Bitclub network sisteminin işlemleri incelendiğinde son derece güvenilir hizmetler sağladığı görülebilmektedir. İlk önce Amerikan senatosunda gündeme getirilen ancak temeli 2009 yılına dayanan Bitcoin madenciliği Türkiye’de de kullanılıyor.

bitclub ponzi

Bu konuda tereddüt yaşayanlar var ise sisteme üye olduktan sonra giriş yaparak yüksek miktarlı havuz paketleri yerine düşük miktarlı havuzlara dahil olarak sistemin güvenilirliğini düşük miktardaki işlemler ile deneyebilir ve bu sayede bitclub ponzi olmadığını görebilir. 2014 yılında faaliyete geçmiş olan Bitclub network için tam olarak bilgi elde edemeyen kişilerin kafalarında bitclub ponzi mi sorusu dolanmaktadır. Dünyanın en büyük ekiplerinden biri olan Bitclub network en büyük kitleye de sahiptir. Platforma üye olanlara eğitim desteği de veren Bitclub network hakkında forumlarda çok fazla bilgi olmaması nedeni ile bitclub ponzi gibi bitclub sisteminin dolandırıcılığı ile ilgili yorumlar yapılabilmektedir.

Bitclub Yasal Mı

Ancak yatırımcılar öncelikle bu alana yönelmeden onun yasal mı olup olmadığını da en doğru kaynaklardan araştırmaktadır. Sermaye Piyasası Kurumu (SPK) tarafından yapılan kurumsal açıklamada Bitcoin madenciliğinin herhangi bir sakınca teşkil etmediği, serbest piyasa ekonomisinin ve özgürlüğünün bir gereği olarak herkesin bu ekonomik faaliyete katılma hürriyetinin bulunduğu kamuoyuyla paylaşılarak bitcoin hakkında yasa dışı bir faaliyet tespit edilmemiştir. Bitclub yasal mı sorusuna verilecek en iyi yanıt ise bitclub bitcoin üretimi yapan bir firmadır. Zaten Bitcoin madenciliği veren birçok site şu anda kapanmamıştır. Bütün bu yönleriyle dikkat çeken özellikteki Bitcoin madenciliği başta büyük holding ve şirketler olmak üzere orta işletmeli hatta küçük işletmeli şirketlerin de gündemindeki yerini almaktadır.

Sizde Dijital Para Madencileri Arasına Katılabilirsiniz. Bitclub Network'e ilk Adımınızı Atmak için TIKLAYIN !!!


11 Farklı Dijital Para Üretim Paketleri için Tıklayın.

6 Farklı Organizasyon Kazancı için Tıklayın.

Zirveye Götürecek 6 Kariyer Planı için Tıklayın.

Bitclub İzlanda Üretim Tesisleri için Tıklayın.


Sorduğunuz Soru Bitclub Güvenilir mi