network Marketingde Liderlik Network Marketing
Network Marketing Nedir? Network Marketing
Limit Siz’siniz Network Marketing
Geleceğini Kontrol Et Network Marketing
Satışlarda Rekor Kırılacak Network Marketing

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?