Bitmex Borsası Kimin, Bitmex Hangi Ülkenin, Nasıl Kullanılır

Bitmex borsasının merkezi Seyşeller Adası olan ve dünyanın en geniş kripto para kaldıraçlı işlemlerinin olduğu bir platformdur. Günümüzde en yüksek kaldıraçlı işlemlerin olduğu kripto para borsası olmaktadır.

Bitmex borsada kripto para alım satımının yanında, Forex‘e benzer bir şekilde pozisyonlar açılmaktadır. Bu noktada belirlemiş olduğunuz miktarlar çerçevesinde açmış olduğunuz işlem pozisyonlarından sağladığınız kar ve zarar bilançoları, hesaplarınıza yansımaktadır.

İlk 6 ay %10 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz. Şimdi bitmex hesabınızı oluşturmak için TIKLAYIN
Bitmex Borsası Kimin
Bitmex Borsası Kimin

Bitmex Borsası Kimin

Bitmex günümüz borsa piyasasından çok fazla ismi duyulan bir borsa aracı olmaktadır. Borsa kullanıcıları bitmex sahibi kim gibi araştırmaları çoğunlukla yapmaktadırlar. 2014 yılından beri hizmet veren popüler kaldıraçlı kripto para borsası günümüzde bitmex borsasını kripto para birimi piyasasına sürmüştür.

Yabancı kripto para borsaları arasında yer alan Bitmex’in kurucuları Arthur Hayes, Samuel Reed ve Ben Delo olmaktadır. Kuruluştan sonra Hayes CEO’luk görevini de yürütmektedir. Kuruluş merkezi de Seyşeller adası olarak görülmektedir. Bitmex’in çatı şirketi de HDR Global Trading olmaktadır. Kripto para borsası olan bitmex güvenlik açısından son derece tedbirli olan bir borsadır.

Bitmex Hangi Ülkenin
Bitmex Hangi Ülkenin

Bitmex Hangi Ülkenin

Kripto para borsası olan bitmex birçok borsa kullanıcısı tarafından araştırılmaktadır. Genelde bitmex hangi ülkenin borsası diye yapılan araştırmalar çoğunluktadır. Seyşeller’e kayıtlı bitmex ülke olarak burası görülmektedir.

Borsa kullanıcıları bitmex borsasını yaptıkları araştırmalar sonucunda tercih etmektedirler. Bitmex borsası, son günlerde fazlasıyla gündemde olmaktadır. Borsa kullanıcıları tarafından hem tercih edilen hem de araştırmalar yapılan Bitmex’in bu kadar rövanşta olmasının sebepleri de güvenlik konusunda çok iyi olmalarıdır.

Ayrıca, gündemde olmasının bir diğer sebebi de kaldıraçlı işlemlere izin vermesi olarak görülmektedir. Bitmex borsasını tercih eden borsa kullanıcısı elinde bulunan bitcoinle yüz katına kadar işlem yapabilmektedir. Hem de kaldıraç kullanmaz ize komisyon da ödememektedir.

Bu konuda önemli bir nokta da kaldıraç kullanımının çok büyük fırsatları veya riskleri içinde bulundurmasıdır. Borsa kullanıcıları bitmex kullanırken son derece dikkatli ve hassas davranmalıdırlar. Kullanım bilgilerini araştırmaları gerekmektedir.

İlk 6 ay %10 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz. Şimdi bitmex hesabınızı oluşturmak için TIKLAYIN
Bitmex Nasıl Kullanılır
Bitmex Nasıl Kullanılır

Bitmex Nasıl Kullanılır

Bitmex kullanımı borsa kullanıcılarının detaylı bir şekilde araştırmaları gereken bir konu olmaktadır. Bu nokta da bitmex nasıl kullanılır tüm detayları ile bilmek gerekiyor.

Bitmex borsasını tercih ettiğiniz zaman bir tek bitcoin yatırabiliyorsunuz. Aynı şekilde çekim yapacağınız zaman da Bitcoin tek seçenek olmaktadır. Bu noktada site içerisinde farklı kripto paralarda listelenmektedir. Bunlar da vadeli kontratlar olmaktadır.

Bitmex borsasında para çekme işlemi yapacağınız zaman günde bir defaya mahsus bitcoin çekimi yapabilmektesiniz. Bitmex, yatırma veya çekme işlemlerinde bir ücret talep etmiyor. Fakat çekim talebi oluşturduğu zaman madenci ücretlerini istiyor. Bitmex borsasında birçok farklı kripto paralarda farklı kaldıraçları tercih etmektesiniz.

Bitmex borsasında 2 farklı şekillerde işlem yapabiliyorsunuz. Bu okta da sadece alım yaparak, yükselme beklemeniz dışında aynı zamanda fiyatlar düşeceği zaman da satım işlemleri de yapabilmektesiniz. 2 farklı şekilde de para kazanabilirsiniz. Bitmex borsasında komisyon alınmaktadır.

Kripto para piyasasında bulunan ve en büyük ve geniş borsalardan biri olarak bilinen bitmex, mobil uygulamalarda da kullanıma başladığı için daha fazla kullanıcıya sahip olmuştur. Bu nokta da borsa da en çok tercih edilen kripto para borsası bitmek olarak görülmektedir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 4]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...